Προς το περιεχόμενο

Asus Blitz Formula


nioGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
1) Θα ήθελα την γνώμη σας για αυτή την μητρική.

 

2) Ακόμη αν βάλω CPU με FSB 1333 και Ram στα 800 θα πέσει το FSB της CPU?

 

Σίγουρα χρειάζεσαι μία τόσο ακριβή μητρική; Όσο για τη RAM, οι 800άρες έχουν την καλύτερη απόδοση προς τιμή - και δεν πρόκειται να επηρεάσει το FSB της CPU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα την έχω μητρική αυτήν την Πέμπτη.Άντε να δουμε....παντώς όσα και να λένε για της Asus,εγώ μόνο ένα έχω να πώ : Η Zenyth μου (Η πρώτη που βγήκε από αυτην την σειρά) δουλέυει ακόμα με μια αλλαγή μπαταρίας που έκανα πριν 2 χρόνια.!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα τη παραγγελια μου για τη formula απο το πλαισιο αλλά δε την εχουν διαθεσιμη :(

περιμενω να μου πουν αυριο νεα.

 

Πλακα πλακα σε αυτα τα λεφτα υπαρχει κατι καλυτερο με τον ιδιο προσανατολισμο οπως η formula?(enthusiast-o/c κλπ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asus P5K Deluxe, αλλά πολλά κομμάτια έχουνε ελάττωμα και δεν παίζει σωστά το RAID [ τρώς BSODs στο άσχετο, array corruptions, κλπ ]

 

Καλύτερα να περιμένεις την Formula.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η Abit P35 Pro δεν απευθύνεται στο ίδιο κοινό με την Asus;

Ρωταω γιατί θα ήθελα να ξέρω αν υπολείπεται κάπου

καθώς δεν βλέπω να προτείνεται (τουλάχιστον στα ελληνικά) φορα συχνά,

ενώ έχει και αρκετά μειωμένη τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε που η P5K Deluxe, παρόλο που σαν mobo είναι κορυφαίο, έχει και κάποια προβληματάκια υπερθέρμανσης (δεν πατάνε καλά τα ψυκτράκια των mofsets ... - κάποιοι έπιναν μπύρες μου φαίνεται στην Asus ! :razz:) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα μακρια απο ASUS..ολες οι πλατινες τους καπιο προβλημα θα εχουν,ασε που εχουν απο τα χειροτερα bios.3 ASUS εχουν περασει απο τα χερια μου και ολες ειχαν απο καπιο κουσουρι.τωρα πλεον μονο Gigabyte..επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν 50 μοντελα πλατινες ,ας βγαλουν 15 και καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η P5K Deluxe είναι ασύγκριτο mobo, σε ποιότητα και επιδόσεις, με μοναδικά ελαττώματα αυτά που αναφέρθηκαν παραπάνω ... :wink: Τώρα ας μην μιλήσω για την DQ6, με το πιο silly bios ever ! :razz: Και παρεμπιπτόντως μια χαρά είναι το bios των Asus, ποια μοντέλα χρησιμοποίησες και είδες τα τεράστια προβλήματα ? :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι πλατινένιες ?

Τι στο καλό εννοεί ο ποιητής λέγοντας πλατίνες ???? :o

 

Όσο για τις gigashyte...αχαχαχαχ, αυτές είναι χειρότερες από τις Asus :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...