Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και εχω χασει επεισοδια,πλεον η ετησια του Psn+ εχει παει στα 37€;

το ειδα στα καταστηματα κ πλεον μαζι με τις psn καρτες υπαρχουν και οι συνδρομες! (ναι ξερω που ζω :-D απλα απεχω πολυ απο την κονσολα εδω και κατι μηνες)

 

Νομίζω είναι προσφορά Χριστουγέννων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και εχω χασει επεισοδια,πλεον η ετησια του Psn+ εχει παει στα 37€;

το ειδα στα καταστηματα κ πλεον μαζι με τις psn καρτες υπαρχουν και οι συνδρομες! (ναι ξερω που ζω :-D απλα απεχω πολυ απο την κονσολα εδω και κατι μηνες)

Ναι 37 ευρω μαζι με παιχνιδαρες. Αυτο το μηνα Batman Arkham City

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει τη συνδρομη απο το καλοκαιρι που το ειχαν τοτε πρωτη φορα προσφορα στα 37 κ κατι ευρω.Αν ειναι πλεον μονιμη και στανταρ αυτη η τιμη τοτε ανετα θα τους ξαναπληρωσω για psn+

ηδη εχω κατεβασει τα παντα απ οσα δινει δωρεαν(απ το καλοκαιρι δλδ πρεπει να εχω 10-12 παιχνιδια στανταρ στον δισκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή από όσο το κόβω η προσφορά δεν θα κρατήσει πολύ, όταν κατέβω Θεσσαλονίκη μέσα στην εβδομάδα θα πάρω έναν κωδικό. Ελπίζω να μπορώ να τον ενεργοποιήσω όποτε θέλω έτσι (αυτός είναι και ο λόγος που δεν το παίρνω από το store).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια.Εαν παω στην τραπεζα τι ακριβως να ζητησω κ να πληρωσω για να γραφτω στο PSN για τα παιχνιδια ολο τον χρονο;Ειμαι καινουργιος στο ειδος.Πριν απο λιγο μεσω facebook εκανα εγγραφη για το δωρεαν 1μηνα αλλα ακομα δεν μου ηρθε μυνημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγο μεσω facebook εκανα εγγραφη για το δωρεαν 1μηνα αλλα ακομα δεν μου ηρθε μυνημα...

συνηθως αργουνε κανα 2-3 μερες να σου στειλουνε, εμενα πχ το εστειλαν μετα απο 1 εβδομαδα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια.Εαν παω στην τραπεζα τι ακριβως να ζητησω κ να πληρωσω για να γραφτω στο PSN για τα παιχνιδια ολο τον χρονο;Ειμαι καινουργιος στο ειδος.Πριν απο λιγο μεσω facebook εκανα εγγραφη για το δωρεαν 1μηνα αλλα ακομα δεν μου ηρθε μυνημα...

γιωργο πηγαινε σε καποιο καταστημα ενδεικτικα http://www.plaisio.gr/Gaming/Accessories/Sony-Playstation-3/Sony-Playstation-Plus-Cards-Subscribe-365-days.htm

και παρε το συγκεκριμενο αν δεν θες να μπλεξεις με τραπεζες κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιωργο πηγαινε σε καποιο καταστημα ενδεικτικα http://www.plaisio.gr/Gaming/Accessories/Sony-Playstation-3/Sony-Playstation-Plus-Cards-Subscribe-365-days.htm

και παρε το συγκεκριμενο αν δεν θες να μπλεξεις με τραπεζες κλπ

Καλημερα φιλε!Μωρε εδω που μενω(σε νησι) δεν υπαρχει τιποτα...Εαν παω Εθνικη τραπεζα;Και κατι αλλο να ρωτησω;Απο προχθες που το αγορασα ενω του εκανα φορματ σε ολα κ ειχε την CWF 3.55 τωρα εκανα ενα update και τωρα εχω την 4.31 εαν θυμαμαι....εκανα βλακεια τιποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΠΑ αν ειχε cfw(custom firmware δηλαδη)3.55 και το ανεβασες σε 4.31 ναι εκανες βλακεια :Ρ

πανω απο το εικονιδιο που ειχες το δισκακι ελεγε app_home;αν το ειχε κ το εβαλε σε 4.31 εκανες βλακεια,αν δεν το ειχε και ηταν απλα σε 3.55 παλι ψιλοεκανες βλακεια :Ρ(με λιγα λογια εχασες την ευκαιρια για αντιγραφα ασφαλειας των παιχνιδιων γενικοτερα) :-D

 

θα στα εξηγησω καλυτερα καποια στιγμη η αν προλαβει κανεις αλλος γιατι εχω δουλεια τωρα

 

οσο για την καρτα δεν μπορω να σε βοηθησω περαιτερω δυστυχως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια.Εαν παω στην τραπεζα τι ακριβως να ζητησω κ να πληρωσω για να γραφτω στο PSN για τα παιχνιδια ολο τον χρονο;Ειμαι καινουργιος στο ειδος.Πριν απο λιγο μεσω facebook εκανα εγγραφη για το δωρεαν 1μηνα αλλα ακομα δεν μου ηρθε μυνημα...

πηγαινε τραπεζα κυπρου και βγαλε μια τετοια

http://www.prepaidcards.gr/

αστην απλα να υπαρχει για τετοιες περιπτωσεις. Και αν χρειαστεις ποτε κατι την γεμιζεις

Απλα να ξερεις οτι το γεμισμα κοστιζει 1 ευρω ανεξαρτητως ποσου

 

 ειχε την CWF 3.55 τωρα εκανα ενα update και τωρα εχω την 4.31 εαν θυμαμαι....εκανα βλακεια τιποτα;

Αν ειχε 3.55 και πηγες 4.31 εκανες μεγα λαθος.

Αλλα θυμαμαι σε ειχα ρωτησει αν εχει εικονιδιο app_home στο αλλο ποστ, και δεν απαντησες οποτε υπεθεσα πως δε θαναι 3,55

τεσπα ομως, αν θες online και ποδοσφαιρακια μικρο το κακο γιατι αλλιως με το cfw τα ξεχνας αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε τραπεζα κυπρου και βγαλε μια τετοια

http://www.prepaidcards.gr/

αστην απλα να υπαρχει για τετοιες περιπτωσεις. Και αν χρειαστεις ποτε κατι την γεμιζεις

Απλα να ξερεις οτι το γεμισμα κοστιζει 1 ευρω ανεξαρτητως ποσου

 

Αν ειχε 3.55 και πηγες 4.31 εκανες μεγα λαθος.

Αλλα θυμαμαι σε ειχα ρωτησει αν εχει εικονιδιο app_home στο αλλο ποστ, και δεν απαντησες οποτε υπεθεσα πως δε θαναι 3,55

τεσπα ομως, αν θες online και ποδοσφαιρακια μικρο το κακο γιατι αλλιως με το cfw τα ξεχνας αυτα

Δηλαδη τωρα δεν μπορω να την επαναφερω την 3.55;Τι θελω κ παταω οτι κουμπι βρω; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι εσυ δε μπορεις, εκτος αν βρεις καποιον να στο κανει

Online pro μονο ηθελα...Τα αλλα παιχνιδια μαζι κ το pro βεβαια να τα επαιζε το μηχανημα και να γινονται save οπου χρειαζομουν...Εαν αγορασω το πακετο με τα παιχνιδια για ενα χρονο,δεν θα μπορω να τα παιξω τωρα;Μηπως μπορω να βαλω καμμια αλλη cwf φτιαγμενη για καλυτερα μπας κ σωσω την κατασταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπαινει τιποτε αλλο επανω τωρα, Ξεχνα το εντελως

Η καλυτερη λυση να αγορασεις το πακετο PSN+ στα 37 ευρω και το Pro ξεχωριστα γιατι οταν θες να το παιξεις ονλαιν σου ζηταει εναν κωδικο που βρισκεται στο δισκακι του παιχνιδιου.

Τι περιοχη βρισκεσαι ακριβως; απαντησε με π.μ. για να μη βγαινουμε off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα για το PS-Plus

Leaving PS Plus:

  • 2nd January – Batman: Arkham City
  • 2nd January – Bulletstorm
  • 2nd January – Resident Evil 5 Gold Edition
  • 16th January – Mortal Kombat (PS Vita)
  • 23rd January – Knytt Underground

Joining PS Plus:

  • 2nd January – Bioshock 2
  • 2nd January – Guardians of Middle Earth
  • 2nd January – Mortal Kombat – excluding Australia and Germany
  • 2nd January – Gotham City Imposters – Australia and Germany only
  • 16th January – Jet Set Radio (PS Vita)
  • 23rd January – Pinball Arcade (PS Vita)

If you are not currently a Plus member, visit our PlayStation Plus site to find out more about the service. Here you’ll learn all you need to know about the Instant Game Collection, which gives members access to at least 14 games at any one time, and over 65 games across the course of a 12 month subscription – all for a one-off payment of just £39.99.

But don’t forget from 19th December until 9th January you can claim 25% off this price by purchasing through the PlayStation Store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...