Προς το περιεχόμενο

PS3 vs XBOX 360


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ αν υπάρχει κάτι που θεωρώ γαμάτο στο X360 είναι το gamepad του.

 

Αυτή τη στιγμή το X360 gamepad χρησιμοποιώ στο PS3. Έχω τα καλύτερα κι από τις δύο κονσόλες εν ολίγοις. :P  :P :P

 

Ασύρματα ή ενσύρματα το χρησιμοποιείς; Με ποια συσκευή; Μήπως την Cronus;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ασύρματα ή ενσύρματα το χρησιμοποιείς; Με ποια συσκευή; Μήπως την Cronus;

 

Ενσύρματα. Με αυτό εδώ:

 

http://www.amazon.com/HDE®-Xbox-Playstation-Controller-Adapter/dp/B007SO06O6

 

Keep in mind, όμως ότι δεν θα μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια που χρειάζονται το motion sensor και το γυροσκόπιο του Sixaxis. Επομένως, τα exclusives καλύτερα με το Sixaxis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, σε ευχαριστώ. Ψάχνω για ασύρματη σύνδεση και έπεσα πάνω στο Cronus αλλά κοστίζει όσο ένα χειριστήριο και πρέπει να το φέρω και από Αμερική. Δεν τη παλεύω καθόλου με το χειριστήριο του PS3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ps3 παιζω και τα χρωματα φουλ ζωντανα ειναι.Οι διαφορες ειναι ανυπαρκτες τωρα αν καποιος καταλαβαινει κατι ενω παιζει τοτε μαλλον δεν παιζει απλα κοιταει μπας και δει κατι αρνητικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι λένε οτι το βίντεο του Ps3 είναι τραβηγμένο απο τα av cables καθώς το Hdmi είναι κωδικοποιημένο ,αν κρίνω απο την εικόνα που βλέπω όντως ισχύει κάτι τέτοιο γιατί αυτό που παίζω δεν είναι τόσο θολό όσο αυτό που βλέπω στο βίντεο, και σύμφωνα με όλα τα συγκριτικά εκει έξω η Ps3 version είναι πιο smooth. αλλα οκ πιστέψτε οτι σας ενδιαφέρει κάποιοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ σοβαρό site το CVG για να εκτεθεί έτσι. Θεωρώ αληθινό το video.

sooo δεν είναι σοβαρή η digital foundry τώρα? και έγινε σοβαρό το cvg? ή εντάξει είναι σοβαρό και το gametrailers που σε κάποια versus έλεγε Ps3 version και είχε το χειριστήριο του 360 στην οθόνη... τέσπα είπα ο καθένας βλέπει και πιστέυει ότι θέλει, τουλάχιστον η digital foundry ανεβάζει και αποδείξεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα forum λένε οτι η έκδοση του 360 υποφέρει απο texture popping. Έχω ρίξει πάνω απο 15 ώρες στο παιχνίδι μέχρι στιγμής στο PS3, και δεν έχω ούτε ούτε μια φορά texture popping.

Αφού το DF λέει οτι η PS έκδοση είναι ανώτερη μάλλον έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...