Προς το περιεχόμενο

ιατρικη απορια


wgibson

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα δεν καταλαβαινεις την διαφορα της κοινης λογικης που σε κραζει ασυστολα με την δικη σου λογικη τοτε ναι εχεις προβλημα και σοβαρο. και εγω τον παυλαρα για χιουμορ τον εχω βαλει αλλα νομιζω οτι ειναι πιο φυσιολογικο να γελας με εναν προεδρο οπαδο της ομαδας σου παρα με μια τερατωδη μορφη. αυτα και σε αφηνω γιατι βρισκομαι ακομα στην εκσταση του 89 λεπτου. αφου πηγες 37 και καθεσε και διαπληκτιζεσε μεσα σε φορουμ τοτε θα συμφωνησω με τις εικονες απο πανω που παρεθεσε το παλικαρι. αν ειχες φτασει στο νοητικο επιπεδο που διαλαλεις δεν θα απαντουσες καν στα πικαντικα σχολια ολων των χρηστων απλα θα αδιαφορουσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

H κοινη λογικη κραζει εσενα ασυστολα και τους ομοιους σου.

Εισαι 15 οποτε εχεις ελαφρυντικα.

Αν ειναι δυνατον να μας κανουν κυρηγμα πιτσιρικια που θεωρουν το σκυλακι τους ανωτερο απ τον ανθρωπο!!...

ΔΕΝ διαπληκτιζομαι, νουθεσιες κανω μπας και σοβαρευτειτε γιατι ειναι κριμα να φερεστε σαν καθυστερημενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κοινη λογικη κραζει εσενα ασυστολα και τους ομοιους σου.

Εισαι 15 οποτε εχεις ελαφρυντικα.

Αν ειναι δυνατον να μας κανουν κυρηγμα πιτσιρικια που θεωρουν το σκυλακι τους ανωτερο απ τον ανθρωπο!!...

ΔΕΝ διαπληκτιζομαι, νουθεσιες κανω μπας και σοβαρευτειτε γιατι ειναι κριμα να φερεστε σαν καθυστερημενα.

 

ενταξει μετα απο αυτο που εγραψες εισαι και επισημα ο κλοουν του ινσομνια. στα λεμε απο την καλη δεν καταλαβαινεις. στα λεμε απο την αναποδη παλι δεν καταλαβαινεις. το 15 τι ειναι και εχεις κολησει μηπως σε αυτη την ηλικια ειχες καποια τραυματικη εμπειρια και δεν το εχεις ξεπερασει ακομα. τραγωδια εντελως. συνεχισε ετσι και απο οτι βλεπω θα μας αποχαιρετησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lucky_strike ούτε μια μέρα δεν κατάφερες να κρατήσεις αξιοπρεπή συμπεριφορά από την προειδοποίηση που έλαβες.

Αντί αυτού απαντάς με βρισιές κ χυδαίες εκφράσεις στο infraction που έλαβες, όπως θα έκαναν τα "πιτσιρίκια" που κατηγορείς.

 

 

Κρίνεσαι ανάξιος να λέγεσαι μέλος του Insomnia forum κ αποχωρείς μόνιμα.

Θα συζητηθεί & η πλήρη διαγραφή της παρουσίας σου από τη βάση.

 

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε καιρος ηταν γιατι μας ειχε ζαλισει με την ηλικια μας...

 

και ειχα αρχισει να ξανανοιωθω ποιο νεος απο οτι ημουν για λιγο καιρο.

 

αν εβρισκα και την τοτε κοπελα μου θα ελεγα οτι οντως ειμαι 15 :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...