Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο D-Will ανανέωσε με Nets 5/100, άμα πάρουν και το Howard πάνε για Νο1 στην Ανατολή (ο Dwight είναι κακός αντίπαλος για τους τωρινούς Heat).

O Fields (RFA) έχει πρόταση 3/20 από Toronto. Μου αρέσει αυτός ο SG, θύμα του Melo ήταν πέρσυ.

Ο Gordon (RFA) έχει πρόταση για max contract (4/58) από Suns. Πολλά μου φαίνονται (λόγω ύψους κυρίως, ταλέντο έχει).

Ο Rudy γυρίζει Ευρώπη. Κρίμα, αν και μας έπρηξε με την γκρίνια του τόσα χρόνια.

Οι Rockets αφήνουν τον Lee να φύγει.

Οι Celtics πήραν τον Terry, αλλά φαίνεται πως χάνουν τον Allen. Άκουσα πως είναι μαλωμένος με το Rondo, αλλά μου φαίνεται ράδιο αρβύλα.

Και για το τέλος, οι Nets πήραν και τον Evans!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1527

  • ilos

    1508

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Εγώ πάντως πήγα να ρίξω ένα στοίχημα στους Νέτς για κατάκτηση πρωταθλήματος με 51 απόδοση και την ώρα που πήγα να το παίξω το ρίξανε στο 34 και στο επόμενο δίλεπτο που χτυπιόμουν το ανεβάσαν στο 41. 10€ για 410€. Αν πάρουν και τον Howard θα είναι το δωράκι μου του χρόνου το καλοκαίρι. :D

 

Τώρα που το κοιτάω είναι στο 26.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ας πάρουν οι Νέτς τον Χάουαρντ και άμα δεν τους περάσουν πριονοκορδέλα φτύσε με.

 

Deron

Joe Johnshon

Rasheed Wallace

Mirza Teletovic

Howard

 

Εδώ μόνος του ο Χάουαρντ και επειδή δεν έχουν παίχτη της προκοπής κάτω από το καλάθι τους κάνει ότι θέλει. Με 2 superstar ακόμη και 2 καλούς παίχτες στη βασική 5άδα δεν θα τους κερδίσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήγα να ρίξω ένα στοίχημα στους Νέτς για κατάκτηση πρωταθλήματος με 51 απόδοση και την ώρα που πήγα να το παίξω το ρίξανε στο 34 και στο επόμενο δίλεπτο που χτυπιόμουν το ανεβάσαν στο 41. 10€ για 410€. Αν πάρουν και τον Howard θα είναι το δωράκι μου του χρόνου το καλοκαίρι. :D

 

Τώρα που το κοιτάω είναι στο 26.

 

πια εταιρια? bet365 δεν βλεπω να εχουν βγαλει κατι,εγω προσανατολιζομαι να βγουν 1η στην ανατολη στην regual season

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να λέει τον Σιντ. Παντως αν επαιζε ακομα οι Σελτικς μπορει να ειχαν πανηγυρισει τιτλο περσι και φετος. Μεγαλο το κενό που αφησε και ειχε ακομη να δώσει 20 ποιοτικα λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους Λέικερς ο Στιβ Νας

 

http://www.contra.gr...as.1842500.html

 

Σύμφωνα με δημοσιεύματα από την άλλη άκρη του Ατλαντικού οι Λιμνάνθρωποι τα βρήκαν σε όλα με τον Καναδό γκαρντ για τριετές συμβόλαιο έναντι 25 εκατομμυρίων δολαρίων. Γεννάται ωστόσο το εξής πρόβλημα. Επειδή δεν έχουν χώρο στο σάλαρι καπ για να ολοκληρώσουν την συμφωνία θα χρειαστούν την βοήθεια των Σανς για να τα καταφέρουν.

 

Ο παίκτης θα χρειαστεί να υπογράψει συμβόλαιο με την πρώην ομάδα του και στη συνέχεια να παραχωρηθεί στους Λέικερς, στη λογική του sign and trade. Η συμφωνία αυτή προβλέπει την παραχώρηση από τους Λέικερς στους Σανς μερικών μελλοντικών ντραφτ πικ (πρώτου και δεύτερου γύρου του 2013, πρώτου γύρου το 2015 και δεύτερου γύρου του 2014) και την εξαίρεση που είχαν στην διάθεσή τους από την ανταλλαγή που έστειλε πέρυσι τον Λαμαρ Όντομ στους Μάβερικς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα το Nash σε μία ομάδα όπου μπορεί να κρύψει τις αμυντικές του αδυναμίες. Για showtime Lakers καλός είναι, αλλά για πρωταθλητισμό όχι. Πως ακριβώς θα αντιμετωπίσει το Westbrook ή τον Parker; Τέλος πάντων HoF παίχτης είναι, του αξίζει μία προσπάθεια για κούπα.

Για τους πιθανούς Nets που λέτε για πρωτάθλημα, θα μαζέψουν καλούς παίχτες αλλά αυτό δε φτάνει. Μπορεί να καταλήξουν είτε Heat είτε Knicks (γιατί κι αυτοί all-star υλικό έχουν, μην ξεχνιόμαστε).

Σε άλλα νέα (αργία χτες), οι Rockets ενδιαφέρονται για το μεγιστοτεραστιότατο playmaker που ακούει στο όνομα Jeremy Lin. Ζήτω τα media!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...