Προς το περιεχόμενο

Κάηκαν τα γραφεία της Ziperia Studios!


Ziperia Studios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εχω ψοφησει στο γελιο , τα εχω κανει πανω μου μιλαμε. Να 'στε καλα ρε παιδες με πονεσε το στομαχι μου απο τα γελια.

 

Και τελος θελω να πω πως, ναι ειμαι ενας γελιος, οπως ειπε και ο κουμπαρος φυδεμπορας.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά , έπεσε στα χέρια μου το μεγαλύτερο κομμάτι του πηγαίου κώδικα του prison break ... (μη ρωτήσετε το πως , η ζωή σας θα διατρέξει κίνδυνο) μιλάμε για προγραμματιστικό αριστούργημα.Οσοι γνωρίζετε 1-2 πράγραμμα απο προγραμματισμό θα με καταλάβετε.

 

Παραθέτω το μεγαλύτερο κομμάτι του κώδικα :

 

>main()
{
int prison_break; 
if(prison_break==true){false;}
draw_prison();
}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pros tou agapimenous forumoutzides.

anakinonw oti to rezintent evil to 9 tha argisei na vgei stin agora giati otan egrafa ton kodika tou paixnidiou eklasa kai esvise h lampa,me apotelesma na patisw katalathos format c: kai na svistoun ola,pros tou eksipnakides na pw oti mpak ap kratisa kai to dwsa se mia gomena pou twra poia den ta exoume,gia na me ekdikithei esteile to cd sto diastima me ena diastimiko taksi....

auta ta liga kai sugnwmi gia tin anastatosi!

 

 

me ektimisi

kapr com....mprrrr na ta za.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχχ 2+ χρονια μπαινω στο insomnia και πως και πως περιμενω καμια φορα τετοια thread....

Εχω ψωφισει στα γελια...

Να σται καλα ρε παιδια....

 

μια ψηφος και απο μενα, το ποστ αυτο πρεπει να μπει στην κατηγορια,

των ψυχαγωγικων. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως είναι αλήθεια. Άλλη μια φώτο από ένα μελλοντικό project που σώθηκε στα αποκαήδια.

 

th_54540_1025274152-00_122_368lo.jpg

 

 

Οι πληροφορίες ότι οι φωνή του χαρακτήρα θα ήταν η αυθεντική ελέγχεται κι αναμένεται επιβεβαίωση μέχρι τις 32 του μηνός.

Ικανοποιημένοι όλοι οι φίλοι, αφού θα κυκλοφορήσει σε όλες τις κονσόλες. Έκδοση για υπολογιστή δεν προβλέπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά, αν θέλουμε να είμαστε ακριβοδίκαιοι, αυτά τα threads θα πρέπει να γίνονται sticky. Για να τα μοιραζόμαστε με όλους. Δεν γίνεται να γελάμε μόνο εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι γέλιο ρε παιδιά έχω λιώσει.

 

Ειδικά τα εξώφυλλα ήταν όλα τα λεφτά.

 

Πάντως θέλει να εισαι πολύ @@ μετά απο τέτοια τραγωδία να κάνεις λόγο για φωτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να το νέο λογότυπο της εταιρίας,ένα λογότυπο που προσδίδει ιδανικά και αρχές,ενα λογότυπο με χαρακτήρα..

ziperiamk5.jpg

Βέβαια,έγκυρες πηγές ομιλούν για εξαγορά της ΕΑ και εξελληνισμό όλων των παιχνιδιών με αρχή :

nylonir8.jpg

 

Beta Discs έχουν κυκλοφορίσει στην Θεμιστοκλέους.Επίδοξοι χάκερ προσπάθησαν να σπάσουν τον source code αλλά οι προσπάθειες τους είναι άκαρπες μέχρι τώρα αφού το παιχνίδι έχει την προστασία SecuRom-Self Distruct and PC Suicide 7.101 BETA PRERELEASE 2 με αποτέλεσμα!

 

23105535.jpg

 

Στα σκαριά βρισκεται και το νέο RPG/FPS/RACING/TARAMOSALATARPG "Miriam & Joshua : The Travel Begins".Σύμφωνα με τον πρόεδρο της εταιρίας Μιτς Τραχανοπλαγίτσας,είναι ένα νέο παιχνίδι που θα βοηθήσει μικρούς και μεγάλους να ανακαλύψουν τα μυστικά του σατανισμού/χαρτομαντίας/καφεδολογίας!

 

16815120ho2.jpg

 

Να δω αύριο ποιος θα με σηκώσει για δουλειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαστε όλοι ΓΕΛΟΙΟΙ...

 

Έχω προπαραγγείλει ήδη το παιχνίδι στο Πλαίσιο και μάλιστα κράτησα και κομμάτια για δυο φίλους, που "καίγονται"¨να το πάρουν στα χέρια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ναι, ναι! Πρόλαβα να κάνω post !!! Zipereleo Studios 4 da win !!

 

Άντε, καλημέρα μας!

 

Υ.Γ.: Τα εξώφυλλα τα σπάνε, μπράβο στους καλλιτεχνικούς δημιουργούς των Zipereleo Studios και των υπόλοιπων αγνών χρηστών που συνέβαλαν στη δημιουργία τους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...