Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το θες παρηγγειλε το τωρα με αυτη τη τιμη και θα σου ερθει, αυριο μπορει να το αλλαξουνε. Πιο κατω δεν προκειται να παει

Τότε αν είναι θα σταματήσω σήμερα την συνδρομή από τον promotion code που είχα πάρει και λήγει αύριο για να βάλω άλλον. Αν δεν τον ενεργοποιεί τον άλλον λόγω 2ου promotion code θα παραγγείλω την συνδρομή που είναι και σε προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πηρα τελικα το v2 και ειναι πολυ καλο.Για τα γραφικα που λεγατε πριν ειναι αρκετα καλα (η κιτρινιλα υπαρχει αλλα με hdmi σε καλη

tv δεν ειναι τοσο υπερβολικη).

Εχει βγει και ενα patch στο psn για tdm και κατι αλλα,τσαμπα.

Οποιος γουσταρει sniper καταστασεις το προτεινω σιγουρα.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα τελικα το v2 και ειναι πολυ καλο.Για τα γραφικα που λεγατε πριν ειναι αρκετα καλα (η κιτρινιλα υπαρχει αλλα με hdmi σε καλη

tv δεν ειναι τοσο υπερβολικη).

Εχει βγει και ενα patch στο psn για tdm και κατι αλλα,τσαμπα.

Οποιος γουσταρει sniper καταστασεις το προτεινω σιγουρα.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

η κιτρινιλα που εβλεπα εγω στο βιντεοκλαμπ ηταν πολυ εντονη θα ελεγα, ισως να το ειχανε οπως ειπα με scart συνδεμενο και οχι με hdmi, παντως μολις τοχα δει με χτυπησε κατευθειαν στα ματια.

καλοπαιχνιδο παντως φιλε μου/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιτρινιλα που εβλεπα εγω στο βιντεοκλαμπ ηταν πολυ εντονη θα ελεγα, ισως να το ειχανε οπως ειπα με scart συνδεμενο και οχι με hdmi, παντως μολις τοχα δει με χτυπησε κατευθειαν στα ματια.

καλοπαιχνιδο παντως φιλε μου/

 

Σε ευχαριστω πολυ.

Εχει ακουσει-διαβασει κανεις τιποτα για το metal gear online?

Kαπου ειχε παρει το ματι μου οτι ισως το ξανανοιξουν αλλα δεν θυμαμαι που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να περιμένεις 1-2 μέρες.

Πρεπει να εχω καποια πιστωτικη  καρτα στον λογαριασμο μου η απλα με ενα like στο facebook μου στελνουν κωδικους στο email μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εχω καποια πιστωτικη  καρτα στον λογαριασμο μου η απλα με ενα like στο facebook μου στελνουν κωδικους στο email μου?

Θέλει πιστωτική/χρεωστική/προπληρωμένη για την ενεργοποιήση του κωδικού στο PSN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει πιστωτική/χρεωστική/προπληρωμένη για την ενεργοποιήση του κωδικού στο PSN.

Επειδη δεν εχω λογαριασμο facebook και την διαδικασια την καναμε απο τον λογαριασμο του φιλου μου που εχει θα του ερθει ο κωδικος στο email του και θα μου τους δωσει να τους περασω,Εγω εχω prepaid card περασμενη στο πσ3.Το θεμα ειναι θα στειλουν τον κωδικο? για να δουμε ευχαριστω για της πληροφοριες naruto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω λογαριασμο facebook και την διαδικασια την καναμε απο τον λογαριασμο του φιλου μου που εχει θα του ερθει ο κωδικος στο email του και θα μου τους δωσει να τους περασω,Εγω εχω prepaid card περασμενη στο πσ3.Το θεμα ειναι θα στειλουν τον κωδικο? για να δουμε ευχαριστω για της πληροφοριες naruto.

Δεν έχει σχέση το facebook account με το psn account. Αφού όπως είπα προηγουμένως μπορείς να μαζέψεις όσους κωδικούς θέλεις και να τους ενεργοποιήσεις στο ίδιο account. Αν έχεις προπληρωμένη τότε μην ανησυχείς, μια χαρά θα την δεχτεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω λογαριασμο facebook και την διαδικασια την καναμε απο τον λογαριασμο του φιλου μου που εχει θα του ερθει ο κωδικος στο email του και θα μου τους δωσει να τους περασω,

Και γω ακριβως το ιδιο με λογαριασμο της αδερφης μου και ενος ξαδερφου μου, αλλα φως δε βλεπω !!!!

P.S: Ασχετο αλλα ετσι οπως βλεπω τη δουλεια σε 5-10 χρονια δε θα μπορεις να κανεις τιποτα στο ιντερνετ αν δεν εχεις fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5-10 και πολλα βαζεις  :-D θα μας φανε αυτα τα like στο facebook οτι διαγωνισμος να τρεξει πρωτα πρεπει να περασουμε απο το κουμπι "Like".Υπομονη μακαρι να στειλουν το κωδικο.

 

Ηρθε ο κωδικος :-D ευχαριστω naruto14

Επεξ/σία από aslanG7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κωδικος ηρθε αλλα εμενα δε μου τον δεχεται. Ισως επειδη εχω ηδη ενεργοποιησει μια φορα.

Ας μας πει ο ναρουτο αν γινεται και δευτερη αν το δοκιμασε.

 

Ασχετο προς καθε ενδιαφερομενο: Στο electroworld εχει DS3 με 40,72 και Logitech driving force GΤ στα 82,45 με χρηση κουπονιου BDW10983

Επισης το PSV με CODBLOPS2 στα 160 ευρω παλι με κουπονι !!!!!!!!!!!!!!!

http://www.insomnia.gr/topic/472451-%CE%B5%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9-%CE%BA%CF%89%CF%84%CF%83%CE%BF%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CF%82/page-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...