Προς το περιεχόμενο

Μεγαλο Γκαλοπ - Ριβαλντο Η' Καρεμπε?


moonsuntrip

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια Γεια Σας!!!

 

Αυτο Δεν Ειναι Ενα Γκαλοπ Για Να Περασει Η Ωρα!!!

 

Θα Δημοσιευτει Στην Sportday!!!

 

Απαντηστε Με Ειλικρινια Αν, Στην Ομαδα Του Ολυμπιακου Μετα Το Καλοκαιρι Θα Προτιμουσατε Να Δειτε Ως Τεχνικο Διευθυντη Τον Ριβαλντο Η' Τον Καρεμπε!!!

 

Και Αν Θα Προτιμουσατε Βραζιλιανικο Η΄γαλλικο Μοντελο Ομαδας!!!

 

Θα Σας Παρακαλουσα Να Βαλετε Το Μικρο Σας Ονομα,Την Ηλικια, Το Επαγγελμα Σας Και Διπλα Την Απαντηση Σας, Ειτε Μονολεκτικα Ειτε Αναπτυσσοντας Τις Αποψεις Σας!!!

 

Εχω Αναλαβει Αυτη Την Εργασια Και Αν Με Βοηθησετε Θα Την Φερω Σε Περας Το Γρηγοροτερο!!!

 

Ευχαριστω Πολυ Παιδια!!!

 

Περιμενω Απαντησεις!!!

 

ΘΟΔΩΡΗΣ Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Θεέ και Παναγιά, Νόνη Δούνια στον τόπο σου κοκ...

 

Ο γνωστός moonsuntrip που έχω ξεχάσει πόσες φορές έχει γράψει αρκούντως προβοκατόρικα και προκλητικά post στα αθλητικά thread, αποδεικνύεται δημοσιογράφος/συνεργάτης της Sportday?! :D

 

Καλή σου τύχη... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κανονικά, έπρεπε να βάλω ένα τεράστιο +1 στο σχόλιο του blueviper και να προσπεράσω. Όμως, ο πειρασμός είναι τεράστιος κι εγώ ανήμπορος να αντισταθώ. Ορίστε, λοιπόν, η απάντησή μου:

 

Τεράστιο γκάλοπ. Ποιος από τους δύο μαγκίτες θα μασήσει μερικά ακόμη φράγκα του Θείου Σωκράτη;

 

Μετά από εμπεριστατωμένη έρευνα και μελέτη, η διοίκηση του Θρύλου κατέληξε στο δημοσιογραφικώς εύληπτο συμπέρασμα ότι "όλα τάχε η Μαρώ, ο Τεχνικός Διευθυντής της έλλειπε."

 

Άρα, εκεί που οι μαρκουτσοφόροι ρήτορες και οι κονδυλοφόροι σοφιστές θα είχαν να πορευτούν με τις ανύπαρκτες μεταγραφές και τον δεύτερο χέρι προπονητή, αίφνης ανακύπτει φρέσκο ζήτημα, τροφή για σκέψη και ελπίδα για πώληση φύλλων: Ποιος θα είναι ο Τεχνικός Διευθυντής; Οέο;

 

Στο δίλημμα Βραζιλιάνικο ή Γαλλικό μοντέλο ομάδας, απαντώ: Ελληνικό.

 

Αναρωτήθηκε κανείς στον Ολυμπιακό, ή έστω στους έντυπους και ηλεκτρονικούς εκφραστές της "κοινής γνώμης", γιατί στην ευχή, αν αυτοί οι δύο κύριοι είναι πράγματι τέτοιοι φωστήρες και γνώστες "πραγμάτων", δεν τους έχει προσεγγίσει κανείς; Ο Καρεμπέ χάφτει μύγες και ο Ριβάλντο ξύνει τον πάτο του χρυσοφόρου βαρελιού, βαδίζοντας στα Ελληνικά γήπεδα και οραματιζόμενος συμμετοχή σε Ευρωπαϊκές Πορείες στην τρυφερή ηλικία των 35 ετών. Πώς λένε το τζόβενο στα Πορτογαλικά;

 

Το πρόβλημα του Ολυμπιακού είναι ότι έχει μία διοίκηση που, ενώ επανειλλημένως και με τα γνωστά αποτελέσματα έχει αποδείξει και στον πλέον καλόπιστο ότι δεν ξέρει από μπάλα, δεν εννοεί να το παραδεχτεί. Αρκείται στην εντός συνόρων "κυριαρχία" και, οσάκις σκάει Ευρωπαϊκός σκάμπιλος, θυμάται ότι υπάρχει εξήγηση. Όχι μία. Πολλές. Η τελευταία, που φοριέται πολύ, είναι ότι δεν έχουμε ανταγωνιστικό πρωτάθλημα. Και δε μου το λέγανε νωρίτερα, να μην τρέχω στις φιέστες για τις ανεπαρκώς ανταγωνιστικές κούπες;

 

Για όλα φταίνε όλοι, πλην της διοίκησης. Το καινούργιο παυσίπονο που πλασάρεται στην αγορά έχει την εμπορική ονομασία "Τεχνικός Διευθυντής".

 

Θέλετε να κάνετε γκάλοπ; Προτείνω το: "Πόσο ακόμη θα μας δουλεύουν οι αθλητικές εφημερίδες;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Θεέ και Παναγιά, Νόνη Δούνια στον τόπο σου κοκ...

 

αχαχαχα :mrgreen:

 

Θα συμφωνήσω με τον Snoob.

Δεν μπορούμε άλλωστε να τα ανακαταύουμε τα πράγματα.

Γαλλικό φιλί

Κορεάτικος κινηματογράφος

Κινέζικη κουζίνα

Ο καθένας στην ειδίκευσή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...