Προς το περιεχόμενο

Όνομα παλαίου cartoon


PepeLePew

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εγω ψαχνω εδω και πολυ καιρο 2 καρτουνς:

Το ενα ηταν με μια πολικη αρκουδα και νομιζω και καποιο αλλο ζωο που ταξιδευαν με ενα αεροστατο ψαχνοντας κατι καπου στους παγους αν δεν κανω λαθος.Το εδειχνε η ΕΤ2 καπου στη δεκαετια του 90 αν δεν απατωμαι.

 

 

και γω μπήκα στο θέμα για να γράψω για το ίδιο.!

 

το έλεγε στο κρατικό εώς και το 96 περίπου,με μια πολική αρκόυδα που έιχε χωριστεί απο το σπίτι της,είχαν σπάσει οι πάγοι νομίζω και μετα η όλη περιπέτεια ήταν στο ψάξιμο της οικογένειας της,έιχε μαζί της και ένα άλλο ζωάκι και οι κακοί της ιστορίας ήταν κάτι πειρατές του αέρα με ένα σκάφος που έμοιαζε με ζέπελιν.

 

χρόνια το ψάχνω και κανείς δεν το ξέρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 2ο, εφοσον αναφαιρεις περιβαντολλογικό φαινόμενο υποθέτω Captain Planet

 

 

 

 

Αυτό που ρώτησα εγω μερικα post πριν δεν το ξερει κανεις ε? :-(

 

Όχι δεν εννοω τον πλάνετ. Αυτό που λέω δεν είχε σχέση με σούπερ ήρωες ή υπερφυσικές δυνάμεις. Απ' όσο θυμάμαι στο βάθος του μυαλού μου το σχέδιο θα μπορούσες να το πείς και λιτό καθώς δεν είχε special effects του στυλ ότι οι πολυκατοικίες και τα σπίτια ήταν σα ζωγραφιστά ορθογώνια και η υπόθεση ήταν σαν να κυνηγούσε η αιθαλομίχλη τους ανθρώπους ή κάτι τέτοιο...

Όσο για αυτό που ζήτησες δεν μου λέει τίποτα δυστυχώς. Εχεις κανενα αλλο στοιχείο;

 

---------- Προσθήκη στις 13:22 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:20 ----------

 

και γω μπήκα στο θέμα για να γράψω για το ίδιο.!

 

το έλεγε στο κρατικό εώς και το 96 περίπου,με μια πολική αρκόυδα που έιχε χωριστεί απο το σπίτι της,είχαν σπάσει οι πάγοι νομίζω και μετα η όλη περιπέτεια ήταν στο ψάξιμο της οικογένειας της,έιχε μαζί της και ένα άλλο ζωάκι και οι κακοί της ιστορίας ήταν κάτι πειρατές του αέρα με ένα σκάφος που έμοιαζε με ζέπελιν.

 

χρόνια το ψάχνω και κανείς δεν το ξέρει..

 

Αυτό ακριβώς!Πολύ χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος που το ψάχνει. Kάτι μου λέει ότι θα το βρούμε αδελφέ!

 

Για το waldo kitty έχει κανείς καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Έχει από όλα: πολικές αρκούδες, ζέπελιν, πειρατές...

 

ελπίζω να είναι αυτό που ζητάτε, γιατί εμένα δεν μου θυμίζει τίποτα και μάλλον δεν το έβλεπα (μόλις είδα με πόση αγωνία το ψάχνετε όμως, συγκινήθηκα και είπα να κάνω μια προσπάθεια μπας και το βρω)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει από όλα: πολικές αρκούδες, ζέπελιν, πειρατές...

 

ελπίζω να είναι αυτό που ζητάτε, γιατί εμένα δεν μου θυμίζει τίποτα και μάλλον δεν το έβλεπα (μόλις είδα με πόση αγωνία το ψάχνετε όμως, συγκινήθηκα και είπα να κάνω μια προσπάθεια μπας και το βρω)

 

 

ΑΔΕΛΦΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα κλαψω!!!!!

Σε ευχαριστω και σε ευγνωμονω οσο δεν εχω ευχαριστησει ποτε κανεναν!!!

Να εισαι οσο πιο καλα μπορει να ειναι ανθρωπος! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μήπως θυμάται κανείς ενα παιδικό που έπαιζε στο K-TV(aka FoxKids, aka Jetix, aka DisneyXD) που ηταν μια κοπελιά(νομιζω) που εμπαινε στον κυβερνοχώρο μεσω του σκανερ της και ειχε εναν φίλο απο τον κυβερνοχώρο και καλα, που ηταν ενα πρασινο πραγμα... Δεν θυμαμαι και πολλα, αλλα εχω φάει τoν κοσμο και δεν το βρήσκω...

 

Ξερω ποιο λες, αλλα δεν ξερω τιτλο... Θα προσπαθησω να το βρω και θα ενημερωσω.

 

 

 

Δεν το πηρε το ματι μου εδω, αλλα ριξε μια και συ μηπως μου ξεφευγει

Fox Kids Cartoon List

Επεξ/σία από Kasrith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Hi μάγκες! Καταπληκτικό θρεντ έχετε ανοίξει!!!

 

Εγώ ψάχνω ένα, το οποίο απ' οτι θυμάμαι ήταν με ένα καράβι ξύλινο - πειρατικό τύπου - το οποίο όμως πέταγε (στο διάστημα άν δεν κάνω λάθος:rolleyes:) με κάτι σάν αρκουδάκια μέσα και έπαιζε στον αντενα αν θυμάμαι καλά 90 - 92.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...