Προς το περιεχόμενο

Aliens: Colonial Marines


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, που κανει saving το παιχνιδι? δεν εχω steam λογαριασμο, το παιχνιδι ειναι του θειου. Ενω το κανω απεγκατασταση /εγκατασταση to save του παιχνιδιου παραμενει. Το προβλημα μου ειναι οτι ενω εχω κατεβασει ενημερωμενη εκδοση του παιχνιδιου οταν παιζω ολα ειναι μαυρα εκτος απο ορισμενα αντικειμενα με αποτελεσμα να μη βλεπεις τιποτα! Θελω να διαγραψω τα saves του παιχνιδιου ωστε να ξεκινησω απ την αρχη με φρεσκια εγκατασταση νεο παιχνιδι, που θα τα βρω? διαγραφω το παιχνιδι διαγραφω οτι αρχεια εχει στα εγγραφα μου αλλα το save του παιχνιδιου παραμενει, που ειναι να το σβησω? ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον δοκιμασα και το mod aliendx10 που μαζι με το sweefx δινουν μεγαλη βελτιωση στην αντιθεση στις σκιασεις στα textures σε ολα γενικα .Δοκιμαστε το οσοι δεν το εχετε κανει ακομα .Κριμα που δεν μπορουν και οι πιστες να βοηθησουν λιγο παραπανω γιατι ειναι πολυ προχειροσχεδιασμενες ...Παντως μεγαλη αισθητη βελτιωση στα γραφικα .

διαφορά σε επιδόσεις ?

πόσα καρέ έχασε με αυτα τα εφέ που έβαλες και με ποια κάρτα το παίζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, που κανει saving το παιχνιδι? δεν εχω steam λογαριασμο, το παιχνιδι ειναι του θειου. Ενω το κανω απεγκατασταση /εγκατασταση to save του παιχνιδιου παραμενει. Το προβλημα μου ειναι οτι ενω εχω κατεβασει ενημερωμενη εκδοση του παιχνιδιου οταν παιζω ολα ειναι μαυρα εκτος απο ορισμενα αντικειμενα με αποτελεσμα να μη βλεπεις τιποτα! Θελω να διαγραψω τα saves του παιχνιδιου ωστε να ξεκινησω απ την αρχη με φρεσκια εγκατασταση νεο παιχνιδι, που θα τα βρω? διαγραφω το παιχνιδι διαγραφω οτι αρχεια εχει στα εγγραφα μου αλλα το save του παιχνιδιου παραμενει, που ειναι να το σβησω? ευχαριστω πολυ!

Πρέπει να πας folder options και να κανεις enable show hidden folders and files. Μετά πας C:/"Programdata", κάπου εκεί μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/user/AngryJoeShow

&

http://www.youtube.com/user/TotalHalibut

 

best reviewers about games in youtube. Ο AngryJoe είναι απίστευτα αστείος, ο TotalBiscuit είναι πιο σοβαρός αλλά πολύ σωστός σε αυτά που λέει

 

Πολύ καλοί και οι 2,ανήκουν στο top 3 των reviewers,αλλά κατ' εμένα ξέχασες να αναφέρεις τον top of TOP!!!!

 

 

Yahtzee από escapist που κάνει το zero punctuation!

 http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation

 

 

 

Υπάρχουν κάποια πράγματα που ούτε καν ο angry joe και ο total biscuit λένε. Τις απόλυτες πραγματικές σκοτεινές αλήθειες των παιχνιδών θα τις πει μόνο ο Yahtzee,με κυνικό,ωμό και σατυρικό τρόπο!

Αξίζει να βλέπεις δικά του reviews ακόμα και από παιχνίδια που δεν σκέφτεσαι καν να παίξεις,μόνο και μόνο για να ακούσεις τις ατάκες που πετάει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορά σε επιδόσεις ?

πόσα καρέ έχασε με αυτα τα εφέ που έβαλες και με ποια κάρτα το παίζεις?

 

 Ουσιαστικη διαφορα δεν βλεπω με την 680 ,αλλα απο την πειρα μου οταν εβαλα το sweetfx ενα τσιμπημα προς τα κατω το ενιωσα στο ποντικι με τα frames μπορει να ειναι και ιδεα μου .Ενταξει το παιχνιδι τι να πει στην 680 τωρα.Εδω bf3 παιζω πανω απο 75avg με 4xΜSAA ολα ultra 1920χ1200 στην talah market σε 64αρη server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, που κανει saving το παιχνιδι? δεν εχω steam λογαριασμο, το παιχνιδι ειναι του θειου. Ενω το κανω απεγκατασταση /εγκατασταση to save του παιχνιδιου παραμενει. Το προβλημα μου ειναι οτι ενω εχω κατεβασει ενημερωμενη εκδοση του παιχνιδιου οταν παιζω ολα ειναι μαυρα εκτος απο ορισμενα αντικειμενα με αποτελεσμα να μη βλεπεις τιποτα! Θελω να διαγραψω τα saves του παιχνιδιου ωστε να ξεκινησω απ την αρχη με φρεσκια εγκατασταση νεο παιχνιδι, που θα τα βρω? διαγραφω το παιχνιδι διαγραφω οτι αρχεια εχει στα εγγραφα μου αλλα το save του παιχνιδιου παραμενει, που ειναι να το σβησω? ευχαριστω πολυ!

εψαξα αλλα παλι τιποτα δεν βρηκα.....τα νευρα μου :mad:  που στο δι@@λ@ μπορει να ειναι!!! εκανα την ρυθμιση αυτη των φακελων, εψαξα αλλα τιποτα απολυτως δεν βρηκ, που μπορει να ειναι τα saves του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι τοσο περιεργος που μου αρεσει καπως το παιχνιδι?? :P Ενταξει προφανως δεν ειναι η επανασταση στα fps και εχει πολλα λαθη αλλα εχει και καλες στιγμες αν εισαι aliens fan..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα θυμήθηκα sorry, είναι C:/Users/Username/Appdata, τώρα δεν θυμάμαι σε ποιον από τους 3 φακέλους είναι, όπου έχει Aliens/Group name (FLT,RLD) φάκελο απλά σβηστόν η move it και είσαι έτοιμος.

 

p.s. νομίζω στον local φάκελο πρέπει να είναι...C:/Users/Username/Appdata/Local

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα θυμήθηκα sorry, είναι C:/Users/Username/Appdata, τώρα δεν θυμάμαι σε ποιον από τους 3 φακέλους είναι, όπου έχει Aliens/Group name (FLT,RLD) φάκελο απλά σβηστόν η move it και είσαι έτοιμος.

 

p.s. νομίζω στον local φάκελο πρέπει να είναι...C:/Users/Username/Appdata/Local

Ευχαριστω πολυ, φιλε μου!! Το βρηκα το εσβησα εκανα φρεσκια εγκατασταση αλλα το προβλημα ειναι παλι το ιδιο. Με το που μπαινει το παιχνιδι παλι ειναι ολα μαυρα εκτος απ ορισμενα αντικειμενα. δεν μπορω να καταλαβω τι σκ@τ@ φταιει. εχω τον τελευταιο driver της nvidia τον επισημο οχι beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 σελιδες για ενα απο τα χειροτερα παιχνιδια στην ιστορια του videogaming και το ETS2 που ηταν απο τα κορυφαια παιχνιδια του 2012 εχει 3 σελιδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...