Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να μην ψαχνεστε οσοι ενδιαφερεστε

Το YDL το κατεβαζεται απο δω εδω http://mirror.mcs.anl.gov/yellowdog/...061208-PS3.iso

 

παρμενο απο το επισημο site της terrasoftsolutions.

 

Οτι αποροια εχετε,σφυριχτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pfff to ps3 εχει κολλησει στο linux.πως γινεται να γυρισω σε game os?ουτε αυτο με τα 5 secs δε πιανει...ξερει κανεις?

 

ok to brika

 

αφου αντεχεις και παιδευεσαι με αυτο το πραμα, μαγκια σου ρε xrestman!

 

και οταν δεν κολλαει, παλι σα να κολλαει ειναι. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καποιο αλλο ελληνικο forum χρηστης με χαλασμενο PS3 , ανεφερε οτι πηγε στη Sony στο Χαλανδρι κι υπηρχαν και αλλες πολλες προβληματικες κονσολες ....

Το σημαντικοτερο ειναι οτι η Sony Hellas ΔΕΝ εχει μηχανηματα να τις αντικαταστησει !!!!!!! και θα πρεπει να περιμενουν λεει μια δυο εβδομαδες (καλο Πασχα και βαλε δηλαδη )...

 

nai giati i microsoft me to ekpliktiko service ths sthn ellada mas to eixe etoimo se liges meres!!! :shock: kai de kseroume an einai alitheia ta POLLA xalasmena...ena pou pige....bla bla..

 

Μπραβο Sony ...u've made it again!!!

 

PS: filaraki sorry alla se exo stabarei giayto se ekana k quote! diavazo to topic ton teleytaio kairo aptin mera pou to pires to rimadi...na se rotiso kati? GIATI TO PHRES? kathe mera to krazeis...profanos de paizeis...de katalavaino ti logikh re mages...an de sas aresei mi to parete...giati to pernete? gia na ti krazete k na lene oi alloi "na aftos to exei k de tou aresei???" kai afiste na to paroun alloi pou noiazontai..k to thelou nsth telikh...exei parageinei pia...opos k me to 360..opoios de to thelei mi to pernei..telos...imarton pia! ti edoses 660 eyro? pes mou ena logo toualxiston..afou fenetai kathara oti de to goustareis... kai sorry kiolas oute koumado sth tseph sou thelo na kano oute tpt apla de katalavaino ti logiki tou perno k krazo kathe mera k apo kati...an de to thes poulise to mou...na to paro k ftinotera! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poios sou eipe oti de mou aresei gayrako mou??? xaxaxaxaxaa...akoma me to borja epithesi paizeis? stin telikh ego edosa 400 kai oxi 600..kai ousiastika 200 giati ta ala itan apo stoixima! :P alla na doso 660 gia kati pou de mou aresei e oxi...de mou trexoun kiolas... :P

 

PS: trith thesi alla sou riksa 2 mesa k ekso opote toubeki...toulaxiston de me piges esy stin trith thesh..piga monos mou! :P

 

oraia ypografh alani..vlepo k sy kalo koumasi eisai...xaxaxaxa hrakleio forever re! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poios sou eipe oti de mou aresei gayrako mou??? xaxaxaxaxaa...akoma me to borja epithesi paizeis? stin telikh ego edosa 400 kai oxi 600..kai ousiastika 200 giati ta ala itan apo stoixima! :P alla na doso 660 gia kati pou de mou aresei e oxi...de mou trexoun kiolas... :P
lol na sou 8ymisw ta prwta sou post meta pou thn eixes parei? :P e ok o allos ebgale 600 sto stoixhma ;)

 

PS: trith thesi alla sou riksa 2 mesa k ekso opote toubeki...toulaxiston de me piges esy stin trith thesh..piga monos mou! :P
milas gia ekeino to paixnidi pou epaizes san to aigalew?kai xarhkes toso me mlkia tou mparmpa giwrgou pou akoma psaxnese gia nikh?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS: filaraki sorry alla se exo stabarei giayto se ekana k quote!

 

 

 

Απανταω σε ολο το μυνημα σου ....

 

Κατ'αρχην χαιρομαι που καποιος διαβαζει αυτα που γραφω ....:-)

Aγορασα το Japan PS3 απο τον Δεκεμβριο το εκανα συνειδητα κ δεν το εχω μετανοιωσει , οπως εχω κανει με Οοολες τις κονσολες που εχουν κυκλοφορησει απ'αρχης των computer games και θα συνεχισω να το κανω εφοσον μπορω...

Αυτο ομως δεν παει να πει οτι επειδη πηρα κατι δεν θα κοιταω να διορθωσω τα ελλατωματα του ..Και ο μονος τροπος για να γινει αυτο (σε ολες τις βαθμιδες της κοινωνιας μας ) πιστεψε με ειναι το ΚΡΑΞΙΜΟ ....

Κραξιμο για την ταδε αυτοκινητοβιομηχανια, κραξιμο για το μαγαζι που δεν σε εξυπηρετησε , κραξιμο για τα προβληματικα Xbox360 κραξιμο για τους πολιτικους κ.λ.π κ.λ.π ...

Δηλαδη τι πρεπει να κανουμε επειδη αγορασαμε το Ps3 ή το Wii ή το Xbox360 ?? να καθομαστε να τα προσκυναμε απο το πρωι μεχρι το βραδυ και να βαυκαλιζομαστε καθε μερα με τις αγορες μας .....

Δηλαδη ειλικρινα τωρα επειδη πηρα και το Wii τι πρεπει να κανω....να λεω οτι εχει φοβερα γραφικα???

Να λεω για το xbox360 οτι δεν ειχε προβληματα , την στιγμη που ολοι ξερουμε για την φοβερη βλακεια που εκανε η Sony στην γραμμη παραγωγης με τις προβληματικες κολλησεις στο τσιπ της ATI ??(εξ'ου και ολα τα προβληματικα xbox360 της πρωτης φουρνιας)

 

Απλα μαλλον σε ενοχλησε οτι κραζω περισσοτερο τη Sony (ειναι αληθεια αυτο) αλλα για σκεψου σε παρακαλω ...ειναι χωρις λογο ? Ειμαι αδικος ? Λεω ψεματα??

Δηλαδη να μην σχολιασω .....

- οτι 1,5 χρονο μας ειχε στο Μαρτιο,Μαιο,Σεπτεμβριο,

Νοεμβριο κ.λ.π κ.λ.π ??

- ΟΛΟ αυτο το hype περι 4d ,true next gen , τα ψευτικα n

game videos ?? ασε τις "αποκλειστικοτητες"..

- Την τιμη που μας το πουλησαν στην Ευρωπη με

hardware μειωμενου κοστους (2πλη κοροιδια αυτη)

- Το online του που δεν εχει καμια σχεση με του 360 ??

- Το PS store που ακομη δεν λειτουργει για εμας ??

 

 

και αλλα πολλα που ειμαι σιγουρος καπιοι θα βρεθουν να μας τα θυμισουν...

 

 

 

Δηλαδη με λιγα λογια μου λες οτι επειδη αγορασα κατι πρεπει να κανω το μ@λ@κ@ να το βουλωνω και να μιλαω μονο οταν εχω κατι θετικο να πω ???

Οχι φιλε μου , αγαπαω τα video games και οπως σου ειπα εχω παρει ολες τις κονσολες ...

Δεν ηταν ομως ολες το ιδιο καλες γι'αυτο και καποιες ενω ηταν πολυ ψηλα τις εφαγε το μαυρο σκοταδι ...

Επειδη λοιπον δεν θελω να συμβαινει αυτο και επειδη ο ανταγωνισμος κανει παντα καλο στον καταναλωτη (εσενα κ εμενα) θελω να υπαρχουν ανταγωνιστικα προιοντα και γί'αυτο θα αναδυκνειω τα προβληματα για να φωναζουμε ολοι μαζι μπας και καταφερουμε κατι ...

Και σιγουρα προσφερω περισσοτερες υπηρεσιες απο καποιον που τρωει οτι του σερβιρουν ...

 

 

Fanboy, troll κ.λ.π εγω δεν ημουν ποτε και δεν θα γινω ...

 

Αν καταλαβες τι θελω να πω με τα παραπανω εχει καλως ...

Τουλαχιστον προσπαθησα ...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai giati i microsoft me to ekpliktiko service ths sthn ellada mas to eixe etoimo se liges meres!!! :shock: kai de kseroume an einai alitheia ta POLLA xalasmena...ena pou pige....bla bla..

 

 

Χαλασε και το δικο σου ??? Τι ειχε τελικα ??

Στο ειχαν ετοιμο??? δηλαδη στο επισκευασαν ??

Για λεγε λεπτομερειες γα την διαδικασια να γνωριζουμε .....

 

 

Εγω παντως τις πληροφοριες μου τις πηρα απο το site που μας φιλοξενει τωρα , αλλα και απο εδω ...http://www.myps3.gr/forum/showthread.php?t=306&page=2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kala man TLG ta kserw εγω ομως για αυτο πηρα και XBOX 360 για να ειμαι καλυμενος.....Λοιπον μια χαρα περασα με το 360 1,5 χρονο τωρα αλλα τωρα ηρθε το ps3 και εχω παθει πλακα τοσο με το F1 ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΤΟΣΤΟΡΜ.....KAI eimai apolyta eyxaristimenos ..... Μια χαρα ειμαι και στο online δεν λεω οτι δεν εχει καποια προβληματα αλλα ολα θα γινουν....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ LIVE STO FORMULA KAI STO MOTOSTORM EINAI KORYFAIA Me mideniko LAG......Ayta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...