Προς το περιεχόμενο

THN GNOMH SAS AMDAKIDES !!!


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LEO NA MPO STO CLUB SAS !!

xp athlon 1500 1600 1700 1800 1900

oi times anebenoun peripou kata 12 me 15 xil ana 100 mhz<p>ti proteinete ;

idieteres apaithseis mou sxedon kammia ektos apo to unreal 2 otan kykloforhsei...

ti lete;;<p>peite kamia m/b kalh kanena cooleraki sigekrimeno <p>thks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δίνω σημασία στην προηγούμενη απάντηση (ως ατεκμηρίωτη) και θα σου πρότεινα τον φτηνότερο, ή έστω τον 1600+ μιας και δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις. Τα χρήματα που θα εξοικονομήσεις ρίξτα σε μια καλή κάρτα γραφικών και δώστου να καταλάβει... smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia to thema tou CPU tha simfwnisw me ta ipoloipa paidia sto oti o XP 1600+ einai mia xara! Twra epi tou thematos mobo tha sou sinistousa asizititi na pareis ena me to Via KT266A. An psaxneis gia poli oikonomiki lisi tote vlepeis tin protasi tis Gigabyte. Apo ekei kai pera pio akriva einai ta Soltek, MSI, Abit, Epox, Soyo, kai Asus. Proswpika, empeiria exw mono apo to Soltek kai to MSI.. kai mporw na sou pw oti kai ta dio einai para poli kala! Pantws genikotera na ksereis oti apo pleuras default epidosewn ola einai panw katw idia. Oi allages iparxoun sto overclockability kai sta extra features. Apo pleuras overclocking to Soltek einai gia emena prwto.. mias kai ta isaksia tou Epox kai Iwill einai kata poli akrivotera!! Apo thema eksoplismou... to MSI(RAID se lite ekdosi kai USB2.0) kai to Abit(ATA133) einai poli kala alla kata ti akrivotera. Twra liseis tou stil QDI, Elite (me chipset tis Via) i kai Gigabyte.. se periorizoun stis dinatotites tou reference mobo tis Via xwris polla - ews katholou - extra perithoria gia kati parapanw. Elpizw na se voithisa file mou smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου οντως το soltek ειναι καλο , μολις το πηρα και το εστησα με εναν 1800+ , κανενα προβλημα.Ψυκτρα , μια wbk 38 GW 41C idle.

Φιλε yositosi τωρα ειμαστε δυο με soltek μια ερωτηση : δεν μπορουμε να αλαξουμε το multiplier μεσα απο το bios ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon file apostolt kalwsirthes sto club tongue.gif" border="0 Kaloriziko kai kala overclocking!! Gia to thema tou multiplier mporeis na paikseis mono mesw twn dip switches alla den nomizw na se xalaei idiaitera... Episis sto mobo.. exei kapoia rithmisi gia performance tis mnimis.. ekei valto se "fastest". Twra epi twn epidosewn kai tou overclockability file TonyMontana.. papala!!! O 1.33Ghz pou exw aggizei mexri kai 1.67Ghz alla me trofodotiko 450W Enermax.. anoixto case... kai 1 metro apostasi apo tin mpalkonoporta (to WBK38 vgike poli ligo!!). Praktika ta osa lene sta sites oti oi 1.33 T-Bird kai XP akoumpane kai pernane ta 1.6Ghz einai PARAMITHI!! Vrika apo magazi kai dokimasame me kollito texniko 7 diaforetika CPU kai kanena den pige panw apo ta 1.53Ghz i to poli 1.55Ghz kai na meinei stathero.. kati to opoio diastaurwsa kai me filo apo Agglia!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re su prepei na psakseis pio week einai gia kalo overclock...merika weeks einai xalia kai merika xtupane apo 1.33 => 1.7 GHz shocked.gif" border="0 ...to thema einai na ksereis ti psaxneis kai na eisai kai ligo tuxeros...<p>entwmetaksu oson afora tin agglia ksereis oti eimai melos tou megaluterou forum (OcUK) kai ekei den einai 2-3 pou tha ekferoun apopsi alla 100-200...pantws kathe fora pou pira hint apo kei kai prosektika to akolouthisa pote den to metanoiwsa..<p>kai to XP1800+ den einai pio overclockable giati plisiazei se taxitita tin korufi tis seiras opou termatizoun ta MHz...o 1.33 (XP1500+) einai stin arxi tis seiras me to idio core ousiastika opows oi 1800+,1900+ kai gi auto xtupane psila overclock...akoma mi ksexnate tin methodo tou rebadging opou oi eteries an tous teliwsoun as poume oi XP1500+ pernoun merikoun 1600+ i parapanw kai apla xtupane panw to 1500+....<p>kai fisika file yosi min perimeneis thaumata aptin wbk...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...