Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια σεζον ελειψε ο Varejao απτο Cleveland και πηραν τιτλο οι Cavs :P .

 

Επισης αυτος ο τιτλος μεγαλωνει ακομα περισσοτερο τον Lebron James που ειχε πει οτι ηρθε για ενα λογο(δλδ το πρωταθλημα) και εδωσε τιτλο στο Cleveland μετα απο το 64 απο ομαδα του NFL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1511

  • ilos

    1341

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Μια σεζον ελειψε ο Varejao απτο Cleveland και πηραν τιτλο οι Cavs :P .

 

Επισης αυτος ο τιτλος μεγαλωνει ακομα περισσοτερο τον Lebron James που ειχε πει οτι ηρθε για ενα λογο(δλδ το πρωταθλημα) και εδωσε τιτλο στο Cleveland μετα απο το 64 απο ομαδα του NFL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή τη σειρά κέρδισε το ρισπέκτ από εμένα. Ακόμη πιστεύω πως είναι ξιπασμένος κλπ, αλλά ρωτάω, αν ημασταν εμείς στη θέση του θα ήμασταν καλυτεροι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ναι ηρωικος αλλα εμεις του δωσαμε την ευκαιρια να μας γλενταει στα τελευταια ματς....Παντως μπραβο στο Κλιβελαντ που το πιστεψε και το γυρισε...Τα δεδομενα και η ψυχολογια ηταν φανερο οτι ειχαν αλλαξει μετα το 3-1....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φυγει να πάει που; Αφου στο Cleveland έλυνε και έδενε, πόσο μάλλον τώρα.

Μαιαμι. Είχε βγει τέτοια είδηση πριν τους τελικούς. Βεβαια τωρα που απεδείχθη οτι εχει προοπτικές το συγκεκριμένο σύνολο, λογικα θα κάτσει κανα χρόνο ακόμα, και αμα φανε τα μούτρα τους θα χαιρετήσει. Δεν ξέρω τι συμβόλαιο έχει tho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βγει κι ο mxls και θα γράψει πήρε πρωτάθλημα κι ο ντελατετοιος

χαχαχαχαχαχα ρε έτοιμος ήμουν.

 

Τι απίθανο άθλημα είναι το μπάσκετ. Βασιλιάς των σπορ.

 

Όσο και αν μου κάθεται στραβά οι Cavaliers τίτλο, ρε ΛεΜπρον, είσαι παλικάρι. Στη θέση του θα αφιέρωνα τον τίτλο στον εαυτό μου. Δεν αλλάζω γνώμη ότι αυτό το κλαμπ είναι ο,τι να'ναι.

 

Και θα πω ότι και στους τελικούς Δύσης για τον KD : αυτοί οι τελικοί είχαν όνομα αποτυχίας για GSW, Κάρι μεγάλη τιτικα ρε αδερφέ. Ανύπαρκτος στα κρισιμα (ξανα). Αν το έπαιρναν οι GSW μόνο ο Γκριν θα άξιζε FMVP.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...