Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μ το εβαλα με bold για να δει ο φιλος οτι εχει παγίδα-προυπόθεση να κανεις συνδεση στο wind 550 για να το παρεις 400 ευρω..... "υπερπροσφορά" και δεν ειναι σκέτη η συσκευή....όπως νόμιζε κι εβαλε το link του skroutz .... πρέπει να κοιτάμε τα ψιλά γράμματα....

 

έχεις δίκιο. sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τα Public έχουν σήμερα

 

-20% στις τηλεοράσεις

 

Τεταρτη = - 20% στα Laptop

και άλλη 1 μέρα, το ξέχασα -20% σε εκτυπωτές / πολυμηχανήματα.

 

Μόλις το διάβασα, έσπευσα και τσίμπησα δύο Sony 40L4000 FullHD με 583 έκαστη. :-D

 

Σ' ευχαριστούμε Tuko για την ενημέρωση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πριν λίγες μέρες την samsung 225md(οθόνη με tv) από το mediamarkt 205 euro. Αν υπάρχει ακόμα είναι καλή τιμή.

 

Φίλε μου μήπως θα μπορούσες να γίνεις λίγο πιο συγκεκρημένος στο πότε αλλά και σε ποιο κατάστημα γιατι με ενδιαφέρει σοβαρά η εν λόγω προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το διάβασα, έσπευσα και τσίμπησα δύο Sony 40L4000 FullHD με 583 έκαστη. :-D

 

Σ' ευχαριστούμε Tuko για την ενημέρωση!!

 

Τπτ φιλαράκι :)

 

John who - Θα σε γελάσω, εμένα 2 πωλητές του καταστήματος μου το είπανε όταν ήμουν εκεί. - 20% μου είπαν για Λαπτοπ την Τετάρτη και - 20% άλλη 1 μέρα για εκτυπωτές - πολυμηχανήματα.

 

Είναι πιθανό μέσα στο πανικό που γινόταν να μπερδεύτηκαν, αφού ξέχασαν πότε ήταν η άλλη μέρα προσφορών σε εκτυπωτές :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τελικα για το Public πρεπει οντως να εισαι μελος και να δειξεις sms στο ταμειο η ισχυει για ολους η εκπτωση?Πολυ καλη προσφορα παντως για τα laptop ειτε 15% ειτε 20%.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπτ φιλαράκι :)

 

John who - Θα σε γελάσω, εμένα 2 πωλητές του καταστήματος μου το είπανε όταν ήμουν εκεί. - 20% μου είπαν για Λαπτοπ την Τετάρτη και - 20% άλλη 1 μέρα για εκτυπωτές - πολυμηχανήματα.

 

Είναι πιθανό μέσα στο πανικό που γινόταν να μπερδεύτηκαν, αφού ξέχασαν πότε ήταν η άλλη μέρα προσφορών σε εκτυπωτές :lol:

αυριο οπως εγραψα το σαββατο,-15 οι φωτογραφικες στα παμπλικ και -15 οι φορητοι την τεταρτη...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα για πολυμηχανημα με connx sta multirama αλλα θελανε ταυτοτητα και λογαριασμο... ξερει κανενας καποιο που να μην ειναι τοσο thorough?

Στο mega Multirama στον Πειραιά,πήρα προχθές ενα χωρίς πολλά πολλά...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τελικα για το Public πρεπει οντως να εισαι μελος και να δειξεις sms στο ταμειο η ισχυει για ολους η εκπτωση?Πολυ καλη προσφορα παντως για τα laptop ειτε 15% ειτε 20%.:devil:

 

Δεν ισχύουν αυτά με τα sms, εγώ τις πήρα χθες χωρίς να είμαι μέλος κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τελικα για το Public πρεπει οντως να εισαι μελος και να δειξεις sms στο ταμειο η ισχυει για ολους η εκπτωση?Πολυ καλη προσφορα παντως για τα laptop ειτε 15% ειτε 20%.:devil:

 

Το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι ότι ΗΔΗ έχει πανάκριβες τιμές το Public και με τις ΔΗΘΕΝ προσφορές απλά πηγαίνει σε τιμές άλλων.

 

Αυτό έγινε πάντως με 1 τηλεόραση που πήρα εγώ, γι αυτό σας λέω ΚΟΙΤΑΞΤΕ πρώτα αν την βρίσκετε αλλού φτηνότερα και ΑΝ ΕΙΝΑΙ πραγματική προσφορά.

 

Υ.Γ Όπως είπαν και τα παιδιά, δε χρειάζεται ούτε sms, ούτε κάρτες μέλους, τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύουν αυτά με τα sms, εγώ τις πήρα χθες χωρίς να είμαι μέλος κλπ

 

Για SMS δε με είπανε τίποτε κι εμένα. Μου ζήτησαν όμως να γίνω μέλος... δλδ, τους έδωσα το όνομά μου και ένα τηλέφωνο, υπέγραψα, μου έδωσαν μια κάρτα και τέλος... ούτε δύο λεπτά υπόθεση.

 

Ευχαριστώ κι εγώ για την ενημέρωση, πήρα την τελευταία Samsung 32LE558 (αυτή στο ράφι) με -150 ευρώ.

 

Το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι ότι ΗΔΗ έχει πανάκριβες τιμές το Public και με τις ΔΗΘΕΝ προσφορές απλά πηγαίνει σε τιμές άλλων.
Oh yes... αυτό είναι αλήθεια! Aν και το κέρδος σε εμένα ήτανε ότι την πήρα από το κατάστημα δίπλα μου -30 ευρώ από το φτηνότερο δικτυακό που βγάζει ο Skroutz :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ αυτο παιζει να ειναι πολυ καλο για την τιμη του ,εως 5 μετρα εμβελεια :-)

 

http://www.lidl.gr/gr/home.nsf/pages/c.o.20090105.p.asirmatopliktrologiokaipontiki

 

 

-----Προστέθηκε 30/12/2008 στις 12 : 36 : 08-----

 

 

http://aldi.gr/gr/html/offers/2867_9001.htm

 

κ αυτη ειναι μια καλη προσφορα αν δεν εχουν εξανληθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι ότι ΗΔΗ έχει πανάκριβες τιμές το Public και με τις ΔΗΘΕΝ προσφορές απλά πηγαίνει σε τιμές άλλων.

 

Αυτό έγινε πάντως με 1 τηλεόραση που πήρα εγώ, γι αυτό σας λέω ΚΟΙΤΑΞΤΕ πρώτα αν την βρίσκετε αλλού φτηνότερα και ΑΝ ΕΙΝΑΙ πραγματική προσφορά.

 

Υ.Γ Όπως είπαν και τα παιδιά, δε χρειάζεται ούτε sms, ούτε κάρτες μέλους, τπτ.

Παιδιά το Public έχει γενικά πολύ ακριβές τιμές... στο υπόγειο όμως, που είναι οι TV και τα λοιπά AV, ο υπέυθυνος είναι γνώστης της αγοράς και έχει χρόνια εμπειρία .... άσε που οι τιμές είναι γενικά καλές...

Χθες τσίμπησα και εγώ την 40L4000 στα 583€ (729-20%) χωρίς κάρτες μέλους κλπ (παρότι είμαι μέλος) ... όπως θα είδατε η TV είχε αρχική τιμή πολύ καλύτερη όλων των άλλων αλυσίδων και από ένα search στο skroutz καλύτερη και από εκεί!

Διαφήμιση δεν κάνω αλλά επειδή το παιδί εκεί είναι γάτα, αν παρακολουθείς τι παίζει μπορείς να αγοράσεις καλές προσφορές (άσε που κάθε μήνα ξεσκαρτάρει τα δείγματα σε σκοτωμένες τιμές - ο ξάδελφός μου πήρε τις προάλλες την Toshiba 46 XF355 μόνο 800 ευρώ!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...