Προς το περιεχόμενο

Σκέφτομαι για αγορά PDA


CySAT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα να δεις καταρχας και το Ρ550 εχει φωνητικες εντολες..... επισης 500 ευρω εχει μαζι με το destinator και κατι τελευταιο, δε θα κατλαβεις μεγαλη διαφορα στο VGA τουλαχιστον απο το navigator. το wifi ειναι πολυ βασικο κατα την αποψη μου και ηταν σημαντικο κριτηριο για να αγορασω το PDA. και οποιον εχω ρωτησει μου εχει πει οτι πρεπει να εχει wifi το PDA. απο την μεχρι τωρα λειτουργεια του εχω διαπιστωσει οτι: και καλο σημα εχει,και δεν κολλαει, και πολλα και καλα χαρ/κα εχει, και καλη τιμη αγορας εχει και ελαφρυ ειναι και καλη αυτονομια εχει....... σαφως αυτα ειναι αρκετα καλα αν αναλογιστουμε οτι εχει μονο 500 ευρω με το navigator. ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον.Με βάζεις σε σκέψεις αλλαγής pocketpc.Mε το destinator η απεικόνιση είναι οκ?Γιατί από όσο ξέρω το destinator δεν υποστηρίζει vga ανάλυση.Είχα διαβάσει ότι υπάρχουν προβλήματα,όπως το ότι δεν φαίνονται κάποια κουμπιά στο μενού.

 

Το destinator PN ειχε προβληματα με την VGA αναλυση. H εκδοση 6 που χρησιμοποιω και εγω δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα.;-)

 

Το 550 με τον 400αρι επεξεργαστη δεν ξερω πως τα παει με το destinator, αλλα με το ΜΙΟ Α201 που ειχε CPU στα 270ΜΗz ειχε μεγαλη καθυστερηση στο απαναϋπολογισμο της διαδρομης (που ηταν μεγαλο προβλημα αν εχανες μια στροφη σε δρομο με πολλα στενα, μεχρι να ξαναυπολογισει ειχες χασει και την επομενη στροφη) και στην ευθιγραμμιση του χαρτη μετα απο στροφη.

Με το Ν560 ειναι πολυ καλυτερα...

Και διαφωνω οτι στο destinator δεν θα δεις διαφορα με VGA, γιατι σε 2D mode βλεπεις μεγαλυτερο μερος του χαρτη απο ο,τι σtη μιση αναλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το Loox N520. Είναι φανταστικό! Πέρασα μέσα το skype και το sjPhone, βρήκα wifi στο κέντρο της πόλης κι έκανα κλήσεις σε σταθερά δωρεάν μέσω voipdiscount! Επειδή απο βδομάδα σκοπεύω να βγώ ταξιδάκι εξωτερικό προβλέπεται να καταργηθεί το κινητό με το roaming. Και το destinator 6 δούλεψε άψογα!! Μόνο που δεν έχει Bluetooth αλλα δεν με απασχολεί καθόλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...