Προς το περιεχόμενο

Κάηκαν τα γραφεία της Ziperia Studios!


Ziperia Studios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

@ten-ten: Όχι ρε γμτ, τώρα μου το χάλασες (το τέλος) :-P

 

 

ο καθενας μας πρεπει να συμβαλει στο να επανακαμψει αυτη η αξιοθαυμαστη προσπαθεια. ας ανοιξουμε ενα λογαριασμο για την ταχυτατη επανασχεδιαση του παιχνιδιου απο τους κορυφαιους προγραματιστες!

 

Εγώ δεν δίνω cent για το project. Πιστεύω ότι πρέπει να συνεισφέρουμε σε κώδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι οτι μας δείχνει εξώφυλλα του παιχνιδιού το οποίο θα κυκλοφορούσε τέλη 2008!

Δηλαδή προσπαθείς να μας πείσεις οτι πρίν κάνεις το παιχνίδι φτιάχνεις πρώτα τα εξώφυλλα του :-D

San dld enas tragoudistis prin kikloforisei ta tragoudia tou na skeftetai ti eksofilo 8a exei to CD tou, eleos!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
pedia min gelate, i katastasi tou ine tragiki. exei toso kaei o egefalos tou, pou exei pistepsei kai o idios gia ton eauto tou oti ontos tha to ftiaxei to pexnidi

 

pragmati teleiws tragiki katastash...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@poscaman => Εσύ είσαι μέσα για τον κώδικα? Θα το κάνουμε open-source.

 

ειμαι λινουξας & κατα του open source!!!

 

φτιαχτε το εσεις κοροιδα κι εγω θα σπασω την προστασια που θα εχετε και θα το μοιρασω στα φιλαρακια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Poscaman:Μήπως εσείς οι χακεράδες βάλατε τη φωτιά για να κάψετε την εταιρεία;

 

Πάντως μου θύμισε πολύ (στο πολύ ερασιτεχνικό όμως) τον τύπο με τα δισκάκια των 25TB.

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=104019&highlight=philips+%E4%E9%F3%EA%DC%EA%E9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...