Προς το περιεχόμενο

Ειδικο δωρο για επετειο 1 χρονου


Sebastienomnia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή σε λίγο θα ανοίξουμε κατάστημα με είδη προικός απο το πολύ εργόχειρο θα το πω...

 

24,500 λίρες / χρόνο + bonus τον Απρίλιο, διεσφαλίζουν νομίζω το ότι δε λέω ό, τι λέω απο τη δική μου καρμοιρία, αλλά καθαρά και μόνο επειδή σας έχουν κάνει τα Νίτρα, τα Cosmolitan και οι λοιπές πουτσορόες (sorry ρε Lucie αλλά ήταν η μόνη λέξη που μπορούσα να βρω) το μυαλό τόσο παπάρα που σας έχουν βάλει σε τρελά τριπάκια. Γαμώ την τρέλα μου αν γουστάρεις τη μικρή/γκόμενα/κοπέλα και αν σε γουστάρει και στον Αυλόγυρο να την πας θα μπορεί να σου φάινεται Antipasti ή GB Corner. Ή για να μη το ρίξω στο ρομαντικό, είστε 18 χρονών παιδιά αν δε σκέφτεστε που θα πάτε να βγάλετε τα μάτια σας αλλά που στο διάολο θα πάτε να φάτε όντως κάτι στραβό υπάρχει στη νέα γενιά και ας ανήκω στην αμέσως προηγούμενη.

 

Ειλικρινά δε με ενδιαφέρει αν τα φράγκα στα δίνει ο πατέρας σου ή αν είσαι εισοδηματίας. Το θέμα είναι ότι στην ηλικία σας τις διάφορες χειρονομίες θα έπρεπε να τις κρίνετε με κριτήρια τελείως διαφορετικά απο τη χρέωση που θα προκαλέσουν στην πιστωτική σας κάρτα. Αλλά όταν οι γονείς τους βάζουν σε τέτοια τριπάκια τι φταίνε τα παιδιά???

 

ας ειναι καλα η καταρα που λεγετε κωστοπουλος ...... ετσι οπως τα γραφεις neo ειναι αμα ειναι αληθινα συναισθηματα και οχι συμβολαιο οπως βλεπω οτι συμβαινει τωρα τελευταια με πολυ κοσμο , και σε ενα παγκακι να πατε να κατσετε θα της ειναι αρκετο που καθετε μαζι σου σε αυτο το παγκακι και δεν χρειαζετε τιποτα παραπανω. δεν σου ειπε κανεις να μην χαλας λεφτα για παρτη της αμα την γουσταρεις αλλα δεν μπορεις να μετρας την αξια της πραξης σου με το ποσο ενοικιο πληρωνει ο ιδιοκτητης του μαγαζιου που θα την πας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
α καλά...

 

Έτσι που το πάει νέα γενιά αν δεν έχεις να χαλάς κανα 200άρι στην έξοδο το μνι μόνο ζωγραφιστό θα το βλέπουν.

Ειδικά με το ποστ του πιτσιρικά θυμήθηκα το ανέκδοτο με τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση απο τη μαμά προς τη κόρη και τις επιπλοκές της κουμμουνιστικής προπαγάνδας...

 

Πες το ανέκδοτο!!! ;););) :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούς τις παπαριές του καθενός για το αν είναι σωστό ή όχι, κάνε ότι γουστάρεις και ότι θεωρείς εσύ καλύτερο.

Τις απόψεις του ο καθένας για το πως πρέπει να γίνονται αυτά τα πράγματα και με ποιού τα λεφτά, ας τις εφαρμόσει στον εαυτό του και στην τελική ας τις βάλει και στον κWλο του. Στην τελική δε ρώτησες τη γνώμη κανενός γι'αυτό.

 

Αν γουστάρεις εστιατόριο, πηγαίνετε σε κανένα Applebee's να φάτε όσο θέλετε και να πληρώσεις maximum 40-45 Ε και για τους δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν την πας σε ενα ξενοδοχειο χχχ που έχει και θέματα, να την αφήσεις να διαλέξει εκείνη το δωμάτιο που θα της αρέσει ( πολλες λένε όχι σε τέτοια, αλλά μόλις δουν τα δωμάτια το ξανασκέφτονται και τελικά τους αρέσει) να περασετε ενα τριωρο ευχάριστο και για τους δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μα τώρα, μα σε 5 χρόνια, τελικά στο δικό μου δώρο θα καταλήξεις.

 

Ρώτα και κανέναν άλλον που να είναι παντρεμένος.

Το επόμενο στάδιο δώρου είναι να πάρεις Ουκρανέζα και για τους δύο.

Και φυσικά δεν έχει σχέση η διασκέδαση και το δώρο με το πόσο την αγαπάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω το Θεο που εχω μια τετοια κοπελα και μετανιωνω την ωρα και τη στιγμη που ανοιξα αυτο το post...Λυπαμαι πολυ για το μυαλο καποιων εδω μεσα...Κριμα και παλι κριμα

Φίλε λυπάμαι που στο λέω αλλά ασύ φταις για ότι σου γράφουν.Είναι δυνατόν στην προσωπική σου ζωή οι άλλοι να σου λένε τι θα κάνεις;Δεν έχεις δικιά σου γνώμη;φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα και κανέναν άλλον που να είναι παντρεμένος.

Το επόμενο στάδιο δώρου είναι να πάρεις Ουκρανέζα και για τους δύο.

Και φυσικά δεν έχει σχέση η διασκέδαση και το δώρο με το πόσο την αγαπάς.

 

Πρόσεξε γιατί μπορεί να σου απαντήσουν.

Και όχι, εγώ προσωπικά ελπίζω το επόμενο στάδιο δώρου να μην είναι η Ουκρανέζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρτης ένα ημερολόγιο του 2006 (ναι, ναι, καλά άκουσες ;) ;) ), και πες της κάτι του στυλ...

 

"για να μην ξεχάσεις ποτέ την πιο όμορφη χρονιά"

 

και θα συγκινηθεί, και θα την βγάλεις τσάμπα (πόσο να έχουν τα ημερολόγια περασμένης χρονιάς στο κάτω κάτω?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά πέσατε στον άνθρωπο να τον φάτε.

Μία ιδέα για δώρο ζήτησε και εσείς τον βγάλατε μουν@κια, μετά ήρθε ο ηλικιακός ρατσισμός και απο πού πέρνει τα λεφτά.

 

Τι σας αφορά στο κάτω κάτω? :confused:

 

 

Βαρεθηκα να ακουω μονο εξυπναδες...Ξερω πολυ καλα οτι πολλοι απο εσας θα γουσταρατε να πατε να κερασετε την "γκομενα" σας σε ενα εστιατοριο....Και επισης ξερω πολυ καλα οτι ΑΝ μπορουσατε θα κερναγατε τις πιο πολλες φορες εσεις...Τα περι ισοτητας στο κερασμα ειναι μαλ***ες...Ο σωστος ο αντρας οποτε γουσταρει κερναει...Και αν εχει σωστη γυναικα,τον κερναει και εκεινη οποτε γουσταρει...

 

 

Γιατί να κερνάγαμε τις περισσότερες φορές εμείς?

Είμαι κατά του κεράσματος προσωπικά, ειδικά όταν την γνωρίσεις.

Δείχνει σαν να την παρακαλάς για να σου κάτσει!!!!!! Και όταν την έχεις δεν χρειάζεται ούτε να κερνάς εσύ συνέχεια ή τις περισσότερες φορές γιατί δείχνει ότι κάθεσε και κερνάς για να νοιώθεις ασφάλεια πως θα την έχεις για περισσότερο καιρό.

Δεν χρειάζεται να την έχεις "αρχόντισσα" κοινώς :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να κερνάγαμε τις περισσότερες φορές εμείς?

Είμαι κατά του κεράσματος προσωπικά, ειδικά όταν την γνωρίσεις.

Δείχνει σαν να την παρακαλάς για να σου κάτσει!!!!!! Και όταν την έχεις δεν χρειάζεται ούτε να κερνάς εσύ συνέχεια ή τις περισσότερες φορές γιατί δείχνει ότι κάθεσε και κερνάς για να νοιώθεις ασφάλεια πως θα την έχεις για περισσότερο καιρό.

Δεν χρειάζεται να την έχεις "αρχόντισσα" κοινώς :mrgreen:

 

Ανασφάλειες μου φαίνονται αυτά που λές φίλε. Αν είσαι σωστός πάντα κερνάς και πάντα στο τέλος της βραδιάς την συνοδεύεις στο σπίτι.

 

Φιλαράκο, όσων αφορά το δώρο κάνε ότι μπορεί η τσέπη σου και ότι γουστάρει η καρδιά σου και άσε όλους να λένε το μακρύ τους. καλά να περάσετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...