Προς το περιεχόμενο

Ποιο ειναι το καλυτερο αυτοκινητο ?


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμάξι που να συνδυάζει τα πάντα λίγο δύσκολο.άν θέλω να ανέβω ένα βουνό το εβο τί θα κάνει;Γι αυτό μια καρέρα τούρμπο και ένα δρόμο με στροφές θέλω μόνο.οικογένεια κ λοιπά να λείπουν για τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εντάξει, ωραίαα εκπομπή το Top Gear ΑΛΛΑ λένε και πολλές παπαριές. Μια Murcielago ΔΕΝ κάνει 3 φορές παραπάνω χρήματα από ένα (κωλό)φτιαγμένο EVO.

 

Και στην τελική, το ένα είναι ένα κομψοτέχνημα και το άλλο δε βλέπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερδισε επειδη εφαγε ο αλλος τε τακε, και επισης για να συγκρινης τα αμαξια πρεπει να τα χρονομετρησης με τον ιδιο οδηγο. Και σιγουρα στην εκπομπη αυτη επεσε πολυ hype του evo αφου τα 5 λεπτα του βιντεο μιλουσαν για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν ηταν στημενο αλλα κι ο αλλος ηταν οδηγος αγωνων οχι κανας ασχετος

 

και εδω φαινεται http://www.youtube.com/watch?v=ioNjbsjAZ8k

οτι στο γυρο πιστας το EVO εχει χασει στην πιστα μονο απο τη Zonda

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να συγκρίνεις δύο αμάξια έτσι...παίζουν ρόλο τα πάντα από τις ρυθμίσεις του αυτοκινήτου μέχρι τα φορτία καυσίμων και τους οδηγούς. Χωρίς να ξέρει κανείς όλα αυτά τα πάντα είναι απλώς για επίδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ωραίαα εκπομπή το Top Gear ΑΛΛΑ λένε και πολλές παπαριές. Μια Murcielago ΔΕΝ κάνει 3 φορές παραπάνω χρήματα από ένα (κωλό)φτιαγμένο EVO.

 

Και στην τελική, το ένα είναι ένα κομψοτέχνημα και το άλλο δε βλέπεται.

 

 

Σιγα το κομψοτεχνημα πφφφφφ...:twisted:

 

Και ναι κανει και 3 φορες και παραπανω το καρο η λανμπο:twisted:

50 χιλιαρικα κανει το EVO και με αλλα 50 το κολοφτιαχνεις ασχημα μα πολυ ασχημα και σου λεω μετα πιο ειναι πιο γρηγορο :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν το όλο thread είναι από κουλό εώς ανάπηρο. Απλά δεν έχει νόημα ύπαρξης.

 

Κατα δεύτερο, ναι μια Lambo είναι πολύ όμορφη. Και το EVO είναι εμφανώς κακάσχημο. Εξάλλου, εμένα δε με ενδιαφέρει να κωλοφτάξω αυτοκίνητο. Δεν είμαι 16χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν το όλο thread είναι από κουλό εώς ανάπηρο. Απλά δεν έχει νόημα ύπαρξης.

 

Κατα δεύτερο, ναι μια Lambo είναι πολύ όμορφη. Και το EVO είναι εμφανώς κακάσχημο. Εξάλλου, εμένα δε με ενδιαφέρει να κωλοφτάξω αυτοκίνητο. Δεν είμαι 16χρονο.

 

Eπειδη εισαι 30αρης δεν σημαινει οτι εισαι γνωστης.Επισης επειδη σου αρεσει η λαμποργκινι και δεν σου αρεσει το ΕVΟ και το φτιαξιμο γενικως δεν σημαινει οτι τα αμαξια τα φτιαχνουν μονο οι νεοι και σιγουρα οχι 16 χρονοι εχω απειρους γνωστους και 30 και 40 και 50 που κολοφτιαχνουν τα αμαξια τους τι σημαινει οτι ειναι ανωριμοι ολοι αυτοι.Μην λεμε και οτι θελουμε.Και στο κατω κατω αν εκανες λιγοτερα ονειρα θα ηταν καλυτερα,δεν ξερω την οικονομικη κατασταση σου αλλα αν δεν εχεις δεν ειναι καλο να εχεις τοσο υψηλους στοχους....

 

Φιλικα ενας Μιtsubisakias....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως οριζουμε το ομορφο ασχημο αυτοκινητο?

το EVO δεν το βρισκω καθολου κακασχημο εξωτερικα

και τη λαμποργκινι αυτη οχι και τοσο ομορφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη εισαι 30αρης δεν σημαινει οτι εισαι γνωστης.Επισης επειδη σου αρεσει η λαμποργκινι και δεν σου αρεσει το ΕVΟ και το φτιαξιμο γενικως δεν σημαινει οτι τα αμαξια τα φτιαχνουν μονο οι νεοι και σιγουρα οχι 16 χρονοι εχω απειρους γνωστους και 30 και 40 και 50 που κολοφτιαχνουν τα αμαξια τους τι σημαινει οτι ειναι ανωριμοι ολοι αυτοι.Μην λεμε και οτι θελουμε.Και στο κατω κατω αν εκανες λιγοτερα ονειρα θα ηταν καλυτερα,δεν ξερω την οικονομικη κατασταση σου αλλα αν δεν εχεις δεν ειναι καλο να εχεις τοσο υψηλους στοχους....

 

Φιλικα ενας Μιtsubisakias....:mrgreen:

 

 

Το ότι η ταυτότητα κάποιων λέει ότι είναι 30 ή 40 ή 50 δε σημαίνει ότι στο μυαλό δεν είναι 16. Τώρα να μου λες να μην κάνω όνειρα για Lamborghini αλλά να κάνω για EVO των 50.000 + 50.000 για το φτιάξιμο πόσο λογικό σου φαίνεται;

 

Παρεμπιπτόντως δεν κάνω όνειρα για κανένα από τα 2.

 

πως οριζουμε το ομορφο ασχημο αυτοκινητο?

το EVO δεν το βρισκω καθολου κακασχημο εξωτερικα

και τη λαμποργκινι αυτη οχι και τοσο ομορφη

 

Και ας πούμε ότι η Lambo δεν είναι όμορφη. Το EVO και γενικά όλες αυτές οι φτερούγες είναι κακάσχημα και καρακιτσάτα.

 

Αλλά όπως είναι γνωστό, η ομορφιά είναι υποκειμενική. Το ίδιο όμως και οι ανάγκες αλλά και πώς εκφράζονται. Γι' αυτό και είναι άτοπο να υπάρχει μία και μόνο απάντηση σε ένα ερώτημα όπως αυτό του παρόντος thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και ας πούμε ότι η Lambo δεν είναι όμορφη. Το EVO και γενικά όλες αυτές οι φτερούγες είναι κακάσχημα και καρακιτσάτα..

 

Αυτο ειναι μια δικη σου προσωπικη αποψη την οποια την εχεις εσυ και πιστευω το πολυ 2-3 ακομα....

 

 

 

Ότι να 'ναι! :mrgreen:

 

Μα ασχετο τελειως?:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...