Προς το περιεχόμενο

Slk 200 Komp 02', Honda S2000 03' ή κανά Wrangler-άκι 2.4 04';


dinosg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΦΤΑ ΤΑ 3 ΣΤΑ 25 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ....το καθενα εχει την δικια του κα...λα αλα εχει κ τα μιονεκτιματα του.... αν μποριτε ρικστε καμια αποπση:confused: η πιο θα προτιμυσατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τα αμάξια αυτά δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους...Είναι σα να λες ''είμαι μεταξύ μοτοσυκλέτας,αυτοκινήτου και βάρκας''!

 

Όπως και να χει,να ξέρεις οτι το s2000 και το wrangler είναι ''καθαρόαιμα'' αυτοκίνητα.Αν δεν είσαι συμβιβασμένος με κάποιες παραχωρήσεις που πρέπει να κάνεις ίσως και να το μετανιώσεις στο τέλος.Απ'την άλλη η slk είναι μια πιο mainstream επιλογή που δύσκολα θα σε απογοητεύσει.

Προσωπικά θα διάλεγα το honda.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για το S2000 , αλλα αν το θελεις καθαρα και μονο για μουρη η SLK ειναι μονοδρομος. Παντως θα γινεις ο καλυτερος πελατης των βενζιναδικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, το wrangler πέρα από μόστρα, jeep κι έτσι, δεν έχει τίποτα μα τίποτα άλλο. Είμαι φαν της Mercedes αλλά σε τέτοιο αυτοκίνητο μόνο το S2000 θα κοιτούσα. Είναι πιο νεανικό, πιο δυνατό, πιο παιχνιδιάρικο και πάνω απ'όλα πιο κακό...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Aν είχα τα 25 χιλ.στο χέρι για 1 από τα 3 αμάξια θα πήγαινα στην benz χωρίς καν να κοιτάξω τα άλλα 2.

 

+1.

 

Ανάμεσα στα τρία, την SLK μακράν. Και με την μεταλλική οροφή σου τον χειμώνα και με ανοιχτή οροφή το καλοκαίρι και με την αξιοπιστία της Benz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είχα τα 25 χιλ.στο χέρι για 1 από τα 3 αμάξια θα πήγαινα στην benz χωρίς καν να κοιτάξω τα άλλα 2.

 

+1 και απο εμένα.Οσο καλό και να είναι το χοντάκι η μερσέντα έχει γκλαμουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το Honda δεν είναι εύκολο αυτοκίνητο... Αν το θες για δεύτερο, καλώς, αλλά σαν βασικό μέσο μετακίνησης πιστεύω θα σε απογοητέυσει. Σε αυτή τη κατηγορία η SLK είναι καλή... Δεν θα έπαιρνα ποτέ (τη προηγούμενη), αλλά είναι καλή. Το wrangler είναι 50 χρόνων αυτοκίνητο;), δεν κάνει για άσφαλτο πάντως και κοστίζει πολλά κατ'εμέ για αυτό που είναι:P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα!!! Δεν πρόκειτε ποτέ να βγάλεις άκρη από ένα φόρουμ!!! Θα ακούσεις όλες τις γνώμες και τελικά θα κερδίσει αυτό που σκέφτεσαι εσύ περισσότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ζητάς οδηγική απόλαυση και 0 προβλήματα τότε πάς στο καθαρόαιμο. (S2000),αν θέλεις κάτι πιό κυριλέ και ποιοτικό εσωτερικό πάς στο mercedes.Για το jeep δεν έχω άποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S2K φυσικα, με 249 αλογα και κοφτη στις 9000rpm!

λαθος 240 οχι 249 αλογα με το σ2000 μετα τα 180 θελεις ενδοεποικινονια για να μιλησεις με τον συνοδηγο πολυ θωρυβο κανει και το γνωστο προβλημα ειναι ο πισω αξωνας που στραβωνει παρα πολυ ευκολα.

Η μερσεντα εχει πρεστιζ οχι τοσο γκαζι βεβαια αλλα εχεις περισσοτερη αξιοπιστια και ανεση.

απο μενα ο ποντος παει στην μερσεντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...