Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κι εγώ συμφωνώ. Οι μανάδες τους είναι το πρόβλημα...

Και οι μπαμπάδες τους λίγο...

 

Η πεθερά μ' αρ' είπε με ανάρας και κατάρας τα φρύδια τς πα ετσόκεψαν άμον φουρνί καμάρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πεθερά μ' αρ' είπε με ανάρας και κατάρας τα φρύδια τς πα ετσόκεψαν άμον φουρνί καμάρας
Tο θυμόταν απ'έξω?!

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο θυμόταν απ'έξω?!

:P

 

;)

 

Γειαααα...

Για να λες "είμαι καινούριος" προφανώς δεν είσαι πόντια. Το πολύ πολύ να είσαι πόντιος. Άρα καλωσήρθες.

 

Αυξανόμαστε!!! Ήδη έχουμε και ασόν τεμόν τα παιδιά στην αλα κρέμ τον μοντ (τον μοντεραρίδη Parsifal)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε ξέρω εσείς, αλλά εγώ εχθές έιχα την αίσθηση ότι ο κόσμος δεν πάει καλά με την οδήγηση. Πήγα να τρακάρω 3 φορές. Είδα 3 δυστυχήματα, με ένα από αυτά νεαρό παιδί που το πάτησε φορτηγό σε δρόμο, που και να θες, 10 χλμ/ώρα δε πιάνεις! Ένας μου πετάχτηκε από στενό και επειδή του κόρναρα, προσπαθούσε με ελιγμούς να με μπλοκάρει μη περάσω. Ότι νάναι. Μήπως ήταν πανσέληνος????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπεραααααααααααα....

Ειμαι καινουργιος και ειπα να κανω το πρωτο μου post :D

 

Καλωσήλθες.

Εδώ θα βρεις πάντα μια ζεστή συντροφιά, ένα συμπονετικό ώμο, ένα κυνικό μοντ, 2 πόντιους, ένα τενίστα, ένα πάράξενο τύπο που μιλάει με φωτογραφίες, έναν άλλο σεξομυθομανή, μια γάτα, τον υποφαινόμενο παλιάτσο και ένα κόκκινο λαμπάκι (όχι τέτοιου είδους) που μιλάει και το ακούνε όλοι με προσοχή και υποταγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλωσήλθες.

Εδώ θα βρεις πάντα μια ζεστή συντροφιά, ένα συμπονετικό ώμο, ένα κυνικό μοντ, 2 πόντιους, ένα τενίστα, ένα πάράξενο τύπο που μιλάει με φωτογραφίες, έναν άλλο σεξομυθομανή, μια γάτα, τον υποφαινόμενο παλιάτσο και ένα κόκκινο λαμπάκι (όχι τέτοιου είδους) που μιλάει και το ακούνε όλοι με προσοχή και υποταγή.

 

Ξέχασες τους βαρεμένους, τους βαριεστημένους, τους αλκοολικούς, τους χτυπημένους από την ζωή, και γενικότερα κάθε λογής "λουλούδι" που βρήκε καταφύγιο στο Insomnia. :-D

 

Α να μην ξεχάσω, έχουμε και έναν δικηγόρο που βγαίνει στην τηλεόραση μόνο ανφάς. :lol:

 

Και γαμώ τις παρέες δηλαδή... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε ξέρω εσείς, αλλά εγώ εχθές έιχα την αίσθηση ότι ο κόσμος δεν πάει καλά με την οδήγηση. Πήγα να τρακάρω 3 φορές. Είδα 3 δυστυχήματα, με ένα από αυτά νεαρό παιδί που το πάτησε φορτηγό σε δρόμο, που και να θες, 10 χλμ/ώρα δε πιάνεις! Ένας μου πετάχτηκε από στενό και επειδή του κόρναρα, προσπαθούσε με ελιγμούς να με μπλοκάρει μη περάσω. Ότι νάναι. Μήπως ήταν πανσέληνος????

 

Αν κινήθηκες από Γέρακα μέχρι Αγία Παρασκευή, κάθε Παρασκευή τα στήνουνε στον Σταυρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...