Προς το περιεχόμενο

Προστασια αυτοκινήτου απο κλοπές?


Critter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω και εγώ ένα φιλαράκι στα ΜΑΤ. Τα πίναμε προχτές στου Ψυρρή. Αν χρειαστείς κανένα ρόπαλο παραπάνω :)

 

Ρακομελα πίνατε? Πλακα θα εχει να ησασταν και στην ιδια παρεα με εναν απο τους δικους μου που ειναι μπατσονι ιστορία.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Mπορεις να βγαζεις το τιμονι οπως εκανε ο Mr Bean :)

 

Φροντισε να το παρκαρεις σε φωτεινο μερος ή κοντα σε αστυνομικο τμημα

Απο οτι καταλαβα δεν εχεις γκαραζ ή πυλωτη?

Εχουν παρουσιαστει αλλα κρουσματα στη γειτονια σου ?

Αν οχι ισως σε εχουν βαλει στο ματι καποιοι Εχεις τιποτα προηγουμενα?

Ισως και να ειναι τυχαιο

 

 

Εχουν παρουσιαστει φαινομενα αλλα μονο για κλοπες αντικειμενων και οχι ολοκληρου του αυτοκινητου. Γενικα η περιοχη ειναι ηρεμη και δεν εχει τον καλυτερο δυνατο φωτισμο. Το περιεργο ειναι οτι τη δευτερη φορα ητανε παρκαρισμενο σε διασταυρωση 3 δρόμων κατι που σημαινει οτι μπορουσαν να τους δουν απο 1000 μεριες. Παρολα αυτα δεν κολωσαν.

Προηγουμενα δεν ειχα και δεν εχω με κανεναν. Ειμαι καλο παιδι ;) :P.

Ένας μονο ειναι στη γειτονια που με εχει λιγο στο ματι γιατι παει και παρκαρει το μηχανακι του οριζοντια με το πεζοδρομιο για να κρατησει θεση για το αμαξι. Φυσικα εγω επειδη τις μαγκιες αυτες δεν τις σηκωνω και υποτιμουν τη νοημοσυνη μου, ειτε το μετακινω και παρκαρω, ειτε παρκαρω κολλητα στο αμαξι του ωστε να μην χωραει να μπει το δικο του. Το θεμα ειναι οτι αυτο το κανω με το αλλο αμαξι και δεν νομιζω καν να ξερει οτι εχω και δευτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας μονο ειναι στη γειτονια που με εχει λιγο στο ματι γιατι παει και παρκαρει το μηχανακι του οριζοντια με το πεζοδρομιο για να κρατησει θεση για το αμαξι. Φυσικα εγω επειδη τις μαγκιες αυτες δεν τις σηκωνω και υποτιμουν τη νοημοσυνη μου, ειτε το μετακινω και παρκαρω, ειτε παρκαρω κολλητα στο αμαξι του ωστε να μην χωραει να μπει το δικο του. Το θεμα ειναι οτι αυτο το κανω με το αλλο αμαξι και δεν νομιζω καν να ξερει οτι εχω και δευτερο.

 

Δε μας το είπες νωρίτερα αυτός το έκανε σίγουρα!!!!!!!!!!

Πλάκα κάνω :-D

 

Σε ένα γνωστό μου του έριξαν νίτρο 2 φορές

το έβαψε κίτρινο και ησύχασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρακομελα πίνατε? Πλακα θα εχει να ησασταν και στην ιδια παρεα με εναν απο τους δικους μου που ειναι μπατσονι ιστορία.:P

 

Ρακόμελα ναι :) Αυτός ήταν ο μόνος μπάτσος στην παρέα τη μέρα εκείνη.

 

Γενικά από εκεί που δεν ήξερα κανέναν μέσω φίλων, γνωστών κτλ τώρα έχω 4-5 για ώρα ανάγκης :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...