Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Luci,ανήκεις στους ανώνυμους αλκοολικούς?! Δεν πιστεύω να δέρνεις και κανέναν στην κατάσταση που είσαι...:razz:

 

όχι, όταν πίνω είμαι φίλος με όλο τον κόσμο εκτός αν είμαι με ιδιόκτητο γκερλφρεντ όπου η αλήθεια είναι πως το μπουκάλι αποκτά διττό ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να δέρνεις και κανέναν στην κατάσταση που είσαι...:razz:

 

 

φυσικα!!αυτομαστιγωνεται.καταριεται την μονογαμικη του φυση που τον πηρε απ'το δροσερο αερα,το πικνικ με τις "και καλα" Εσθονες,και την αφθονη μπυρα και τον εφερε στην Αθηνα να απανταει σε 3 πατρινους που εχουν βαλθει να τον κανουν να παρεκτραπει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, όταν πίνω είμαι φίλος με όλο τον κόσμο εκτός αν είμαι με ιδιόκτητο γκερλφρεντ όπου η αλήθεια είναι πως το μπουκάλι αποκτά διττό ρόλο.

 

καμιά φώτο από αυτή που σε κάνει και πίνεις έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ρε αλλοίθωρα πλάσματα, όχι πότε. πριν 3 μέρες ήμουνα στην πράγα και σήμερα βλέπω τη σκατόφατσα του ντελιβερά μου. πριν 3 μέρες άκουγα "αααα, γκριιιις, μπιούυυυτιφουλ κάντρι" και σήμερα ακούω "7.20... δεν έχεις ψιλά; καλά γάμησέ το, 7 ευρώ".

 

ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ρε αλλοίθωρα πλάσματα, όχι πότε. πριν 3 μέρες ήμουνα στην πράγα και σήμερα βλέπω τη σκατόφατσα του ντελιβερά μου. πριν 3 μέρες άκουγα "αααα, γκριιιις, μπιούυυυτιφουλ κάντρι" και σήμερα ακούω "7.20... δεν έχεις ψιλά; καλά γάμησέ το, 7 ευρώ".

 

ε.

 

φίλοC έπρεπε να τονήσεις το που και όχι το δεν :shock::razz:

 

 

btw θα μας δώσεις το msn σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...