Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μίντλετον το έκανε throw μαεστρικά, στο 100-105 μου παίρνει τρίποντο αντί για ένα εύκολο pnr με Γιάννη κ μετά το τούβλο του βάζει καλάθι φάουλ ο Γιανγκ. Συν ένα κρίσιμο μιντρειντζ μετά που χάνει. Μπαντ ρεσιτάλ πάλι μου ξεκινάει το παιχνίδι λες και είναι ρεγκιουλαρ και χαλαρώνουν για το all star. Ο Τάκερ ψιλοανυπαρκτος αμυντικά και στα ριμπάουντ, αφού έφτασε ως τον τιγκ ο αδερφός του Γιατρά ας βάλει και τον Θανάση, θα το είχε καθαρίσει στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1382

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Μόλις τώρα, ilos είπε

O Young και λίγο οι ψηλοί (λόγω Young). Όλοι οι άλλοι ανύπαρκτοι ήταν.

Γελαω. Παρτυ καναν στα σημεια κλειδια. Ε καλα οι αλλοι εκτος του μπογκνταν ουτως ή αλλως ειναι ανυπαρκτοι. Και μη μου πει κανεις για τον αλλον με το μαλλι καρφακια εν ετει 2021. 
 

Ο Μπαντ στο φαουλ που δόθηκε στην ταπα του Κοναγκντον στον Γιανγκ, ξεχασε πως ειχε challenge..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

τρομερή ζημιά ο Κόλινς σήμερα! του βγάζω το καπέλο! βρωμοδουλειά και αθόρυβος και ενέργεια παντού!

Από την στιγμή που βγήκε ο Λόπεζ θα κάνει δουλειά αφού ο Γιάννης πάει στα switches. Δε γινόταν αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Armored είπε

Μίντλετον το έκανε throw μαεστρικά, στο 100-105 μου παίρνει τρίποντο αντί για ένα εύκολο pnr με Γιάννη κ μετά το τούβλο του βάζει καλάθι φάουλ ο Γιανγκ. Συν ένα κρίσιμο μιντρειντζ μετά που χάνει. Μπαντ ρεσιτάλ πάλι μου ξεκινάει το παιχνίδι λες και είναι ρεγκιουλαρ και χαλαρώνουν για το all star. Ο Τάκερ ψιλοανυπαρκτος αμυντικά και στα ριμπάουντ, αφού έφτασε ως τον τιγκ ο αδερφός του Γιατρά ας βάλει και τον Θανάση, θα το είχε καθαρίσει στο τέλος.

Αυτο σκεφτηκα στο τελος, ας βαλει τον Θαναση. Χειροτερη αμυνα αποκλειεται να επαιζε. Ουτε χειροτερα στην επιθεση, απ τα 0/10 του Κρις και τα ερμπολ του Πατ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vargas είπε

63-57 τα ριμπάουντ. Όταν οι δύο σου ψηλοί έχουν 14 ριμπάουντ μαζί , και οι καπέλα με τον κολινς 34 ..ε δεν κερδίζεις αγωνα

Ναι αντιστράφηκε η εικόνα με το που βγήκε ο Λόπεζ. Μέχρι τότε ήταν bucks. αλλά όπως είπα δε γινόταν αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xgol είπε


 

Ο Μπαντ στο φαουλ που δόθηκε στην ταπα του Κοναγκντον στον Γιανγκ, ξεχασε πως ειχε challenge..

Φάουλ ήταν θα έχανε το ταιμ άουτ, άλλη μια χορηγία του Μίντλετον το φάουλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Armored είπε

Φάουλ ήταν θα έχανε το ταιμ άουτ, άλλη μια χορηγία του Μίντλετον το φάουλ. 

Δε φανηκε καλα απ την καμερα παντως. Και το ειδε ο Μπαντ που ειχε 10 κορμια μπροστα του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xgol είπε

Δε φανηκε καλα απ την καμερα παντως. Και το ειδε ο Μπαντ που ειχε 10 κορμια μπροστα του;

Φάνηκε στο ριπλεϊ ξεκάθαρα, συνήθως σε αυτές τις φάσεις ρωτάνε οι κοατς τους παίκτες αν πρέπει να κάνουν και λογικά ο μιντλε έκανε την πάπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιους Μπακς να κρινεις; Ηταν ο γιαννης που εκανε τα παντα, ηταν ο Χολιντει που ηταν φανταστικος στην επιθεση και αξιοθρηνητος στην αμυνα, και δεν υπηρχε ΚΑΝΕΙΣ αλλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...