Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σπουδαίοι τερματοφύλακες για μπάρτσα-ρεαλιστικοί στόχοι

 

νιούερ

άντλερ

λλίορις

μαντάντα

φρέι

ακινφέβ

ντιέγκο λόπεζ

ασενζο

καριτσο

χαντάνοβιτς

μουσλέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα..."

 

Και ποιος είναι; Ο Dutruel; Ο Hesp; o Rustu; O Bonano;

Ο Βαλντέζ είναι ο καλύτερος εδώ και πολλά χρόνια και ο μόνος που στέριωσε, σου λέει δεν σου λέει κάτι αυτό...

 

Στο ίδιο επίπεδο με τον Τσάβι, το Μέσσι, τον Ινιέστα κτλ.; 3 τερματοφύλακες είναι. Ο Κασίγιας, ο Σέζαρ κι ο Μπουφόν. Καθόλου ρεαλιστικοί μεταγραφικοί στόχοι νομίζω...;)

 

Είναι καλός. Δεν είναι μεγάλος τερματοφύλακας αλλά είναι καλός.

Είναι μες στο τοπ 5 στο ένας με έναν, γρήγορος (στοιχεία απαραίτητα σε μια ομάδα που παίζει συνήθως με γραμμή άμυνας στη σέντρα), έχει πολύ καλά ρεφλέξ.

Έχει και χτυπητές αδυναμίες, κυρίως στις εξόδους, στο πως χρησιμοποιεί τα χέρια και αρκετές φορές δεν αντιδρά ψύχραιμα αλλά έχει βελτιωθεί και μπορεί να βελτιωθεί κι άλλο.

Να τον διώξουν και να έρθει ποιος, κάποιος αμφιβόλου αξίας (πχ. Γιορίς, Ακινφέεφ που γράφτηκαν στο τόπικ) με κάνα 30άρι εκατομμύρια; Μπααα

Καλή λύση μου φαίνεται ο Φρέι αλλά πόσο θα τον έδινε η Ντίνα; Συν ότι από την Ίντερ έφυγε αποτυχημένος κάποτε...

 

 

Υπαρχουν αρκετοι καλα τερματοφυλακες.Ενταξει,casillas,boufos,czech και ετσι δεν μπορεις να παρεις αλλα ο ακινφεεφ κατα την αποψη μου ειναι πολυ καλυτερος απο βαλδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον όμιλο-πακέτο χρειαζόταν μια ωραία κλήρωση αν και δεν βλέπω πως κάποια απ' τις άλλες υποψήφιες αντιπάλους θα προκαλούσε ιδιαίτερα προβλήματα στη Barca.

Η -με διαφορά- καλύτερη δεύτερη ήταν η Inter που την στείλαμε να αποκλείσει την Chelski :P

 

ΥΓ. Επειδή είναι στο Μπερναμπέου δεν σημαίνει ότι θα πάει ντε και καλά τελικό η Ρεάλ. Πάντως τη Λυόν λογικά την έχει άνετα και θα πάει μετά από χρόνια στους 8 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε θα σπρωχτεί και θα πάει.στην έδρα της είναι.αποκλείεται να μην πάει.

 

Αυτην την προδιαθεση που εχετε ολοι με τη διαιτησια δε μπορω να την καταλαβω...

 

" Ναι μωρε σιγα θα σπρωχτει, και τι εγινε σπιτι της ειναι... "

Ελεος μη σκεφτεστε ετσι...

 

Προσπαθειστε να κοιτατε το ποδοσφαιρο και οχι να σκεφτεστε συνομοσιες ρε πουστη μου ελεος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει η φετινή Λυόν δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Προσωπικά δεν βλέπω πως μπορεί να αφήσει έξω τη Ρεάλ εκτός αν υπάρχουν τραυματισμοί, "κοιλιά" στην απόδοση κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην την προδιαθεση που εχετε ολοι με τη διαιτησια δε μπορω να την καταλαβω...

 

" Ναι μωρε σιγα θα σπρωχτει, και τι εγινε σπιτι της ειναι... "

Ελεος μη σκεφτεστε ετσι...

 

Προσπαθειστε να κοιτατε το ποδοσφαιρο και οχι να σκεφτεστε συνομοσιες ρε πουστη μου ελεος..

 

+1111111111.

 

ελεος ρε παιδια,ας μην μιλαει και η μπαρτσελονα!!!!δεν βρισκομαστε επι φρανκο,χαλαρωστε λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...