Προς το περιεχόμενο

Αγορά Λογισμικού Vista...


LePRoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λογισμικό χρειάζεται να αγοραστεί?to vista business είναι το αντίστοιχο χπ προ?Εαν αγοράσω το αγγλικό θα έχω δικαίωμα να χρησιμοποιώ το ελληνικό σπασμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εννοει να αγορασει την αγγλικη εκδοση και να κατεβασει την ελλ απο το ιντερνετ και να βαλει σ΄αυτη το serial απο αυτη που αγορασε. λογικα δεν θα χεις προβλημα αλλα ας το επιβεβαιωσει κ καποιος που ξερει σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λογισμικό χρειάζεται να αγοραστεί?to vista business είναι το αντίστοιχο χπ προ?

 

εδω θα βρεις τις διαφορες μεταξυ των εκδοσεων των vista. αποψη μου ειναι οτι η home premium ειναι υπεραρκετη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λογισμικό χρειάζεται να αγοραστεί?to vista business είναι το αντίστοιχο χπ προ?Εαν αγοράσω το αγγλικό θα έχω δικαίωμα να χρησιμοποιώ το ελληνικό σπασμένο?

 

Ναι το αντίστοιχο των xp pro είναι το vista business.

Αφού θες ελληνικά vista γιατί δεν αγοράζεις το ελληνικά από την αρχή; Νομίζω, δεν είμαι σίγουρος, ότι τα ελληνικά vista γίνονται αγγλικά, αλλά μόνο στην ultimate έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το αντίστοιχο των xp pro είναι το vista business.

Αφού θες ελληνικά vista γιατί δεν αγοράζεις το ελληνικά από την αρχή; Νομίζω, δεν είμαι σίγουρος, ότι τα ελληνικά vista γίνονται αγγλικά, αλλά μόνο στην ultimate έκδοση.

 

μηπως τα αγγλικα γινονται ελληνικα?:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως τα αγγλικα γινονται ελληνικα?:confused:

 

Οχι, τα ultimate αγγλικά έχω και δεν γίνονται, τουλάχιστον από το windows update, ενώ έχει άλλες γλώσσες όπως κινέζικα, γαλλικά, γερμανικά, ιταλικά, ρώσικα, και άλλες, συνολικά 15 γλώσσες. Τα Ελληνικά δεν τα έχει.

Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος τρόπος από αυτόν.

Επίσης, γίνεται η αλλαγή από αγγλικά σε Ελληνικά, αν έχεις την πολυγλωσσική έκδοση (MUI).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θαπάρω τα vista business που είναι και η τιμή τους προσιτή,γυρω στα 120..Αλλά θα μπορώ να έχω τα αγγλικά και να χρησιμοποιήσω με τον ιδιο κωδικο τα ελληνικα σε άλλο pc για δοκιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θαπάρω τα vista business που είναι και η τιμή τους προσιτή,γυρω στα 120..Αλλά θα μπορώ να έχω τα αγγλικά και να χρησιμοποιήσω με τον ιδιο κωδικο τα ελληνικα σε άλλο pc για δοκιμές?

 

στο pc σου μπορεις να χρησιμοποιεισεις το activation key οσες φορες θελεις αλλα οχι σε αλλα pc...αν γινοταν αυτο δε θα χρειαζοταν να περναμε ολοι τα windows, θα τα αγοραζε ενας κ θα ειχαμε ολοι το ιδιο activation key. αφου λες οτι θελεις μονο να τα δοκιμασεις μπορεις να το κανεις καθως η microsoft δινει τη δυνατοτητα δοκιμης για 120μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μπορείς με το ίδιο Key να βάλεις τα Vista σε όσους υπολογιστές θέλεις αρκεί να έχουν το ίδιο μοντέλο και ισχύ σε επεξεργαστή και μητρική. Η Microsoft θεωρεί καινούριο υπολογιστή όταν αλλάζεις επεξεργαστή και Μητρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...