Προς το περιεχόμενο

Μικρο Αυτοκινητο


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δώσεις 4500 βρίσκεις πολύ καλά αυτοκίνητα..

 

και αν δώσεις 6000 ευρώ παίρνεις ακόμα καλύτερα...

Με 10000 ευρώ παίρνεις αμαξάρα...

Αν μάλιστα πεις να δώσεις καμια 30000 ευρώ, σου φέρνω mercedes E class να σου τρέχουν τα σάλια...

 

Αν ξεκινάς με 2000 ευρώ, μη μπαίνεις σ'αυτή την παγίδα. Πάντα με λίγα παραπάνω θα πάρεις κάτι λίγο καλύτερο. Έχε υπόψιν ότι οι τράπεζες δεν δανειοδοτούν αγορά αυτοκινήτου πάνω από 8 ετών (κάποιες μέχρι 10). Οπότε από μοντέλο 99 και κάτω υπολόγιζε μόνο τα λεφτά που έχεις στο χέρι. Εκτός κι αν πάρεις απλό καταναλωτικό δάνειο, με διπλάσιο επιτόκιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
και αν δώσεις 6000 ευρώ παίρνεις ακόμα καλύτερα...

Με 10000 ευρώ παίρνεις αμαξάρα...

Αν μάλιστα πεις να δώσεις καμια 30000 ευρώ, σου φέρνω mercedes E class να σου τρέχουν τα σάλια...

 

Αν ξεκινάς με 2000 ευρώ, μη μπαίνεις σ'αυτή την παγίδα. Πάντα με λίγα παραπάνω θα πάρεις κάτι λίγο καλύτερο. Έχε υπόψιν ότι οι τράπεζες δεν δανειοδοτούν αγορά αυτοκινήτου πάνω από 8 ετών (κάποιες μέχρι 10). Οπότε από μοντέλο 99 και κάτω υπολόγιζε μόνο τα λεφτά που έχεις στο χέρι. Εκτός κι αν πάρεις απλό καταναλωτικό δάνειο, με διπλάσιο επιτόκιο...

 

+1

To έχεις δάνειο , φοιτητής ακόμα ισως δέν είναι η καλύτερη λύση. Πάρε οτι μπορείς τώρα και άν μαζέψεις επιπλέον φράγκα, στο μέλλον πέρνεις κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν ψάχνεις για κανα 1000 swift? Εντάξει δεν λέω, ισως χρειαστείς να δώσεις κάτι παραπάνω αλλά θα έχεις ενα αμαξάκι με τα όλα του.......μικρό, οικονομικό(4lt/100km!!!!!!.....αν δεν το ζορίζεις), χαμηλά έξοδα για service(για την ακρίβεια μονο το λαδάκι να του αλλάζεις του είναι αρκετό.....) και ιαπωνέζικο (οχι οτι έχω κάτι με τις άλλες εταιρίες)

Όλα αυτά επειδή είμαι κάτοχος μεταχειρισμένου swift και έχω μείνει ευχαριστημένος............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρον ειμαι για micra και λιγοτερο cinquecento. τελικα μαντρα και εγω το ψιλοαποκλειω αφου το καπελο δυσκολα το κοβει καποιος. το μεσο που εχςω δεν ξερω αν μπορει να βοηθησει τοσο. οσα και να δωσω 8α υπολογισω να εχω ενα buck up γυρω στα 500-600 ε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...