Προς το περιεχόμενο

Slk 200 Komp 02', Honda S2000 03' ή κανά Wrangler-άκι 2.4 04';


dinosg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εγω θα προτιμουσα το S2000, χωρις καν να κανω συγκριση μεταξυ των αλλων...

(εκτος αμα εισαι κανας 50ρης+ οποτε αλλαζει το πραγμα...)

Και ο θορυβος στο S2000 ειναι Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ενας λογος που το παιρνεις ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

το οτι σωικο σ2000 me 25k δεν παιρνεις το σκευτηκες?κατι μου λεει πως πας απο γερμανια αλλα ολλα ειναι σκισμενα!εγω θα σου λεγα να παρεις ενα vw eos!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος 240 οχι 249 αλογα με το σ2000 μετα τα 180 θελεις ενδοεποικινονια για να μιλησεις με τον συνοδηγο πολυ θωρυβο κανει και το γνωστο προβλημα ειναι ο πισω αξωνας που στραβωνει παρα πολυ ευκολα.

Η μερσεντα εχει πρεστιζ οχι τοσο γκαζι βεβαια αλλα εχεις περισσοτερη αξιοπιστια και ανεση.

απο μενα ο ποντος παει στην μερσεντα!

 

Ξερω τι σου λεω...Σε δυναμομετρηση(μαμα) στην Ιαπωνια τοσα εβγαλε.Δεν γραφω τπτ τυχαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά τα 3. Αν υπερτερεί για σένα

- η μούρη πάρε slk

- οι επιδόσεις και η οδική συμπεριφορά πάρε s2000

- η πρακτικότητα πάρε wrangler.

Εγώ με αυτά τα λεφτά σε mx5 new θα κοίταγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω τι σου λεω...Σε δυναμομετρηση(μαμα) στην Ιαπωνια τοσα εβγαλε.Δεν γραφω τπτ τυχαια!
Ιαπωνικες προδιαγραφες>Ελληνικες προδιαγραφες.

Και ενας φιλος με σ2000 σε δυναμομετρηση εβγαλε 239,2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το S2000 50.000? δεν κάνει? Και 5ετίας το δίνει μισά λεφτά? Δύσκολα...

 

Καινούριο miata δε παίρνεις με 25k... Θες 30 για να πεις πως κάτι παίρνεις:). Παίρνεις όμως τη καλύτερη έκδοση του προηγούμενου και τσεπώνεις και 5k...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εχουν μεγαληα απαξια αυτα τα αυτοκινητα.

 

Εγω προσωπικα, επειδη δε μου αρεσουν τα μεταχειρισμενα, θα επαιρνα ενα καινουριο ΜΧ5, το 2λιτρο με τα 160 αλογα.Θα το κραταγα ενα χρονο ''μαμα'' και μετα θα εβαζα ενα turbo kit ετοιμο για το μοτερ αυτο, με αξιοπιστια κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vw eos μχ 5?... αμακσι οχι κυβαδακι...

τα μεγαλα - για το slk ειναι οτι αν αρχισει κ βγαζει προβληματα ειναι πακετο...επισης ανταλακτικα κ servise ειναι ακριβα στην ελλαδα κ ειναι το αμακσι για πιο μεγαλες ιλικιες κ γενικα το αμακσι τοθ μπαμπα...

+ ειναι κσεκουραστο εχει ακσιοπιστια κ εχυν ιματζ(χωρισ λογο΄;P

το honda + ειναι αμακσι .....κ δεν με απασχολη αν ειναι κουραστικο επιδι μπορω να χρισιμοπιω κ αλα.

- το θεορω πσιλοκακγουρ.....

wrangler + ειναι το αμακσι που τεριαζει πιο πολι στο στιλ μου κ γενικα τα οφφροαντ jeep ειναι αλη φαση .... κ δεν μιλαμε για q7 κ αλεσ μλκιεσ....

- δεν τρεχει ...... κ μεγαλο τεκμιριο (α ρε μπυρδελοελλαδα....)

α δεν επεζε τεκμιριο επερνα το 4λιτρο με 24 χιλιαρικα χςρισ αλη σκεπση....

 

Το S2000 50.000? δεν κάνει? Και 5ετίας το δίνει μισά λεφτά? Δύσκολα...

 

Καινούριο miata δε παίρνεις με 25k... Θες 30 για να πεις πως κάτι παίρνεις:). Παίρνεις όμως τη καλύτερη έκδοση του προηγούμενου και τσεπώνεις και 5k...:P

 

με 25 χιλιαρικα περνεισ σ2000 καθαρο απο ιδιοτη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουβαδάκι το mx5?!Θα έπρεπε να ξέρεις ότι το...''κουβαδάκι'' είναι καθαρά σπόρ αυτοκίνητο ενώ η slk δεν...

 

Φίλε turbisios πες μας τι ακριβώς δεν σου άρεσε στο mazda?Τι ήταν αυτό που σε απογοήτευσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά τι;

 

Εχεις ενα αμαξι με 200 αλογα, που στριβει τελεια, επιταχυνει γραμμικα και ειναι απολαυστικο στην οδηγηση.Τι αλλο να θελει κανεις?:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουβαδάκι το mx5?!Θα έπρεπε να ξέρεις ότι το...''κουβαδάκι'' είναι καθαρά σπόρ αυτοκίνητο ενώ η slk δεν...

 

Φίλε turbisios πες μας τι ακριβώς δεν σου άρεσε στο mazda?Τι ήταν αυτό που σε απογοήτευσε?

για τον κινητηρα εχω καλα λογια γενικα τα ιαπωνεζικα βγαζουν καλους κινητηρες,οσο αφορα το εσωτερικο ειναι ψευτικο πλαστικουρα,καθολου καλες σχεσεις ταχυτητων,ειναι πολυ ελαφρυ με 0 κρατημα και το ποιο βασικο δν σταματαει με τπτ οσο και να πατας το φρενο ασε που παει περα δωθε στο αποτομο φρεναρισμα.Αυτα δν εχω να πω τπτ αλλο πιστευω να σε καλυψα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...