Προς το περιεχόμενο

Ειδικο δωρο για επετειο 1 χρονου


Sebastienomnia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια.Την Τριτη κλεινω ενα χρονο με την κοπελα μου και οπως καταλαβαινετε θα ηθελα ενα πιο... "ειδικο" δωρο,το οποιο θα συνοδευεται απο εξοδο-εκπληξη σε κινεζικο εστιατοριο στο Κεφαλαρι..(Golden Phoenix-εχει παει κανεις? ) :confused: :confused: :confused:

 

Τι εχετε να προτεινετε? Καθε ιδεα-προταση αποδεκτη και υπολογισιμη..Ευχαριστω εκ των προτερων,περιμενω τα λαγονικα του insomnia να με βγαλουν απο τη δυσκολη θεση...:-?

 

υγ η κοπελα ειναι 18 χρ

 

:-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγω σου προτεινω να ΜΗΝ παρεις τη σαλατα με το κοτοπουλο στο Golden Phoenix. Χαλια μαυρα και πανακριβη

 

Mika εχεις παει στο Golden Phoenix? Απο τιμες τι παιζει? Ποσο θα μας παει περιπου στον καθενα? (εγω θα πληρωσω)...

 

Λετε να την κακομαθαινω αν της παρω και δωρο?

 

Καμια αλλη ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Mika εχεις παει στο Golden Phoenix? Απο τιμες τι παιζει? Ποσο θα μας παει περιπου στον καθενα? (εγω θα πληρωσω)...

 

Λετε να την κακομαθαινω αν της παρω και δωρο?

 

Καμια αλλη ιδεα?

 

Με το συμπάθειο: εσύ πόσων χρονών είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι όσο λέει το profile δεν νομίζω πως χρειάζεται golden phoenix... (Βέβαια έχει και ένα καταπληκτικό μεξικάνικο στην Κηφισιά, Dos Hermanos και ένα Ταυλανδέζικο, δεν θυμάμαι όνομα. Εγώ θα τα προτιμούσα αυτά...αλλά γούστα είναι)

 

Τέσπα εγώ στη θέση σου θα πήγαινα πιο πολύ προς την κατεύθυνση του σπιτικού δείπνου...σε ρομαντική κατάσταση... Να μαγειρέψεις κάτι εσύ φυσικά (όχι πίτσες και μπύρες). Αν δεν ξέρεις...μάθε...δεν είναι και τόσο δύσκολο να ανοίξεις ένα βιβλίο μαγειρικής και να κάνεις μια πρόβα πριν το φτιάξεις για τη φίλη σου. Κόκκινο κρασί, για να ανάψουν τα αίματα. Ε πάρε και ένα συμβολικό δώρο.... Κάτι έξυπνο, όχι ακριβό....και καλή διασκέδαση!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mika εχεις παει στο Golden Phoenix? Απο τιμες τι παιζει? Ποσο θα μας παει περιπου στον καθενα? (εγω θα πληρωσω)...

 

Λετε να την κακομαθαινω αν της παρω και δωρο?

 

Καμια αλλη ιδεα?

 

Προσωπικα μου ειχε φανει ακριβουτσικο (φοιτητης ημουν). Απο ενα κυριως πιατο με την κοπελα, μια σαλατα και 2 ποτηρια κρασι πηγε καμια 40αρια ευρω αν θυμαμαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο λεει το προφιλ ειμαι...Κι εγω φοιτητης ειμαι..Βασικα ηθελα κατι πολυ καλο μωρε...Η λυση του να μαγειρεψω εγω στο σπιτι δεν παιζει γιατι μενω με τους γονεις μου και θα ειναι σπιτι...Οποτε παμε στη λυση του Golden Phoenix...Και μια ανθοδεσμη...Γυρω στα 100 ευρωπουλα συνολικα...Καλα ειναι? Τι λετε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε με τι θα κεράσει ρε Chris... Να πάει να δουλέψει οικοδομή 2 βδομάδες για να βγάλει την κοπέλα του έξω?? Τα χρήματα στην πλειονότητα των φοιτητών του μπαμπά είναι, είτε το θέλεις είτε όχι... Από εκεί και πέρα το πως θα τα διαχειριστεί ο καθένας και τι θα στερηθεί για να κεράσει την κοπέλα του είναι άλλο θέμα...

 

 

@Sebastienomnia... Διώξτους!!!:P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά κάνουν οι πιτσιρικάδες και μας χαλάνε την πιάτσα.

Αυτή να πληρώσει. Ισότητα δε θέλουνε; Ε το χέρι στην τσέπη και γρήγορα...

 

 

 

Συχτήρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή να πληρώσει. Ισότητα δε θέλουνε; Ε το χέρι στην τσέπη και γρήγορα...

 

Εδώ με βρίσκεις πολύ σύμφωνο... Μας έχουν φάει τα κατεστημένα!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...