Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

http://www.expansys.com/p.aspx?i=158600

 

Mε τα μεταφορικά (σύμφωνα με τη σημερινή ισοτιμία) το πολύ να πάει μέχρι 380.

 

Γενικά συμφέρει πολύ να αγοράζουμε σε λίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
το media το πουλαει εδω και μερες 399 ...συσκευη νομιζω (8giga)

 

φιλε μ το εβαλα με bold για να δει ο φιλος οτι εχει παγίδα-προυπόθεση να κανεις συνδεση στο wind 550 για να το παρεις 400 ευρω..... "υπερπροσφορά" και δεν ειναι σκέτη η συσκευή....όπως νόμιζε κι εβαλε το link του skroutz .... πρέπει να κοιτάμε τα ψιλά γράμματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μ το εβαλα με bold για να δει ο φιλος οτι εχει παγίδα-προυπόθεση να κανεις συνδεση στο wind 550 για να το παρεις 400 ευρω..... "υπερπροσφορά" και δεν ειναι σκέτη η συσκευή....όπως νόμιζε κι εβαλε το link του skroutz .... πρέπει να κοιτάμε τα ψιλά γράμματα....

συμφωνω,το γραψα γιατι ειδα οτι τον ενδιαφερει(ισως κι αλλους)

σ αυτη την τιμη αφου το mediam... το πουλαει νετο-σκετο 399(ειμαι σιγουρος 99%) ...η παραθεση εγινε χωρις σκοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω,το γραψα γιατι ειδα οτι τον ενδιαφερει(ισως κι αλλους)

σ αυτη την τιμη αφου το mediam... το πουλαει νετο-σκετο 399(ειμαι σιγουρος 99%) ...η παραθεση εγινε χωρις σκοπο...

 

o.k. ;) παντως εμένα δεν με αρέσει... αύριο πέρνω ν82 μέχρι να έρθει με το καλό και επίσημα (ελληνικο) το 5800 xpressmusic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε εδω.. http://www.pixmania.com/gr/gr/2230463/art/pixmania/ieuic-tft-17-h-240b-8ms.html?type=i

Απιστευτη τιμη. Δεν πρεπει να υπαρχει φθηνοτερη.

 

Μαζί με τα μεταφορικά σου πάει 82,5 Ευρώ. Στο MediaMarkt στο Περιστέρι είδα το Σάββατο το απόγευμα Samsung 17άρα 88 Ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OLYMPUS μ ? 1050 SW Ψηφιακή μηχανή Ανάλυση 10.1 Megapixels

 

στο foxxmarket.gr μόνο 23,68€ !!!!

 

Dionisis Sarris προς Εμένα

 

ΣΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΕΙ ΛΑΘΟΣ Η ΤΙΜΗ (ΔΙΨΗΦΙΟ ΑΝΤΙ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ)

ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΥΡΩΣΕΙΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΛΕΙ .

Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ 278 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΟ ΦΠΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΠΙΚΟΞΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΑΣ:-(

 

 

-----Προστέθηκε 29/12/2008 στις 09 : 07 : 28-----

 

 

Όσοι ενδιαφέρονται για οθόνη Η/Υ στα 159,90 Ευρώ

http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=1051074

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με τα μεταφορικά σου πάει 82,5 Ευρώ. Στο MediaMarkt στο Περιστέρι είδα το Σάββατο το απόγευμα Samsung 17άρα 88 Ευρώ.

 

Νίκος

 

Oh, YES, απλως εννοουσα οτι ειναι πολυ φθηνη, οχι οτι συμφερει να ελθει Ελλαδα ;)

 

 

-----Προστέθηκε 29/12/2008 στις 01 : 27 : 36-----

 

 

Dionisis Sarris προς Εμένα

 

ΣΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΕΙ ΛΑΘΟΣ Η ΤΙΜΗ (ΔΙΨΗΦΙΟ ΑΝΤΙ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ)

ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΥΡΩΣΕΙΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΛΕΙ .

Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ 278 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΟ ΦΠΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΠΙΚΟΞΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΑΣ:-(

 

 

-----Προστέθηκε 29/12/2008 στις 09 : 07 : 28-----

 

 

Όσοι ενδιαφέρονται για οθόνη Η/Υ στα 159,90 Ευρώ

http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=1051074

 

Ειναι και αυτη... http://www.123market.gr/product_info.php?products_id=61694 με 138€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Public έχουν σήμερα

 

-20% στις τηλεοράσεις

 

Τεταρτη = - 20% στα Laptop

και άλλη 1 μέρα, το ξέχασα -20% σε εκτυπωτές / πολυμηχανήματα.

 

Από γνωστό μου έμαθα πως πρέπει να είσαι ήδη γραμμένος (στο site η club κάρτα) στο public οπότε να σου στείλουν ένα sms που το δείχνεις στο ταμείο για να εποφεληθείς τη προσφορά. Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα λάθη...βγάζουν μάτι και είναι τόσο αστείοι! ΕΠειδή φίλος πριν αναφέρθηκε στο 5800 xpressmusic το περιμένουμε με αγωνία αλλά μάλλον τον Ιανουάριο θα αφιχθεί....να το δούμε και απο κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από γνωστό μου έμαθα πως πρέπει να είσαι ήδη γραμμένος (στο site η club κάρτα) στο public οπότε να σου στείλουν ένα sms που το δείχνεις στο ταμείο για να εποφεληθείς τη προσφορά. Ισχύει?

 

Δεν ισχύει, μόλις γύρισα από το public απ' όπου χτύπησα την PHILIPS 32PFL9603D στα 640 ευρώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αυτα τα λάθη...βγάζουν μάτι και είναι τόσο αστείοι! ΕΠειδή φίλος πριν αναφέρθηκε στο 5800 xpressmusic το περιμένουμε με αγωνία αλλά μάλλον τον Ιανουάριο θα αφιχθεί....να το δούμε και απο κοντα.

 

να δούμε θα το φέρουν με τα 100 extra euro λόγο του Nokia Music Store ή θα έχουμε την επιλογή να το πάρουμε χωρίς αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...