Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όπου και αν πάτε θα σας βρούμε.

 

"...και καθώς πήγαινα από το 'Μπλά-Μπλά' στο φόρουμ για τις κάρτες γραφικών με σταματάνε 2 mod! Έλεγχος λέει. Άνω κάτω μου τον κάνανε τον λογαριασμό μου... Ψάχνετε ένα ύποπτο PM..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"...και καθώς πήγαινα από το 'Μπλά-Μπλά' στο φόρουμ για τις κάρτες γραφικών με σταματάνε 2 mod! Έλεγχος λέει. Άνω κάτω μου τον κάνανε τον λογαριασμό μου... Ψάχνετε ένα ύποπτο PM..."

 

Ναι ρε γαμώτο.. έχουν ενισχύσει τους ελέγχους τελευταία.. Η υπερβολική δημοσιότητα θα φταίει ;p

Το περιστέρι έφτασε με καλά μαντάτα!

Alexzzz το έστειλα και προς Καβάλα τώρα.. Θα φάει κάτι στον Φώτη στη Τούζλα και θα έρθει απο κεί.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε γαμώτο.. έχουν ενισχύσει τους ελέγχους τελευταία.. Η υπερβολική δημοσιότητα θα φταίει ;p

Το περιστέρι έφτασε με καλά μαντάτα!

Alexzzz το έστειλα και προς Καβάλα τώρα.. Θα φάει κάτι στον Φώτη στη Τούζλα και θα έρθει απο κεί.. :lol:

 

Αν εννοούμε τον ίδιο Φώτη στην Τούζλα θα μου έρθει πολύ γρήγορα. Άμα φάει εκεί θα ψάχνει άμεσα για τουαλέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexzzz,ΦΟΒΕΡΟ το χιουμορ σου φιλε. Με το ζορι πληκτρολογω το μηνυμα,εχω σκασει στα γελια.Να εισαι καλα ρε φιλε,ειχα ξεχασει πως γελανε ετσι, μεχρι κατουρηματος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Glorified «έχεις π.μ.» posts. Hate their guts to death...

 

Tsk tsk tsk...

Δεν περιστρέφεται όλος ο κόσμος γύρω απο τα π.μ.

There are emails you know :)

Μην ανησυχείτε.. είστε clear :P

Translation:Ένδοξα "you got p.m." μηνύματα. Μισώ τα ζλιάκατα τους μέχρι θανάτου..,

 

p.s: Ναί τον ίδιο λέμε.. το έστειλα εκεί για να το πιάσει κ αυτό mayday σαν τον "κύριο για χε$ιμο" ενός άλλου θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexzzz,ΦΟΒΕΡΟ το χιουμορ σου φιλε. Με το ζορι πληκτρολογω το μηνυμα,εχω σκασει στα γελια.Να εισαι καλα ρε φιλε,ειχα ξεχασει πως γελανε ετσι, μεχρι κατουρηματος .

 

Μερσί... μερσί!!!

BTW... φοβερό το τραγούδια... με άρεσε!!!

 

Translation:Ένδοξα "you got p.m." μηνύματα. Μισώ τα ζλιάκατα τους μέχρι θανάτου..,

 

p.s: Ναί τον ίδιο λέμε.. το έστειλα εκεί για να το πιάσει κ αυτό mayday σαν τον "κύριο για χε$ιμο" ενός άλλου θέματος

 

Αχ, ντο να φτάω; Και άλλο τεμέτερων απαδακά! Και τα καλατσέβι και έμορφα τα ποντιακά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερσί... μερσί!!!

BTW... φοβερό το τραγούδια... με άρεσε!!!

 

Αχ, ντο να φτάω; Και άλλο τεμέτερων απαδακά! Και τα καλατσέβι και έμορφα τα ποντιακά!

 

Βασικά καμία σχέση δεν έχω με τα ποντιακά.. αλλα whatever :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έλεγα και στην υπογραφή μου παλαιά...

 

Οι παλαλοί εχόρευαν σ'η παλαλού τ' αλώνι κι ο παλαλός πα έλεεν αούτοιν ολ' τεμόν είν'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"...και καθώς πήγαινα από το 'Μπλά-Μπλά' στο φόρουμ για τις κάρτες γραφικών με σταματάνε 2 mod! Έλεγχος λέει. Άνω κάτω μου τον κάνανε τον λογαριασμό μου... Ψάχνετε ένα ύποπτο PM..."

 

Καλα σε καλο μου σημερα.Ακομα σπαρταραω στα γελια.alexzzz, ετοιμασου να πληρωσεις τα νοσηλεια :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...