Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to ps3 kerdizi edafos xari sto ps2,dioti to 360 exi mini sto mialo apo (xbox 1)genika os mia konsola pu den vgazi pollus titlus ,pragma tora pleon den isxi omos (gia kapion pu den exi empiria)opos lei mia parimia kalitera na vgi to mati su para to onoma su..Kai nomizo oti to blueray exi idi kerdisi tin maxi ,akugete pio poli kai pulane perissotero i tenies ,i timi pu leme den ine akrivi pernis kati pu exi mellon ,kai oxi opos to 360 pu den mpori na prosferi kati parapano

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to ps3 kerdizi edafos xari sto ps2,dioti to 360 exi mini sto mialo apo (xbox 1)genika os mia konsola pu den vgazi pollus titlus ,pragma tora pleon den isxi omos (gia kapion pu den exi empiria)opos lei mia parimia kalitera na vgi to mati su para to onoma su..Kai nomizo oti to blueray exi idi kerdisi tin maxi ,akugete pio poli kai pulane perissotero i tenies ,i timi pu leme den ine akrivi pernis kati pu exi mellon ,kai oxi opos to 360 pu den mpori na prosferi kati parapano

 

 

..........................

............................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι έλεγα δεν θα εμφανιστεί ο petran να σχολιάσει?

 

Παιδιά το πρόβλημα ποιό είναι?Όταν λέμε ότι το χειριστήριο δεν μου έχει πρόβλημα πως να το κάνω δηλαδή.Αν μου το κάνει θα βγω να κράξω.

Αμφισβητείτε ότι το ps3 έχει πλεονεκτήματα και καλα στοιχεία?

Εγω έχω και τις 3 κονσόλες και τις χαίρομαι.Για μένα πάνω κάτω 360,ps3 είναι τα ίδια και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις κονσόλες.Παραδόξως παίζω wii όμως!Έχει γέλιο η φάση πάντως...

 

Καθήστε να βγουν και δουλεμένα παιχνίδια στο ps3 και μετά κράζουμε όλοι μαζί παιδιά.

 

Εγώ θέλω ff12,mgs4,gt5 και winning eleven στο ps3, παιχνίδια που κάτα πάσα πιθανότητα δεν θα μου προσφέρει η microsoft.Γιαυτό πήρα το ps3 και για το blue ray φυσικά και το χαίρομαι.Τα υπόλοιπα στο 360 και στο wii.Διαφωνείτε?

Είναι κλάσεις ανώτερο το ps3 από το 360?Οχι.Είναι κλάσεις ανώτερο το 360 από το ps3?Όχι.Έχει πλάκα και πρωτοτυπία το wii?Ναι.

Αυτά είναι τα δεδομένα συμπεράσματα και εγώ το διασκεδάζω με όλα.Το μέλλον θα δείξει, μην προτρέχετε...

 

τι λες μωρε polaki?

που ειναι το πλεονεκτημα του ps3?

 

με δυο λογια:

η sony αυτη τη γενια διαλεξε να "ξεπουλησει" μερος της ηγεμονιας της στα games (20-30% της αγορας), προκειμενου να διασωθει στους αλλους τομεις της που την καινε.

ακομα και να πετυχει (bluray-videoclub), την επομενη γενια ο καταναλωτης θα εχει καλα στο μυαλο του οτι "xbox = περισσοτεροι τιλοι"

πραγμα που αυτη τη στιγμη, παρ'οτι ισχυει, ακουγεται επιστημονικη φαντασια για αυτους που δεν ξερουν. ομως μεχρι το 2010, ακομα και αυτοι θα μαθουν ;)

 

υ/γ: θυμασαι τι ειχε πει ο προεδρος της sony europe?

<<...ακομα και ενα ματσο ΤΟΥΒΛΑ να βγαζαμε στην αγορα που να γραφανε επανω "playstation3", θα πουλαγαμε τουλαχιστον 5 εκατομμυρια.>>

ε, αυτο συμβαινει τωρα.

αν τυχον δεν ειχες το 360 και το wii, τοτε θα ηθελα να μου εγραφες ποσο πληρης αισθανεσαι με το ps3 σου.. :)

για τριτη κονσολα ειναι σιγουρα η καλυτερη επιλογη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τυχον δεν ειχες το 360 και το wii, τοτε θα ηθελα να μου εγραφες ποσο πληρης αισθανεσαι με το ps3 σου.. :)

 

se auto symfwnw apolytos.. To 360 sou kalyptei 100% tin anaggi gia gaming TIN SYGGEKRIMENI stigmi se antithesi me to ps3 pou gia mena apo thema KALYPSIS titlon tha einai ok apo teli 2008... Se merikous mines to 360 ftanei sto apogeio ton games kai tis diaskedasis..

 

Mass Effect Bioshock Forza 2 PGR4 Halo 3 Banjo Kazzoie NBA 2k8 Pro evolution soccer 7.... Yparxei esto kai 1 keno?????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μάλλον είστε κολλημένοι αντιps3 όλοι μου φαίνεται.

Ποιός μίλησε για ενθουσιασμό κολλημένο επιδή πήρα ps3?

 

Όσο για το χειριστήριο, ήδη έχω μιλήσει με 3 άτομα και κανείς εδώ και μέρες δεν έχει πρόβλημα με το χειρηστήριο, ούτε εγώ φυσικά.Πότε θα παρουσιαστεί δηλαδή, του αγίου ανήμερα?

Δεν με απασχολεί το θέμα εφόσον δεν μου συμβαίνει.

 

Και να σας πω ότι το f1 είναι πόρωση, πως το βγάζετε μούφα δεν καταλαβαίνω?

 

να συμφωνησω με τον φιλο polaki....τυχαινει να εχω τις ιδιες αποψεις και ασχετα με το εαν ειμαι fan του 360 αποκτησα και το ps3.

η γνωμη του polaki με βρισκει να συμφωνω μαζι του.μολις επαιξα το demo του F1 εψαχνα να βρω μαγαζι να το αγορασω σαν χαζος...!!!!:):)

που εγω εχω να παιξω F1 κατι χρονια.

φυσικα δεν προκειται να πουλησω to 360 με τα παιχνιδια που εχει και που θα ερθουνε...

απλως με την αγορα του ps3 δεν απογοητευτικα αλλα χαρηκα βλεποντας οτι το μηχανημα εχει δυνατοτητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα το ps3 ειναι ενδιαφερον <<gadget>> και παιχνιδομηχανη! εδω ειναι μεχρι και το wii :D

η αντιρρηση μου εμενα εχει να κανει με τη λεξη <<πλεονεκτημα>>.

οσο για τα προβληματα με τα χειριστηρια, αν παμε με τη λογικη "δε μου εχει συμβει αρα δεν υπαρχει", τοτε και τα 360 δεν καιγονται. :D

μακαρι να μην εχετε ποτε προβλημα παιδες οσοι πηρατε ηδη, αλλα η ανακοινωση της αλλαγης κεραιας και η ανακοινωση για τη συμφωνια με την immersion για το rumble απο τη sony, ειναι 2 θεματα που -σε αντιθεση με την ενεργοποιηση του online store- δεν ενεργοποιουνται με soft. update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα που ηρθες και συ ρε polakis και εδωσες ξανα το χρωμα που αρμοζει σε ps3 τοπικ του insomnia:lol:

Τωρα που φυγαν οι αλλοι σε ειχε αναγκη...

 

Καλά μάλλον είστε κολλημένοι αντιps3 όλοι μου φαίνεται.

 

σου φαινεται?:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ps3 ειναι μια πολλα υποσχομενη κονσολα,αλλα ακομα δε τιθεται κανενα θεμα συγκρισης με το 360.προσωπικα περιμενω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ απο το ps3,και εχει καιρο μπροστα για να δειξει τις αρετες του.αναμονη

το motorstorm,to f1 ειναι παιχνιδια που το 360 δεν εχει.γιαυτο δε μπορουμε να τα συγκρινουμε με αντιστοιχα στην κονσολα της ms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα το 360 δεν εχει F1 για τους γνωστους λογους της αποκλειστικοτητας και το Motorstorm δεν ειναι δα και κανενα must have παιχνιδι ....

Απο εκει και περα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exi olo to mellon to ps3 na gini kalitero kai oxi to 360

 

Και το 360 εχει ολο το μελλον να γινει καλυτερο μη τα μηδενιζουμε ολα(οπως και το ps3),

για μενα εχει μελλον καλυτερο απο του πρωτου xbox σιγουρα.

 

Aλλα και το ps3 δεν ειναι η πατατα-χειροτερη κονσολα(με βαση τα και καλα αμετρητα αρνητικα που βγαινουν) ολων το εποχων οπως παρουσιαζεται...

Θελει καποιο μετρο σε ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχεις σε αυτα που λες , αλλα ολα ξεκινησαν απο τις υπερβολικες προσδοκιες που η Sony καλλιεργησε επιτηδες -οπως φανηκε-για να κρυψει την αδυναμια να κατασκευασει εγκαιρως το PS3 ....

Mη ξεχναμε τι συζητησεις περυσι τετοιο καιρο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικιο εχεις σε αυτα που λες , αλλα ολα ξεκινησαν απο τις υπερβολικες προσδοκιες που η Sony καλλιεργησε επιτηδες -οπως φανηκε-για να κρυψει την αδυναμια να κατασκευασει εγκαιρως το PS3 ....

Mη ξεχναμε τι συζητησεις περυσι τετοιο καιρο ...

 

Ενταξει,ολες οι εταιριες και οχι μονο η sony και η ms λενε πολλες φορες ή και κανουν λαλακίες γιατι απλα θελουν να πουλησουν το προιον τους.

Δεν ξεκιναει απο καπου αυτο...ουτε θα τελειωσει ποτε.

 

Απλα εμεις μπαινουμε σε αυτο το ''παιχνιδι'' τους και αναλογα με τις προτιμησεις του καθενος λεμε και τα δικα μας.

 

Οσα link και να μου δωσεις(οχι εσυ:razz: ),εγω αυτην την στιγμη ξερω τα αρνητικα του ps3 δε πα να μου δειξεις 100 λινκ τα οποια δειχνουν αλλα.

 

Το αρνητικο του ps3 αυτην την στιγμη για μενα ειναι τα λιγα καλα παιχνιδια(το βασικοτερο που πρεπει να μας απασχολει νομιζω).

Ουτε το τι ειπε η sony ουτε τιποτα αλλο...

 

Οταν παρω ps3 λοιπον και παιζω MG4 δεν προκεiται καποια στιγμη να πω σε καποιον πχ.

 

''Ο ρε φιλε....τι ειχε πει ο πατατας ο ταδε της Sony για το sixaxis το θυμασαι??Οτι δεν μπορει να παρει δονηση και τελικα την εβαλε...πω πω...ξενερωσα τωρα δεν ξαναπαιζω..'':shock: :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φοβάμαι μην έχουμε κάθε 4-5 χρόνια και καινούργια κονσόλα, απλώς και μόνο να προλάβει να πάρει νέους gamers με τα nextgen χαρακτηριστικά της. Αυτή είναι (και μακάρι να μην είναι και στο μέλλον) η τακτική της M$ και όχι μόνο. "Βγάζω την nextgen κονσόλα μου πριν τον ανταγωνισμό για να προλάβω και να αποκτήσω εγκατεστημένη βάση χρηστών και... όλα πάνε καλά." Με αυτό το σκεπτικό μην απορήσετε όταν δείτε ΧΒΟΧ720 ή PS4 σε... 2-3 χρονάκια. Εξάλλου η Μ$ το έχει πει ήδη ότι ετοιμάζει από τώρα την επόμενη κονσόλα της...

Πάνε οι παλιές καλές εποχές με το Gameboy και το Playstation, τώρα έρχεται η νέα μόδα, που έχει τις καταβολές της από τον χώρο του PC (βλπ. κάρτες γραφικών και εταιρίες software games). Είθε να μη γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...