Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oxi

 

Μονο με έμβασμα και με Request Money μπορείς να στείλεις λεφτά στο ππ

http://www.insomnia.gr/topic/579289-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%B5-paypal-ebay-%CE%BC%CE%AD%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%82-request-money/?view=getnewpost

 

με εμβασμα πως γινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερωτηση,επειδη αλλαξε εμφανιση το σαiτ του paypal.εχω τον 4ψηφιο κωδικο για να κανω την καρτα μου verify,που ακριβως μπαινει ο κωδικος;ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εμβασμα πως γινετε?

Πατάς Topup και σου λεει

 

To get started, add PayPal as a transfer recipient by logging in to your online bank account (or visiting your bank) and following your bank's instructions.

 

Print the information below, or copy and paste it directly into your bank's online form.

PayPal transfer recipient information

Payee    PayPal Europe

Payee's bank    Deutsche Bank

PayPal IBAN    DE711xxxxxxxx

BIC    DEUTDEDBPAL

Make sure the name on your bank account matches the name on your PayPal account: Nikos Nikolaos What if it doesn't match?

 

We'll send you an email to let you know when the money has been transferred from your bank to your PayPal account. Please allow 1-2 business days.

 

...πολύ απλό

 

 

Καλησπερες

 

Πρωτη φορα πριν ενα μηνα χρησιμοποιησα paypal επι CC  για αγορα απο msystems και δεν εγινε δεκτη,στο λογαριασμο στο paypal την εχει ως denied(εχω χρησιμοποιησει στο παρελθον paypal στο ιδιο μαγαζι και περνουσε κανονικα.)

Την ιδια μερα εκανα μια αγορα απο ebay αμερικης και περασε,προς εκπληξη μου,κανονικα,οποτε θεωρησα οτι ετυχε να εχει καποιο προβλημα το msystems.

 

Σημερα πηγα να κανω αγορα απο ικεα και παλι εγινε denied :confused: . Τι ποντιακο ανεκδοτο ειναι αυτο?αγοραζω απο τα ξενα  και δεν μπορω να αγορασω απο τα ελληνικα?

Εχω συνδεμενη μια visa απο την αλφα

Πας να πληρώσεις το ελληνικό ικεα με ππ ??

 

 

μια ερωτηση,επειδη αλλαξε εμφανιση το σαiτ του paypal.εχω τον 4ψηφιο κωδικο για να κανω την καρτα μου verify,που ακριβως μπαινει ο κωδικος;ευχαριστω.

Βρες το και πες γραψ'το εδω στο φορουμ να το μάθουν και οι υπόλοιποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε το βρηκα αλλα δεν με αφηνει να το κανω,στην καρτελα sammary κλικαρω το bank accounts kai cards,επειτα πατησα επανω στην καρτα και στη συνεχεια στο confirm a credit card,παρ ολα αυτα μου λεει αυτο,You exceeded the number of times you can request or enter a code. Please try again in 1 hour.φυσικα προσπαθησα μετα απο 2 ωρες και παλι το ιδιο βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Πας να πληρώσεις το ελληνικό ικεα με ππ ??

 

Nαι το ελληνικο,αλλα δεν μου δουλεψε οπως ειπα ουτε στο msystems,κι αυτο ελληνικο φυσικα, στο οποιο ειχα κανει κι αλλες αγορες με παυπαλ στο παρελθον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να κανω confirm μια καρτα που εχω στο paypal και μου βγαζει το εξης μηνυμα : We're sorry, something went wrong. Please try again.

 

Δε ξερω εαν χρειαζεται να την κανω confirm. Αγορες κανω κανονικα εδω και 1 χρονο. Απλα απο περιεργεια ρωταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τωρα με τα CC δεν κανω και αρκετες.. Μονο απο iherb, vickmall, και γενικα θελει και λιγη τυχη..

 

Βεβαια υπαρχει και το κολπο με το request στο paypal.

 

Αλλιως revolut.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατάς Topup και σου λεει

 

To get started, add PayPal as a transfer recipient by logging in to your online bank account (or visiting your bank) and following your bank's instructions.

 

Print the information below, or copy and paste it directly into your bank's online form.

PayPal transfer recipient information

Payee    PayPal Europe

Payee's bank    Deutsche Bank

PayPal IBAN    DE711xxxxxxxx

BIC    DEUTDEDBPAL

Make sure the name on your bank account matches the name on your PayPal account: Nikos Nikolaos What if it doesn't match?

 

We'll send you an email to let you know when the money has been transferred from your bank to your PayPal account. Please allow 1-2 business days.

 

...πολύ απλό

 

 

Πας να πληρώσεις το ελληνικό ικεα με ππ ??

 

 

Βρες το και πες γραψ'το εδω στο φορουμ να το μάθουν και οι υπόλοιποι

 

κατι ειχα διαβασει πως επρεπε να παρεις τηλ στο paypal να σου κανουν accept τον λογαριασμο...ισχυει κατι τετοιο?επισης στο paypal εχω το ονομα μου και ενα εκ των 2 επιθετων μου,λες να εχω προβλημα που στον τραπεζικο λογαριασμο τα εχει και τα 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι ειχα διαβασει πως επρεπε να παρεις τηλ στο paypal να σου κανουν accept τον λογαριασμο...ισχυει κατι τετοιο?επισης στο paypal εχω το ονομα μου και ενα εκ των 2 επιθετων μου,λες να εχω προβλημα που στον τραπεζικο λογαριασμο τα εχει και τα 2?

Αν δεν εχεις συνδεμένο ηδη ΙΒΑΝ, ναι πρεπει να παρεις τλφ, τα υπόλοιπα μονο εσυ τα ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις συνδεμένο ηδη ΙΒΑΝ, ναι πρεπει να παρεις τλφ, τα υπόλοιπα μονο εσυ τα ξερεις

 

εχω σηνδεδεμενο iban..αλλα ποτε δεν ειχα παρει τηλ για να συνδεσω το iban..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, την βρήκα την επιλογή!!

Δηλαδή τοσο καιρό στους πωλητές πήγαινε αυτή η διεύθυνση στο eBay και όχι του PayPal;

Μόνο αν κάνεις "change" γίνεται αυτό.

 

Αν δεν κάνεις καμια αλλαγή τότε το paypal στέλνει την διεύθυνση που έχει στα αρχεία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...