Προς το περιεχόμενο

Aliens: Colonial Marines


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ADHD, έχεις παίξει τα άλλα Alien και το λες ; Τι σου αρέσει ακριβώς , το ότι τα Alien έρχονται κατά πάνω σου σαν BOT ; ή ότι περνάς από δίπλα τους χωρίς να σε ενοχλήσουν και αν τρέξεις τα πιάνει σπλήνα και δε σε κυνηγάνε;

 

Δε μπορεί να αποκαλείς τον εαυτό σου ALIEN FAN και να λες πως σου αρέσει το game που περίμενες 6 χρόνια.

 

Πόσο μάλλον με ίσως τον χειρότερο τερματισμό που έχω δεί σε FPS παιχνίδι από το 2002 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 σελιδες για ενα απο τα χειροτερα παιχνιδια στην ιστορια του videogaming και το ETS2 που ηταν απο τα κορυφαια παιχνιδια του 2012 εχει 3 σελιδες..

Λογικό δεν είναι? Θελουμε να σκοτώσουμε Aliens στον LV-426 όχι να γινουμε νταλικέρηδες στην εθνική οδό.. :P (Ασχετα που βγήκε μια μετριότητα στην καλύτερη το game)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγω χαίρομε που βγήκε γιατι εχω ενα λαπτοπ 4ετιας το οποιο σε καμια περίπτωση δεν μπορεί να τρέξει καινούρια FPS,το παιχνίδι τρέχει σχετικά καλά αρα ειναι προφανές οτι εχει μια παλιά μηχανή γραφικών!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ADHD, έχεις παίξει τα άλλα Alien και το λες ; Τι σου αρέσει ακριβώς , το ότι τα Alien έρχονται κατά πάνω σου σαν BOT ; ή ότι περνάς από δίπλα τους χωρίς να σε ενοχλήσουν και αν τρέξεις τα πιάνει σπλήνα και δε σε κυνηγάνε;

 

Δε μπορεί να αποκαλείς τον εαυτό σου ALIEN FAN και να λες πως σου αρέσει το game που περίμενες 6 χρόνια.

 

Πόσο μάλλον με ίσως τον χειρότερο τερματισμό που έχω δεί σε FPS παιχνίδι από το 2002 .

 

Τον δεύτερο χειρότερο τερματισμό να το δεχτώ, αλλά όχι ρε συ και τον πρώτο, όταν υπάρχει το RAGE που τελειώνει και μένεις με το BFG στο χέρι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ADHD, έχεις παίξει τα άλλα Alien και το λες ; Τι σου αρέσει ακριβώς , το ότι τα Alien έρχονται κατά πάνω σου σαν BOT ; ή ότι περνάς από δίπλα τους χωρίς να σε ενοχλήσουν και αν τρέξεις τα πιάνει σπλήνα και δε σε κυνηγάνε;

 

Δε μπορεί να αποκαλείς τον εαυτό σου ALIEN FAN και να λες πως σου αρέσει το game που περίμενες 6 χρόνια.

 

Πόσο μάλλον με ίσως τον χειρότερο τερματισμό που έχω δεί σε FPS παιχνίδι από το 2002 .

Τα εχω παιξει σχεδον ολα, δεν ειπα οτι ειναι παιχνιδαρα και ο τερματισμος ηταν οντως ακυρος αλλα εμενα προσωπικα δεν μου φανηκε τοσο αθλιο οσο λενε. Τα οπλα ειναι καλοσχεδιασμενα και αρκετα satisfying στη χρηση και οι τοποθεσιες απο την ταινια ειναι επισης καλες οπως και η ατμοσφαιρα. Τα εκαναν θαλασσα στα υπολοιπα δεν διαφωνουμε αλλα απο το τιποτα για ενα φαν δεν ειναι και τοσο ασχημο.

 

Το ξερω οτι ειμαι μειοψηφια που μου αρεσει δεν παω να περασω τη γνωμη μου απλα λεω και μια καπως διαφορετικη.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το rage δεν αντεξα να το παιξω και μαλλον ουτε κι αυτο , παει για unistall 

 

οποτε γλιτωνω 2 κακους τερματισμους :P

 

Γιατί ρε φίλος το παράτησες (RAGE) ; Εντάξει αποτυχία σκέτη σε σχέση με το hype που είχε, αλλά είναι καλό παιχνίδι. Αν είσαι και λάτρης των fps “πρέπει” να το παίξεις. Καμία μα καμία σχέση με την μαλακ :Xα του παρόντος thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...