Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μου ήρθε τώρα τελευταία μια κάψα να ξανα παίξω κάποιο ΜΜΟ και το μάτι μου έπεσε στο GW2 . To έψαξα λίγο πολύ καλό μου φαίνετε και μάλλον θα το ξεκινήσω όταν βγεί.

Λίγα πραγματάκια που με "χάλασαν"

No World Pvp

Δέν υπάρχει κάποιο Ranking στο Pvp-WvWvW

Επίσης μου φαίνετε οτι δέν δίνουν κάποια rewards στο WvWvW

Δέν δείχνει τα ονόματα των παιχτών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθε και επίσημα mail για το BWE2 8-10 Ιουνίου. Προτρέπει να ανοίγουμε τακτικά τον client για να περάσει τις αναβαθμίσεις, όποτε έχει, ώστε να είμαστε έτοιμοι το επόμενο ΣΚ.

 

Τα λέμε in-game λοιπόν :rolleyes:

 

Your spot in the upcoming Guild Wars 2 Beta Weekend Event has been reserved!

 

This Beta Weekend Event begins Friday, June 8, at noon PDT (GMT -7) and ends Sunday, June 10, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).

 

If this is your first Guild Wars 2 beta, visit https://account.guildwars2.com/download to download the client. To log in, use the same account name and password that you created when you registered your Guild Wars 2 account.

 

Participants of previous events may be able to simply run and patch their existing client.

 

We recommend that you begin pre-loading the client as soon as possible, periodically checking for updates, so you're ready to start playing when the event begins.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνουμε Guild Wars 2 beta keys! | Dragon Season

 

To Guild Wars 2 θα ανήξει τους σέρβερ του για 3 ημέρες στο δεύτερο Beta Weekend Event, από την Παρασκευή 8 Ιουνίου μέχρι Δευτέρα 11 Ιουνίου!

 

Το Dragon Season έχει την τιμή να προσφέρει 30 κλειδιά για πρόσβαση στο beta test για όσους δεν έχουν κάνει pre-purchase το παιχνίδι.

 

Θέλετε να πάρετε κλειδί και να παίξετε το Guild Wars 2; Πηγαίνετε στη σελίδα του Dragon Season, για να κερδίσετε το κλειδί σας!

 

So, who wants to play Guild Wars 2? :D

 

http://www.dragonseason.com/BetaKeyGiveaway2/tabid/160/tagid/143/Default.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δεν καταλαβενω πηγα χτες και το αγορασα δεν μπορω να παιξω οποτε θελω εγω? γιατι μου βγαζει ενα error 9.4:5(και κατι αλλα) πεζω μονο οποτε θελουν αυτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να κυκλοφορήσει το παιχνίδι ναι. Θα μπορείς να παίζεις μόνο όταν είναι ανοιχτοί οι server. Κάτι που γίνεται μια φορά το μήνα για 3 μέρες, κατά τη διάρκεια των Beta Weekend Events.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποτε ανοιγει το παιχνιδι????

 

Κερδιζει κατι καποιος αν το προαγορασει εκτος του οτι θα παρει beta key?

εμενα το κουτι μου λεει οτι κερδιζω heros band οπου σου ανεβαζει ολα τα stat,limited quantity και εχεις το δικαιομα να μπεις να παιξεις σε ολα τα beta! αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...