Προς το περιεχόμενο

Εισιτήρια Champion League Final ερώτηση


RubiksCube

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα κάνει αίτηση για εισιτήρια μέσω του site της uefa. Είχαν πει ότι θα γινόταν κλήρωση, λόγω της μεγάλης ζήτησης. Προς μεγάλη μου έκπληξη ειδοποιήθηκα ότι είμαι πλέον κάτοχος 2 εισιτηρίων.

 

Η ερώτηση μου είναι: Ήμουν πολύ τυχερός ή απλά δεν είχε και τόση ζήτηση?

Ας απαντήσει όποιος ξέρει ή όποιος είχε κάνει επίσης αίτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά συγχωρήσεως αλλά είσαι κ@λ@φ@ρδος πολύ μάλιστα!!Εγώ πήρα τα ***** μου που είχα κάνει αίτηση.Τα εισιτήρια ήταν 4.500 και οι αιτήσεις μεταξύ 40.000 και 60.000!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι τυχερός ! Μόνο από ελλάδα περίπου 13.000 έκαναν αίτηση και από άλλες χώρες πολλοί περισσότεροι.

 

(τώρα είδα ότι απάντησε και ο Apostolis)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει αίτηση για εισιτήρια μέσω του site της uefa. Είχαν πει ότι θα γινόταν κλήρωση, λόγω της μεγάλης ζήτησης. Προς μεγάλη μου έκπληξη ειδοποιήθηκα ότι είμαι πλέον κάτοχος 2 εισιτηρίων.

 

Η ερώτηση μου είναι: Ήμουν πολύ τυχερός ή απλά δεν είχε και τόση ζήτηση?

Ας απαντήσει όποιος ξέρει ή όποιος είχε κάνει επίσης αίτηση.

 

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι οτι σε μισούν ήδη τα περισσότερα μέλη του insomnia... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχα, κι εγώ σε μισώ. Εμένα μου ήρθε το μαύρο μαντάτο χθες, όπως και σε μια γνωστή που είχε κάνει επίσης αίτηση. Είχα κάνει αίτηση 2-3 μέρες πριν τη λήξη της διορίας και στο email που μου έστειλαν, η παραγγελία μου είχε ID 78 χιλιάδες και κάτι. Δεν ξέρω αν ανταποκρίνεται σε πραγματικό αριθμό αιτήσεων αυτό, αλλά δεν αποκλείεται. Γενικώς, άσε τις φιλοσοφίες και κοίτα να το ευχαριστηθείς, δε σου συμβαίνει κάθε μέρα να πάς στον τελικό του Τσουλού.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Τελικά μιλάμε για κ*******α αν ισχύουν τα νούμερα που αναφέρθηκαν.

 

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι οτι σε μισούν ήδη τα περισσότερα μέλη του insomnia... :mrgreen:

 

Απλά για να μετριάσω το μίσος να πω ότι τα εισιτήρια προορίζονται για 2 φίλους.

Εγώ ελπίζω να κερδίσω ένα τουρνουά 7x7 με έπαθλο εισιτήρια.. αλλιώς καναπές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πφφφτ, δικαιολογίες για να μη βαλθούν όλοι να εντοπίσουν IP διευθύνσεις και βρεις ένα κάρο insomniacs να σε πολιορκούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τα πουλάς;;;;;;

 

Όπως είπα δεν προορίζονται για μένα, οπότε δεν είμαι σε θέση να τα πουλήσω.

 

Εγώ είχα κάνει αίτηση στις 13/02 (σχετικά πρώτες μέρες) με booking id 69000κάτι επομένως δεν ξέρω αν η αρίθμηση δηλώνει το πλήθος των αιτήσεων.

 

Ελπίζω να εμφανιστεί και κανένας άλλος στο forum που να πήρε εισιτήρια γιατί έχω αρχίσει να αισθάνομαι άσχημα....lool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αίτηση φυσικά έγινε online

 

Απλά για να μετριάσω το μίσος να πω ότι τα εισιτήρια προορίζονται για 2 φίλους.

 

Ρε παιδιά το τραγικό είναι ότι την άιτηση την έκανα για την κοπέλα μου συγκεκριμένα η οποία δεν ενδιαφέρεται ιδιαίτερα για το ποδόσφαιρο και μου είπε να της κάνω μία για πλάκα!!!

 

Και δεν τα πουλάει ούτε σε εμένα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αίτηση φυσικά έγινε online

 

 

 

Ρε παιδιά το τραγικό είναι ότι την άιτηση την έκανα για την κοπέλα μου συγκεκριμένα η οποία δεν ενδιαφέρεται ιδιαίτερα για το ποδόσφαιρο και μου είπε να της κάνω μία για πλάκα!!!

 

Και δεν τα πουλάει ούτε σε εμένα!!

 

Χαχαχαχα !!!! Καλά πλάκα μας κάνεις εσύ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα !!!! Καλά πλάκα μας κάνεις εσύ !!

 

Δεν κάνω καθόλου πλάκα. Τι να κάνω να ανεβάσω το email από την uefa ή φωτο με τα εισιτήρια (θα τα στείλουν 1η Μαίου αν θυμάμαι καλά)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...