Προς το περιεχόμενο

Τσαμπιονς Λιγκ 2006/07


genius_13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η Μπάρτσα πάντα είχε πρόβλημα με την Λίβερπουλ.Αξίζει να δείτε την προιστορία τους καί θα καταλάβετε.Καί μάλιστα η ζημιά γίνετε μέσα στο Κάμπ Νου.

Έννοιωσα... εθνικά υπερήφανος γιά την διαιτησία τού Βασσάρα καί των συνεργατών του.Κατά κάποιο τρόπο μέσα από τούς διαιτητές παίζει καί η Ελλάδα.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο βασαρας δεν ειχε τιμωρηθει λογω χαμηλης βαθμολογιας? πως του επιτρεψανε να διαιτητευσει παιχνιδι? εκτος αν ισχυει μονο εντος ελλαδας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσει που το λες σαν να παιζουν με την χρυσοπηγη στο Χρυσοπηγη Sports Center :mrgreen:

 

σε μενα απευθυνεσε? απλα γουσταρω να περασει η μπαρτσελονα και οχι οι

 

κρυοκωλοι που παιζουνε ταμπουρωμενοι στην αμυνα γιαυτο το εγραψα ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα απευθυνεσε? απλα γουσταρω να περασει η μπαρτσελονα και οχι οι

 

κρυοκωλοι που παιζουνε ταμπουρωμενοι στην αμυνα γιαυτο το εγραψα ετσι.

Γι αυτό έπρεπε να υποστηρίζεις Λίβερπουλ γιατί το ίδιο σύστημα ακολουθεί καί ο Παναθηναικός στην Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θέλω να το πάρει η Βαλένθια φέτος. Δεν ξέρω, την έχω συμπαθήσει αυτή την ομάδα. Έχει μικρούς και ταλαντούχους παίχτες. Γουστάρω!

 

Τελικά δεν την είδα όμως σήμερα. Είδα το Τζέραρντ-Μέσι. Καλούτσικο παιχνιδάκι. Μπορούσαν να το πάρουν και οι δύο ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θέλω να το πάρει η Βαλένθια φέτος. Δεν ξέρω, την έχω συμπαθήσει αυτή την ομάδα. Έχει μικρούς και ταλαντούχους παίχτες. Γουστάρω!

 

Τελικά δεν την είδα όμως σήμερα. Είδα το Τζέραρντ-Μέσι. Καλούτσικο παιχνιδάκι. Μπορούσαν να το πάρουν και οι δύο ομάδες.

 

εβαλε μια γκολαρα ο βιγια νομιζω............ πρεπει να το δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θέλω να το πάρει η Βαλένθια φέτος. Δεν ξέρω, την έχω συμπαθήσει αυτή την ομάδα. Έχει μικρούς και ταλαντούχους παίχτες. Γουστάρω!

 

Τελικά δεν την είδα όμως σήμερα. Είδα το Τζέραρντ-Μέσι. Καλούτσικο παιχνιδάκι. Μπορούσαν να το πάρουν και οι δύο ομάδες.

 

+1 και εγώ τη γουστάρω πολύ τη Βαλένθια!Μου αρέσει γιατί είναι ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλοκαιρι που φυγαν κατι Aimar και αλλοι μας πεσανε τα μαλλια, αλλα ευτυχως η ομαδα παιζει πολυ καλα. Και μαλλον αυτη η αλλαγη ιδεολογιας σε καλο της βγηκε.

Απο την Τριτη λεγαμε με ενα φιλο να παιξουμε χ2 την Λιβερπουλ (που το δινε κ πολυ καλα το διπλο), χ2 Βαλενθια και χ Chelsea. Τελικα ειδαμε οτι σαν συστημα 2-3 δεν συνεφερε με ανοιχτες διπλες και δεν παιξαμε. Απο τις λιγες φορες που θα πληρωνομασταν....

Το ματς Ιντερ-Βαλενθια παντως πρεπει να ηταν και το καλυτερο της ημερας απο οτι φανηκε απο τα λιγα που ειδαμε στην CL εκπομπη της ΝΕΤ. Το Μπαρτσα-Λιβερπουλ κατα μια μεγαλη διαρκεια ηταν κουραστικο απο τα συνεχες φαουλ.

Ευτυχως ειδαμε και μπαλα το διημερο (η Αρσεναλ ειδικα εδειξε τρομερα δειγματα συστηματων πασας οπως παντα) γιατι με τον εγχωριο ειχαμε αρχισει να ξεχναμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...