Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ειχε αν θυμαμαι καλα, εκεινα τα ETHERNET ADAPTER LINKSYS ηταν ολα τα λεφτα αλλα ποτε δεν τα ειδα σε προσφορα, και ο νοον νοειτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
το you ειχε καταπληκτικη προσφορα το USR αλλα δυστυχως εφυγε κατευθειαν..το προλαβε κανεις?ποσα κομματια εδωσε?

 

Στην τιμή που φαίνεται τώρα (9,98 Ευρώ) έδωσε μόνο τα τελευταία κομμάτια για να φύγουν γιατί το είχε με 30 περίπου Ευρώ αλλά δεν το αγόραζε και πολύς κόσμος. Το έχει ξανακάνει με άλλο προϊόν που επίσης δεν "τραβούσε", οπότε και σκότωσε τα τελευταία κομμάτια. Αν εντοπίσεις προϊόν που βάζει και ξαναβάζει σε προσφορά αλλά δεν τελειώνει το απόθεμά του, είναι πολύ πιθανόν να ξαναδείς μείωση τιμής στα τελευταία κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος και παρατηρητικος ο Νικολης.

Το θεμα ειναι οτι πολλες φορες αργουν να ξαναβγαλουν την προσφορα.

Μπορω να πω οτι βγαλαν καποιες καλες μαζεμενες τον τελευταιο μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μοντεμ ρουτερ απλο ρουτερ ειναι και εχει και usb θυρα για print server.

Αυτος ειναι και ο λογος που το πηρα αλλωστε, για να καρφωσω εναν εκτυπωτη επανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θυμαμαι και εγω αυτο που λες,αλλα νομιζω το προηγουμενο ηταν access point ενω αυτο κανονικο router...Μπορει να κανω λαθος εγω.

 

Ετσι ειναι, λαθος κανει ο Νικολης, το προηγουμενο ητανε access point με ~30€ ενω αυτο ητανε κανονικο router. Τωρα εγω χθες το βραδυ το κοιταξα το site και σημερα το πρωι το ξανακοιταξα, ποτε προλαβανε και βγαλανε τις προσφορες ενας θεος ξερει...

 

Και κατι ασχετο να ρωτησω, επειδη εχω προπληρωμενη Attica Gift Card αλλα δεν μπορω να την εχω συνεχεια γεματη με οτι ποσο χρειαζομαι να αγορασω, απο το you για παραδειγμα θελουν η καρτα να εχει μεσα τα λεφτα οταν κανω την παραγγελια? Δεν μπορω δηλαδη με την καρτα να "κλειδωσω" την παραγγελια χωρις να εχει λεφτα μεσα? Κατι σαν το ebay ας πουμε που αγοραζεις κατι αλλα εχεις περιθωριο καποιες μερες να το πληρωσεις. Γνωριζει κανεις δηλαδη αν τσεκαρει αμεσως αν η καρτα εχει το απαιτουμενο ποσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι, λαθος κανει ο Νικολης, το προηγουμενο ητανε access point με ~30€ ενω αυτο ητανε κανονικο router. Τωρα εγω χθες το βραδυ το κοιταξα το site και σημερα το πρωι το ξανακοιταξα, ποτε προλαβανε και βγαλανε τις προσφορες ενας θεος ξερει...

 

Τώρα που το λέτε, δεν παίρνω και όρκο ότι είναι το ίδιο, σίγουρα όμως όταν οι πωλήσεις δεν είναι οι καλύτερες δυνατές ακολουθούν την τακτική που προανέφερα, το έχω παρατηρήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην σελίδα με τις προσφορές δεν μου τον βγάζει τον 8500.

 

Επίσης αυτό που λέει ο νικολης ισχύει. Το xps 1330 που έχει τωρα 599€ το πρωί το είχε 649€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το είδα,αλλα μου φάνηκε περιέργο που ο φίλος ανέφερε και διαθέσιμα τεμάχια.

 

τα δείχνει τα τεμάχια στην κεντρική σελίδα των προσφορών τους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...