Προς το περιεχόμενο

Με ποιό σπορ ασχολείστε?


Lucifer

Με ποιό/ά από τα παρακάτω σπορ ασχολείστε?  

111 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Με ποιό/ά από τα παρακάτω σπορ ασχολείστε?

    • Ποδόσφαιρο
    • Μπάσκετ
    • Volley
    • Ορειβασία
    • Ποδηλασία
    • Στίβος
    • Πολεμικές Τέχνες
    • Γυμναστική (ανόργανη/ενόργανη)
    • Τέννις
    • Εποχιακά σπορ (Σκι, θαλάσσιο σκι, κτλ)
    • Άλλο
    • Τίποτα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα φυσικά, τίποτα! Τα αθλήματα είναι για τα παιδιά! Που έχουν όρεξη και ενέργεια για χάσιμο. Εγώ μεγαλώνω τράπεζα τώρα. (Την κοιλιά μου!)

 

Πάρτε για παράδειγμα τον punky, πήγε για μπάλλα στα τριανταφεύγα... Που πα ρε Καραμήτροοο! Που πας να παίξεις μπάλλα με τη θλάση στο τσεπάκι; ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε βρωμόστομε, μόλις γύρισα σπίτι με θλάση και στα δύο πόδια :evil:

 

 

 

Δίνω και συμβουλές μέντιουμ στο 6948800900. Μώλις με 1?/λεπτό.:twisted: :twisted:

 

 

punky μια χαρά σε βλέπω.πάντως,

όλη τη μέρα μηνυματα στο insomnia, sto msn, χάζεμα στο internet , μπαλίτσα τα απογεύματα........

Που δουλευεις και έχεις χρόνο? Μήπως είσαι από τα μεγαλά στελέχη του Ελληνικού Δημοσίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωκράτη συγχέεις την ποιότητα των απαντήσεών μου, με το χρόνο που εσύ θεωρείς ότι μου τρώνε για να τις γράψω.

Και σιγά μη δούλευα στο δημόσιο. Αν ήθελα να ψήσω τον εγκέφαλό μου, υπάρχουν καλύτεροι τρόποι.

Απλά κάποιοι από μας, παραφράσαμε λίγο το moto της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, και είπαμε ναι στον αθλητισμό και ναι και στα ναρκωτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιδόσεις μου στο ποδόσφαιρο ως στόπερ ήταν επιβλαβείς για την υγεία των άλλων, ως εκ τούτου εντόπισα μετά από πολλά χρόνια άνθρωπο που μου εκμυστηρεύτηκε πως απέκτησε μόνιμο πρόβλημα, γι' αυτό αποφάσισα να κλωτσάω μόνο κανονικούς ανθρώπους απευθείας και χωρίς αθλητικές εκδηλώσεις για να μην έχω τύψεις. Και επειδή έπρεπε να βρω αντικείμενο δραστηριότητας που να μην χαλάει εύκολα όπως οι αντίπαλοι επιθετικοί, αγόρασα βάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολουμαι με την κολυμβηση, σε ερατεχνικο επιπεδο φυσικα! Πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες καρδιαγγειακες ασκησεις! Ε και κανα 5χ5 οποτε μπορει και η παρεα!Αυτα απο μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κάποιοι από μας, παραφράσαμε λίγο το moto της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού, και είπαμε ναι στον αθλητισμό και ναι και στα ναρκωτικά.

 

Σαν το trainspoting στην αρχή ένα πράμα;

 

Γι αυτό γκρινιάζεις για τις θλάσεις...

 

ontoppic :

 

Μπάσκετ ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνω ρε;

Δεν μπορώ να αποφασίσω αν προτιμώ την ευεξία που προκύπτει μετά από έντονη σωματική άσκηση. Ή τη ζεν εγκεφαλική κατάσταση του trainspoting.

 

Για αυτό και το καλύτερο σπορ είναι το κηνύγι της γκόμενας.

Γυμνάζεις και μυαλό και σώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό και το καλύτερο σπορ είναι το κηνύγι της γκόμενας.

Γυμνάζεις και μυαλό και σώμα.

punky

 

Μου πήρε καιρό, αλλά τώρα σε κατάλαβα. Είσαι από αυτούς που θεωρούν γυμναστική τη διαδικασία που φτάνεις το κομμάτι που γυμνάζεις στα όρια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Μετά από αυτό το ποστ, μπορώ ολόψυχα να αποδεχτώ την πρόσκληση για κρασί. Νιώθω πως με ξέρεις πια.

 

Με τη θλάση εντάξει? Πήγες για τόπι σήμερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...