Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα τα παιζει ολα κανονικα ετσι δεν ειναι; (δηλαδη αν αγορασω κανα game απο εδω θα το παιζει ; αυτο εννοω; )

Επεξ/σία από Infant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να σας κάνω μία ερώτηση. Σκοπεύω και γω μέσα στο μήνα να πάρω το ps3 super slim 12gb και αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν συμφέρει να το πάρω τώρα. Δηλαδή τώρα οκ είναι σε προσφορά στα 199. Έχω ακούσει από πολλούς ότι τώρα που θα αρχίσουν οι εκπτώσεις θα βγάλουν και άλλη προσφορά καλύτερη(ή πιο φθηνή ή στα 199 με game ή μοχλό 2ο), αλλά και από άλλους ότι αυτή ήταν χριστουγεννιάτικη προσφορά και ότι μετά θα γυρίσει πάλι στα 240 που είχε. Τι πιστεύετε ότι πρέπει να βιαστώ ή να περιμένω κανένα μήνα ακόμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως παιδιά αν είναι δυνατόν στη media markt που είδα τώρα το πήγαν πάλι 239....



Λογικά από αύριο όλες οι μεγάλες αλυσίδες τόσο θα το πάνε



και πλαίσιο τα ίδια



κωτσόβολος τάχα εξαντλήθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους! αν υπαρχει κανεις να βοηθησει!

 

φιλος εχασε το στικακι που περνει το ps3 για να χρησιμοποιουνται ασυρματα τα buzzers,υπαρχει περιπτωση να μπορουμε να το βρουμε πουθενα ξεχωριστα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους! αν υπαρχει κανεις να βοηθησει!

 

φιλος εχασε το στικακι που περνει το ps3 για να χρησιμοποιουνται ασυρματα τα buzzers,υπαρχει περιπτωση να μπορουμε να το βρουμε πουθενα ξεχωριστα??

 

Οχι δεν γινεται...ακομη και να βρει, καθε στικακι ειναι κλειδωμενο με τα συγκεκριμενα 4 buzzers που ειχε απ το κουτι του...

Δεν μπορεις να το συνδεσεις με αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalhmera παιδια εγω πηρα αυτο εδω ...απο το μαγαζι αυτο και με τα μεταφορικα ηρθε 201 ευρω και με το games μαζι ...τα παιδια εδω ειναι σε ολα τους οκ ..και αν δεν το χει τωρα το παραγγελνεις και στο στελνουν σε λιγες μερες ...αλλιως σε 2 μερες ειναι σπιτι σου..

http://www.ebw.gr/el/product/49657/Sony-%CE%9A%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-Sony-Playstation-3-%28PS3%29-Super-Slim-12GB-%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%AE-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-BLU-RAY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου και γω από ebw σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά γενικά δεν έχω ακούσει καλά λόγια για το μαγαζί. Εσύ είχες κάποιο πρόβλημα; Το παιχνιδάκι αξίζει; Θα μου πεις με 5 ευρώ παραπάνω το παίρνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...