Προς το περιεχόμενο

Californication


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μέχρι το 6ο επεισόδιο, που έχω δει, έχω να πω ότι πραγματικά είναι η σειρά έκπληξη γα φέτος!

Αν εξαιρέσουμε ότι μειώνει το γυμνό δραματικά (ουουουουου), κατά τα άλλα είναι προσεγμένη, με πρωταγωνιστή τον τύπο που όλοι μας θέλουμε ως κολλητό, ωραίες γκόμενες, έξυπνους διαλόγους κ.ο.κ...

Μακάρι να συνεχίσει έτσι (βγήκε το 7ο)!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, θεωρώ ότι είναι η πιο easy going σειρά μετά τα Friends. Ελπίζω να μην ξεφουσκώσει στη συνέχεια. Και συμφωνώ με τον Αντρέα, φέρτε πίσω το γυμνό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τη διασκευη του paranoid ξερει κανεις ποιος τη λεει στην αρχη του 6ου επεισοδιου εκει που ακουει δισκους με τη γκομενα? αλλιως να κατεβασω το itunes που προσφερει το soundtrack μπας και το βρω απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gus Black apo to album Uncivilized Love

 

btw to ultimate link gia tragoudia : http://www.sho.com/site/californication/episodes.do

 

ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου και εψαχνα το site χθες καλα ποσο τυφλος μπορει να μαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Gus Black apo to album Uncivilized Love

 

btw to ultimate link gia tragoudia : http://www.sho.com/site/californication/episodes.do

 

Τουφας είσαι θεός, ακριβός αυτό έψαχνα!!!!

Γενικός οι επιλογές σε όλα τα επεισόδια είναι άψογες.

 

Μόλις είδα και το 9ο επεισόδιο και ομολογώ ότι μου άφησε ανάμικτα συναισθήματα. Δεν είναι τόσο κωμωδία πιά. Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι κακό αυτό φυσικά, άλλα στα 2 τελευταία επεισόδια έκανε μεγάλη συναισθηματική κατρακύλα.

Δημιουργώντας από την άλλη καλή υπόθεση και βαθύτερους χαρακτήρες για αυτό και τα ανάμικτα συναισθήματα, ελπίζω όμως να γυρίσει πάλι σχετικά γρήγορα γιατί το γέλιο, η απίστευτες καταστάσεις και τρελές ατάκες είναι αυτό που έκαναν το californication να ξεχωρίσει κατά την γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά οι υπότιτλοι για το 9ο επεισόδιο έχουν βγεί εδώ και 3 ημέρες απο την amela και στο spam της αναφέρεται και το insomnia αλλά δεν ξέρω γιατί δεν υπάρχει. Δεν αναφέρω που υπάρχουν για ευνόητους λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχω βρει ελληνικούς υπότιτλους για το 9ο επεισόδιο :(

@σαμαν

Τους έχω βρει ενσωματωμένους με το επεισόδιο αν λέμε το ίδιο σάιτ αλλά δεν γουστάρω νταβατζιλίκι ratio και δεν το κατεβάζω.

 

Τουλάχιστον το 10ο είχε γέλιο το γύρισαν πάλι εκεί που έπρεπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...