Προς το περιεχόμενο

Όνομα παλαίου cartoon


PepeLePew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Ηιιι!! Τι τ'έλειο threadaki!!!

Έχω τρελαθεί με όλα αυτά τα καρτουνάκια από την παιδική μου ηλικία...

μιλάμε για χρόοοονια πίσω...και για τρελές αναμνήσεις!!

 

Ψάχνω κ εγώ λοιπόν εδώ και χρόνια 2 σειρές σταθμό στη ζωή μου...

Η πρώτη ήταν με το αστροπίστολο...μια ομάδα παιδιών που ταξίδευαν όπου ήθελαν με το αστροπίστολο και κυνηγούσαν τα Σκαγκς ή Κάνγκς ή κάτι τέτοιο...κάτι μαλλιαρά ξανθά τερατάκια που γρυλιζαν...that's all i remember...το έδειχνε το new channel τότε...αλλά ήμουν παααρα πολύ μικρή...οπότε θα ήταν κάπου τέλη 80s αρχές 90s!!! Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι δεν υπήρξε ποτέ... :P

 

Και το άλλο το έδειχνε το jounior...αυτό ήταν σίγουρα κάπου στα 90s...έδειχνε ένα ταξίδι στο χρόνο...με μια χρονομηχανη που έμοιαζε με νυχτερίδα...το επαιζε ξανα κ ξανα κ ξανα...χωρίς διάλειμμα...δλδ έπαιζε μια φορά...το έβλεπες...έπεφταν οι τίτλοι του τέλους κ ξανάρχιζε πάλι απ΄την αρχή στο καπάκι!! το είχα δει άααπειρες φορές!! αλλά δεν έχω αρκετά στοιχεία για να το ψάξω περισσότερο...

 

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥΥΥ!!!

γΙΑΤΊ Πραγματικά έχω αρχίσει να πιστεώ ότι μαλλον δεν υπήρξαν ποτέ...γτ δ τα θυμάται κανείς... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαστε ενα cartoon που εβαζε το αλτερ παλια με κατι εξωγηινους... αν δεν κανω λαθος ηταν 3

και ελεγαν συνεχεια ειμαστε αρειανοι, ενωμενοι δυνατοι. πως λεγετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λέξη "αστροπίστολο" σας λέει κάτι. Ήταν κάτι παιδιά που είχαν αυτά τα όπλα και έβγαζαν κάτι σαν μωβ/μπλε λέιζερ. Κυνηγούσαν κάτι σα ζόμπι και σε κάποιο επεισόδιο οι οικογένειες των παιδιών γίνονταν ζόμπι. :?

 

αχ αυτό ψάχνω απελπισμένα κ εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαστε ενα cartoon που εβαζε το αλτερ παλια με κατι εξωγηινους... αν δεν κανω λαθος ηταν 3

και ελεγαν συνεχεια ειμαστε αρειανοι, ενωμενοι δυνατοι. πως λεγετε;

πιστευω πως ειναι αυτο

 

 

εγω θελω να ρωτησω αν θυματε κανενας ενα παιδικο που ηταν στον αντεννα , με ανθρωπους σε στυλ παουερ ρειντζερ μονο που ηταν πιο μικροι σε ηλικια και νομιζω πως ειχαν κατι μηχανες και κλασικα κυνηγουασαν το κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να ρωτησω αν θυματε κανενας ενα παιδικο που ηταν στον αντεννα , με ανθρωπους σε στυλ παουερ ρειντζερ μονο που ηταν πιο μικροι σε ηλικια και νομιζω πως ειχαν κατι μηχανες και κλασικα κυνηγουασαν το κακο.

 

Σάν σκαθάρια εννοείς φίλε ; Εγώ πάντως κάτι τέτοιο ψάχνω το έδειχνε στον ΑΝΤ1 το 90-20~ και ήταν κάτι τύποι-παιδιά που φόραγαν κάτι στολές σαν σκαθάρια αν θυμάμαι καλά, παραγωγή όπως των Power Rangers με Real Life ηθοποιούς. Και παρεπιμπτόντως και γαμώ τα thread :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως ναι :mrgreen:

σε αυτο ηταν και ενα "πλανο" (δεν ξερω πως αλλιος να το χαρακτηρισω)

με μια πρασινη μασκα σε ενα τζακι που ηταν κακια :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...