Προς το περιεχόμενο

Ειδικο δωρο για επετειο 1 χρονου


Sebastienomnia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εε με τι θα κεράσει ρε Chris... Να πάει να δουλέψει οικοδομή 2 βδομάδες για να βγάλει την κοπέλα του έξω?? Τα χρήματα στην πλειονότητα των φοιτητών του μπαμπά είναι, είτε το θέλεις είτε όχι... Από εκεί και πέρα το πως θα τα διαχειριστεί ο καθένας και τι θα στερηθεί για να κεράσει την κοπέλα του είναι άλλο θέμα...

 

 

@Sebastienomnia... Διώξτους!!!:P:p

 

Γιατί να μην πάει...? Άσχημα είναι? Αχ...έτσι είναι τα σύγχρονα Ελληνόπουλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε αδερφέ, δεν πάτε κάπου που να σας ταιριάζει περισσότερο;;;

 

19 χρονών είστε!!! μη χάνετε την ομορφιά των νιάτων και τον αυθορμητισμό σας έτσι... Στα εστιατόρια θα πηγαίνεις και στα 30 και στα 40 και στα 100...

 

Ετοίμασε κάτι όμορφο και πηγαίντε μία εκδρομή και Σ/Κ, τα ίδια λεφτά θα βγει και θα περάσετε και καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξοδέψεις πολλά, με 15Ευρώ της δίνεις ένα μπουκέτο (ανθοδέσμης έτσι?)

 

1 προς 10 αυτή δεν θα σου κάνει κανένα δώρο. Και αν σου κάνει Δώρο <= 10 Ευρώ. Ακούω στοιχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εξαρταται αλλα σε αυτην την κατηγορια

υπαρχουν ακριβως 3 ειδη γκομενας!

αυτη που δεν σου παιρνει τιποτα

και λεει απο μεσα της και στις φιλες

αφου του δινομαι τι αλλο θελει!

 

μετα υπαρχει η γκομενα που λεει με 10 ευρω καλα ειναι μωρε

εξαλου αυτος ειναι ο αντρας και αυτος πληρωνει

ασε που πρεπει να βαλλω και καρτα!!

 

και υπαρχει και η κατηγορια η γκομενα

σου παίρνει πολλα παραπανω απο οτι και εσυ μπορεις να της παρεις!!

και ειμαι ενας ευτυχης κατοχος της τριτης κατηγοριας!!

με lacoste στη γιορτη μου

κολωνια και 2 συλλεκτικα βινυλια για τα χριστουγεννα

πιστευω ειναι πολλα!

αλλα και εγω της πηρα πολλα πραγματα

οπως ενα d&g ρολοι(η μανα μου μου το προτεινε

αλλιως θα της επερνα κανα P990i αν διαλεγα εγω το δωρο)

συν φαγητα σινεμα και λοιπα ολα πανω μου!

και η κοπελα ειναι 18 και η δικια μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εξαρταται αλλα σε αυτην την κατηγορια

υπαρχουν ακριβως 3 ειδη γκομενας!

αυτη που δεν σου παιρνει τιποτα

και λεει απο μεσα της και στις φιλες

αφου του δινομαι τι αλλο θελει!

 

μετα υπαρχει η γκομενα που λεει με 10 ευρω καλα ειναι μωρε

εξαλου αυτος ειναι ο αντρας και αυτος πληρωνει

ασε που πρεπει να βαλλω και καρτα!!

 

και υπαρχει και η κατηγορια η γκομενα

σου παίρνει πολλα παραπανω απο οτι και εσυ μπορεις να της παρεις!!

και ειμαι ενας ευτυχης κατοχος της τριτης κατηγοριας!!

με lacoste στη γιορτη μου

κολωνια και 2 συλλεκτικα βινυλια για τα χριστουγεννα

πιστευω ειναι πολλα!

αλλα και εγω της πηρα πολλα πραγματα

οπως ενα d&g ρολοι(η μανα μου μου το προτεινε

αλλιως θα της επερνα κανα P990i αν διαλεγα εγω το δωρο)

συν φαγητα σινεμα και λοιπα ολα πανω μου!

και η κοπελα ειναι 18 και η δικια μου!

 

από άντρα που αποκαλεί την σύντροφό του γκόμενα και συζητάει με την μαμά του τι δώρο θα της πάρει τι να περιμένεις....

 

(να υποθέσω η 18χρονη γκόμενα είναι σκληρά εργαζόμενη ή τα πληρώνει ο μπαμπάς της τα γαμισιάτικα???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α καλά...

 

Έτσι που το πάει νέα γενιά αν δεν έχεις να χαλάς κανα 200άρι στην έξοδο το μνι μόνο ζωγραφιστό θα το βλέπουν.

Ειδικά με το ποστ του πιτσιρικά θυμήθηκα το ανέκδοτο με τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση απο τη μαμά προς τη κόρη και τις επιπλοκές της κουμμουνιστικής προπαγάνδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω...Ελεος πια ρε παιδια...Λυπαμαι πολυ που μερικοι εδω μεσα ειναι τοσο οπισθοδρομικοι και ζηλιαρηδες...Εχω βαρεθει να ακουω περι αυτης της περιβοητης "νεας γενιας" και για το οτι η δικια σας,η "παλια" γενια ειναι πολυ καλυτερη...

 

Οπως επισης ξερω πολυ καλα οτι ουτε εσεις θα γουσταρατε να πατε να δουλεψετε στην οικοδομη...ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΔΕ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ γιατι οταν επρεπε να κατσουν να παλουκωθουν να διαβασουν δε το εκαναν...Ε βεβαια,ετσι ειναι η ζωη...

 

Ναι λοιπον,με τα λεφτα του μπαμπα θα κερασω την κοπελα μου...ο χαρακτηρισμος "γκομενα" εξ'αλλου δεν της αρμοζει...γιατι πολυ απλα δεν ανηκει ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ "ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ" που καποιοι εντασσετε τις "γκομενες" ολου του κοσμου...

 

Βαρεθηκα να ακουω μονο εξυπναδες...Ξερω πολυ καλα οτι πολλοι απο εσας θα γουσταρατε να πατε να κερασετε την "γκομενα" σας σε ενα εστιατοριο....Και επισης ξερω πολυ καλα οτι ΑΝ μπορουσατε θα κερναγατε τις πιο πολλες φορες εσεις...Τα περι ισοτητας στο κερασμα ειναι μαλ***ες...Ο σωστος ο αντρας οποτε γουσταρει κερναει...Και αν εχει σωστη γυναικα,τον κερναει και εκεινη οποτε γουσταρει...

 

Ευχαριστω το Θεο που εχω μια τετοια κοπελα και μετανιωνω την ωρα και τη στιγμη που ανοιξα αυτο το post...Λυπαμαι πολυ για το μυαλο καποιων εδω μεσα...Κριμα και παλι κριμα

 

 

 

Αν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΔΕ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ γιατι οταν επρεπε να κατσουν να παλουκωθουν να διαβασουν δε το εκαναν...Ε βεβαια,ετσι ειναι η ζωη...

 

Επειδή σε λίγο θα ανοίξουμε κατάστημα με είδη προικός απο το πολύ εργόχειρο θα το πω...

 

24,500 λίρες / χρόνο + bonus τον Απρίλιο, διεσφαλίζουν νομίζω το ότι δε λέω ό, τι λέω απο τη δική μου καρμοιρία, αλλά καθαρά και μόνο επειδή σας έχουν κάνει τα Νίτρα, τα Cosmolitan και οι λοιπές πουτσορόες (sorry ρε Lucie αλλά ήταν η μόνη λέξη που μπορούσα να βρω) το μυαλό τόσο παπάρα που σας έχουν βάλει σε τρελά τριπάκια. Γαμώ την τρέλα μου αν γουστάρεις τη μικρή/γκόμενα/κοπέλα και αν σε γουστάρει και στον Αυλόγυρο να την πας θα μπορεί να σου φάινεται Antipasti ή GB Corner. Ή για να μη το ρίξω στο ρομαντικό, είστε 18 χρονών παιδιά αν δε σκέφτεστε που θα πάτε να βγάλετε τα μάτια σας αλλά που στο διάολο θα πάτε να φάτε όντως κάτι στραβό υπάρχει στη νέα γενιά και ας ανήκω στην αμέσως προηγούμενη.

 

Ειλικρινά δε με ενδιαφέρει αν τα φράγκα στα δίνει ο πατέρας σου ή αν είσαι εισοδηματίας. Το θέμα είναι ότι στην ηλικία σας τις διάφορες χειρονομίες θα έπρεπε να τις κρίνετε με κριτήρια τελείως διαφορετικά απο τη χρέωση που θα προκαλέσουν στην πιστωτική σας κάρτα. Αλλά όταν οι γονείς τους βάζουν σε τέτοια τριπάκια τι φταίνε τα παιδιά???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν εχω διαβασει ποτε μου τετοιες "πουτσοροες" οπως ειπες...Επισης το μυαλο μου ειναι -ειλικρινα πιστεψε το- μια χαρα...Και τελος θα σε παρακαλουσα να παρεις πισω αυτο που ειπες για τους γονεις...Καν'το γιατι δεν πρεπει να μιλας χωρις να ξερεις τους γονεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκομενα την λεω ετσι φυσικα και δεν την νιωθω σαν γκομενα!

και σκεφτομαστε να ανακοινωσουμε τον αρραβωνα μας το καλοκαιρι στα γενέθλια μου κοντα!οποτε ειναι κατι πιο σοβαρο απο ενα σεξ!

επισης δουλευει παραληλα με την σχολη της και εχει δικα της λεφτα!

και για το δωρο απλα ρωτησα μια ιδεα την μανα μου για να μην φανω τελειως βλαχος μια και θα εδινα αρκετα χρηματα οτι της επαιρνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα και εγω της πηρα πολλα πραγματα

οπως ενα d&g ρολοι(η μανα μου μου το προτεινε

αλλιως θα της επερνα κανα P990i αν διαλεγα εγω το δωρο)

Αλλά όταν οι γονείς τους βάζουν σε τέτοια τριπάκια τι φταίνε τα παιδιά???
Και τελος θα σε παρακαλουσα να παρεις πισω αυτο που ειπες για τους γονεις...Καν'το γιατι δεν πρεπει να μιλας χωρις να ξερεις τους γονεις...

Οι λέξεις μου ήταν προσεχτικά διαλεγμένες έτσι ώστε να μην προσβάλω κανέναν, οπότε δεν έχω να πάρω πίσω τίποτα. ΑΝ παρόλα αυτά διαφωνείς report.gif

 

 

και σκεφτομαστε να ανακοινωσουμε τον αρραβωνα μας το καλοκαιρι στα γενηθλια μου κοντα!οποτε ειναι κατι πιο σοβαρο απο ενα σεξ!

Ρε συ HAL μπέσα τώρα, με το κιλό τους ψωνίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε μια φωτογραφια της πειραξε την λιγο στο photoshop (πχ.Andy Warhol style) και μεγενθυνε την για αφισα/πινακα....

Πες της οτι ηταν το πιο ομορφο δωρο που μπορουσες να βρεις αφου εχει την ιδια πανω του...

Δεν υπαρχει περιπτωση να μην της αρεσει και τα δωρα που κανεις εναν κοπο παραπανω απο το να βαλεις το χερι στην τσεπη ειναι καλυτερα...

Οσο για το κινεζικο μην πας...

Πηγαινε την μια βολτα σε καποιο ομορφο μερος...

Τα κυριλε εστιατορια ειναι για τους ανεραστους :mrgreen: ...νεοι ειμαστε ακομα, ας το εκμεταλευτουμε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...