Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

& το προβλημα & η λυση εισαι εσυ ;P

 

Οσο για τις γυναικες, παντου υπαρχουν ασχημες κ ομορφες :] Τωρα αν γενικα καποιος προτιμα χαρακτηριστικα που επικρατουν σε τσεχες, αλλως σε ταιλανδεζες/ν.α ασια κ ετσι, και αλλος σε αφρικανες ειναι και θεμα προσωπικου γουστου . Ο αντιστοιχος λουσιφερ σε τσεχικη εκδοση ισως λεει τα ακριβως αναστροφα απο οσα λες εσυ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά,είμαστε οι 3 πατρινοί στο msn και έχουμε συνενοηθεί να σε τρελάνουμε βραδυάτικα,αλλά στο insomnia ο διάλογος είναι αργός :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μιλάμε για τίγκα ανάποδο γούστο. εγώ είμαι σε φάση 12-18 =p

 

 

 

ο μεσαίος ανήκει στη maret, η οποία είναι στη μέση στις άλλες πιξ.

και είναι 32 ετών. ζήτησα ταυτότητα για να το πιστέψω.

 

-Maret πόσο είσαι εσυ?

-32.

-Τι? :shock: με τίποτα.

-Αλήθεια λέω ρε.

-Δεν σε πιστεύω, δεν σε πιστεύω, δεν σε πιστεύω (με νάζι)

-Τόσο είμαι λέμε.

-Δεν σε πιστεύω σου λέωωωω (με έξτρα νάζι) δείξε μου ταυτότητα.

-Ωχουυυυ... με έπρηξες. Να πάρε

-Πωπωωωωω απίστευτο, αν δεν έβλεπα την ταυτότητα δεν θα το πίστευα με τίποτα....

 

Και έτσι μ΄αυτόν τον χαριτωμένο διάλογο ο αθάνατος Έλληνας προσπαθεί να ρίξει γκόμενα στο εξωτερικό !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ξυπνησει εδω και μια ωρα.ετρεξα στο πισι να δω αν ο μοδερετορας (σ.σ. ο αγαπημενος ολων μας φυσικα) εχει απαντησει,αλλα συνειδητοποιω οτι χαμουρευεται με τον Μορφεα τετοια ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ πρωινη πρωινη...

 

παλι σκοτωνεσαι(λεεεεεεεμε τωρα) στην τρομερη δουλεια που σου αναθετει ο ερωτευμενος (με την παρτη σου) εργοδοτης σου?

 

(παλι σου φτιαξα τη μερα,τυχερουλα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλά δεν λές και ψέμματα :)

 

Εγω πατρινέ πιάνω δουλειά στις 7:00 το ξεσταύρι μου... Εκτός λοιπόν του οτι είμαι πανέμορφη, πανέξυπνη, με καταπληκτικό χιούμορ και ο μπαμπάς μου έχει πολλά λεφτά, είμαι και παιδί του λαού σαν όλους εσάς και δουλεύω στην φάμπρικα, τιγκελού.

Σήμερα όμως την κάνω για Χαλκιδική !!!! Και επιστρέφω στις 2 Σεπτεμβρίου.

Πάω λοιπόν να ελευθερώσω την μελανίνη μου στις παραλίες κι ας μην αρέσω στον Λούσι.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος άλλος είναι γκροβεράκιας.:shock:

 

το είδες και εσυ ε? στην αρχή έλεγα να το κάνω πρωκταταρτικά αλλά λέω ασε μωρέ, πολύ χοντράδα πρωί πρωί.... τωρα απλά δες το σαν τυπογραφικό λάθος και πέρνα το στο ντούκου, τώρα έτσι και αλλιώς δεν με παίρνει να κάνω έντιτ, με έκανες ήδη ρώμπα! :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ πόσες μέρες έχεις να βγεις από το σπίτι? (σοβαρά ρωτάω..)

 

I can't remember. It was so long ago. But seriously, από 1-2 Αυγούστου, με εξαίρεση μια μέρα που πήγα στην πλατεία να αγοράσω αντιβίωση γιατί μου τέλειωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry ρε Manuel έχεις 15 μέρες πυρετό και σταμάτησες την αντιβίωση μόνος σου και δεν πήγες γιατρό? Αυτά έκανα και εγω και ήμουν ένα ολόκληρο καλοκαίρι συνέχεια άρρωστη. Πήγες σε γιατρό να σε δεί ή είσαι και εσύ αυτοδίδακτος ωρλ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...