Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, vargas είπε

Κακιστοι, αλλά ο holiday έκανε την εμφάνιση της δεκαετίας . Οπότε ότι ήταν να πάρει από τα γκαρντ το πήρε . Επίσης  επιστρεφει ο point god https://eu.azcentral.com/story/sports/2021/06/23/red-hot-phoenix-suns-expecting-chris-paul-return-game-3/5330268001/ δύσκολα τα πράγματα για clippers και μάλλον ο τίτλος γενικά γέρνει προς phoenix. αυτή η φανέλα τους φέτος είναι ότι πιο όμορφο ..θυμίζει retrowave

Αν και μαθημένοι σε ανατροές οι clippers ( 2 φορές).. δεν βλέπω πως μπορεί να τριτώσει αυτό χωρίς kawai. (καλά θα'ταν να βλέπαμε στα 7 , αλλά δύσκολα...) Η τύχη τους κάπου εδώ τελειώνει

Άσε που 100% το αξίζει ο c.paul.😉

Υ.Γ: Έτσι, οι φανέλες τους ίσως απ'τις καλυτερες τα τελευταία χρόνια...🔥 κόσμημα.,..

10 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

θεωρω αδυνατον να παρουν αλλα 3 ματς οι χοκς.

Αδύνατον..λες ε,

Τον Bud τον ρώτησες..;;;;

ειδικά αν αργήσει στη σειρά να ξυπνήσει επιτέλους ο Μiddleton..

(ένας Giannis οτι και να είναι δεν φτάνει..είναι και η κούραση ντε..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1519

  • ilos

    1463

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 3DJIN είπε

πολυ χαλαρα και στυλ regular επαιξαν οι μπακς,νομιζω υποτιμησαν τον αντιπαλο μενοντας στο 3-0 της κανονικης περιοδου.

Ο Γιαννης ολιγωρει στα τελευταια δευτερολεπτα και δεχεται ολους τους ποντους απο το 107 -112 της ατλαντα.

θεωρω αδυνατον να παρουν αλλα 3 ματς οι χοκς.

2-1 ήταν στη regular. Στο last game είχαν chokάρει πάλι τρελά (δικό τους game ήταν) και τους εκτέλεσε ο bogdanovic και down the stretch o SPL. Το θυμάμαι ακόμα πάρα πολύ καλά. Και οι hawks σαν να παίζουν regular ήταν στην αρχή. Από 3ο δεκάλεπτο σοβάρεψαν και οι 2 ομάδες. Το πρόβλημα ήταν ότι ο ένας closer είχε πάρει φωτιά (Young) και ο άλλος είχε 0/9 τρίποντα (Middleton).

Αν αποκλειστούν με πλεονέκτημα έδρας από ομάδα-πελάτη που την έχουν στη φάπα 5+ χρόνια τώρα θα μιλάμε για ένα από τα μεγαλύτερα choke jobs στην ιστορία του NBA. Όσο διαστημικός και να είναι ο Young. Και καλύτερος να είναι από ότι σήμερα. Και δε θα έχει νόημα να ξαναασχοληθούμε πλέον με τις postseason του Γιάννη μέχρι να ζητήσει trade σε άλλη ομάδα. Εκτός αν είστε μαζοχιστές.

Υπενθύμιση ο Young είναι μόνο 22 (όσο και ο Luca) και τους είχε κάνει κανονικά download.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απάντησαν.... πάρτυ στη ρακέτα και έξω από αυτή... Μου φάνηκαν πολύ ξεκάθαρα καλύτεροι...

Οι άλλη σήμερα σαν να μη θέλανε να παίξουνε... στο δεύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκληρό καρύδι οι clippers ..Break με τέτοιες εμφανίσεις δεν βλέπω από τους suns .Εχω μια υποψία ότι οι clippers ξεκουράζουν Leonard για τελικούς ..Τόσο σίγουροι νιώθουν η είναι 

 K κάτι για τον paul George . Πολύ μεγάλος παίκτης . Δεν κοιτάζω στατιστικά , αλλά έβαλε 27 ποντους , πήρε 15 ριμπάουντ και έδωσε κ 8 ασίστ . ..Ναι είχε βοήθειες αλλά αυτή την στιγμή αυτός είναι ο ηγέτης της ομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες μια χαζή απορία αν το υπολόγισα σωστά. 

Βλέπω ώρα Ελλάδος λέει απόψε 3.30. Αυτό με διαφημίσεις συνήθως ξεκινάει 4 πάρα κάτι σωστά? Άρα οι δύο πρώτες περιόδους πάντα ανάλογου ρυθμού/διακοπών θα είναι γύρω στα 45-60 λεπτά, άρα αν συν-υπολογίσω και ημίχρονο αλλά 20 λογικά κατά τις 5 και κάτι θα ξεκινήσει η τρίτη περίοδος?? Αν θέλω να τα δω λαιβ κάπου εκείνη πρέπει να ξυπνήσω σωστά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, di maria kun είπε

Ρε μάγκες μια χαζή απορία αν το υπολόγισα σωστά. 

Βλέπω ώρα Ελλάδος λέει απόψε 3.30. Αυτό με διαφημίσεις συνήθως ξεκινάει 4 πάρα κάτι σωστά? Άρα οι δύο πρώτες περιόδους πάντα ανάλογου ρυθμού/διακοπών θα είναι γύρω στα 45-60 λεπτά, άρα αν συν-υπολογίσω και ημίχρονο αλλά 20 λογικά κατά τις 5 και κάτι θα ξεκινήσει η τρίτη περίοδος?? Αν θέλω να τα δω λαιβ κάπου εκείνη πρέπει να ξυπνήσω σωστά? 

Ναι γαμώ την ώρα μου γαμώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, di maria kun είπε

Ρε μάγκες μια χαζή απορία αν το υπολόγισα σωστά. 

Βλέπω ώρα Ελλάδος λέει απόψε 3.30. Αυτό με διαφημίσεις συνήθως ξεκινάει 4 πάρα κάτι σωστά? Άρα οι δύο πρώτες περιόδους πάντα ανάλογου ρυθμού/διακοπών θα είναι γύρω στα 45-60 λεπτά, άρα αν συν-υπολογίσω και ημίχρονο αλλά 20 λογικά κατά τις 5 και κάτι θα ξεκινήσει η τρίτη περίοδος?? Αν θέλω να τα δω λαιβ κάπου εκείνη πρέπει να ξυπνήσω σωστά? 

Σωστά.... 5:00 - 5:10 για 3η..... Το σπαστικό είναι να μεγάλα time out, τα κόλπα της κάμερας με το κοινό κτλ..... Φτάνει να τελειώνει ο αγώνας 6:30 το πρωί ώρα Ελλάδος...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Weiss είπε

Αν ο Γιάννης σουτάρει καμία 10 βολές θα τραβήξει ακόμα περισσότερο 😆

Κακίες..... Το κακό ειναι ότι η εσπρεσιέρα κάνει θόρυβο... θα παγώσω καφέ από το βράδυ για να το δω στις 5 το πρωι.... 

Ρομαντικά με την αυγούλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Κακίες..... Το κακό ειναι ότι η εσπρεσιέρα κάνει θόρυβο... θα παγώσω καφέ από το βράδυ για να το δω στις 5 το πρωι.... 

Ρομαντικά με την αυγούλα

Το θέμα είναι ότι πια ο οργανισμός μου το αποτύπωσε πια, εσωτερικό ρολόι και ξυπνώ μηχανικά γύρω στις 5:00 με 5:15 😆😆😆😆😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, IcemanGr71 είπε

Το θέμα είναι ότι πια ο οργανισμός μου το αποτύπωσε πια, εσωτερικό ρολόι και ξυπνώ μηχανικά γύρω στις 5:00 με 5:15 😆😆😆😆😆

Είμαστε όλοι Νορβηγοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...