Προς το περιεχόμενο

Californication


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε γαμω θέλει να με ενθουσιαζει αυτη η σειρά/

ξεκινησα την πρωτη σεζον το καλοκαιρι ετσι τυχαια.μου αφησε πολυ θετικές εντυπωσεις.την εβλεπα τρομερα ευχαριστα.πριν καμια βδομαδα λογω εκλογων στο μερος μου ειδα και την δευτερη.το καλο ειναι το πρωτο επεισοδιο της δευτερης οπως και της τριτης ππου ειδα σημερα ειναι ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΤΑΤΑ.

κ ενα μπραβο στον ΣΚΑΙ που το φερε Ελλαδα μπας και ξεστραβωθει περισσοτερος κοσμος.

Hank moody,δεν εχω λογια για τον τυπα/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αντιθετα μου αρεσουν και τα δυο μεχρι στιγμης. Και μου αρεσει και το γεγονος οτι

λειπει η μαμα της Μπεκα...

Το μονο που παει να με χαλασει ειναι το φιναλε του δευτερου επεισοδιου. Πολυ σοβαρο σε σχεση με το υπολοιπο επεισοδιο και μου φανηκε λιγο εκτος. Ναι, θελω καφριλα, Μουντυ να μαστουρωνει, να πινει, να μη λογαριαζει παναγια. Btw, ο Duchovny μου φαινεται ακομα πιο γαματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτοί που είπαν ότι δεν περίμεναν τον D.D σε τέτοιο ρόλο θα θυμίσω σε μερικούς που ίσως τότε ήταν μικροί ότι ο D. έχει τρελή προϋπηρεσία σε αυτόν το τομέα, πριν τα X-Files. Υπήρξε για χρόνια παρουσιαστής της σειράς Red Shoe Diaries. Soft sex και αισθησιακό γυμνό, με τον D να βολτάρει με ένα σκυλάκι και να διηγείται την ροζ ιστορία. Κάπου στο τέλος της σειράς δεν άντεξε και ξεβρακώθηκε κι αυτός :lol:

 

http://www.imdb.com/title/tt0105227/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την θυμάμαι την σειρά αυτή :X!!!! Την έβαζε παλιά ή το star ή το alter (πάνε και χρόνια) αργά το βράδυ!!!

 

Τα σπάσανε οι τορπίλες.

 

Πράγματι!! Αλλά αφού τις είδα και τις ξαναείδα μετά είδα και το πρόσωπο :eek:. Πρέπει όλοι οι εραστές της να είχαν διαβάσει το "Fucking and Punching" και να την χτυπούσαν συνέχεια γι' αυτό και έγινε έτσι :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Πάντως αυτοί που είπαν ότι δεν περίμεναν τον D.D σε τέτοιο ρόλο θα θυμίσω σε μερικούς ότι ήταν sex addict

 

τώρα μάλιστα, fixed :P

 

http://www.google.gr/search?q=duchovny+addict&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Πάντως αυτοί που είπαν ότι δεν περίμεναν τον D.D σε τέτοιο ρόλο θα θυμίσω σε μερικούς που ίσως τότε ήταν μικροί ότι ο D. έχει τρελή προϋπηρεσία σε αυτόν το τομέα, πριν τα X-Files. Υπήρξε για χρόνια παρουσιαστής της σειράς Red Shoe Diaries. Soft sex και αισθησιακό γυμνό, με τον D να βολτάρει με ένα σκυλάκι και να διηγείται την ροζ ιστορία. Κάπου στο τέλος της σειράς δεν άντεξε και ξεβρακώθηκε κι αυτός :lol:

 

http://www.imdb.com/title/tt0105227/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...