Προς το περιεχόμενο

Κάηκαν τα γραφεία της Ziperia Studios!


Ziperia Studios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμπερασμα: οι πυρκαγιες της Ελλαδας ηταν καλυψη για να καψουν τον υπερτατο στοχο τους τη ZIPPELEO STUDIOS!

 

σε παρακαώ γραψε σωστα το ονομα της εταιρειας! ziperio studios!! οχι και ΖΙPPELEO!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ρε συ poscaman, πήρες ένα σοβαρό θέμα και το έκαψες... Τι δουλειά έχουν οι γκόμενες με την Ziperia Studios;;;

 

ρε βλαμμενο,δεν καταλάβες???εξηγω,ειναι για την προωθηση του καινουριου παιχνιδιου.τωρα με τις οικονομικες στενοτητες που εχουν δεν υπαρχει χρημα για διαφημιση και προσεφερα το κατα δυναμιν....οχου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπανε στα κανάλια ότι σε λίγο θα βγει κυβερνητικό στέλεχος για δηλώσεις σχετικές με το θέμα..ανοίχτηκε ήδη λογαριασμός αρωγής στη εθνική τράπεζα 23754239875...η συγκέντρωση συμπαράστασης ορίστηκε στις 1-1-2008 την ημέρα δηλαδή που θα κυκλοφορούσε το παιχνίδι...τραγικό παιχνίδι της μοίρας όμως παίχτηκε όπως ξέρουμε όλοι...τις φωτιές κατέληξα στο συμπέρασμα πως τις βάζουν η Blizzard και η Bungie..αν και μετά από την καταστροφή της Ziperia ο Έλληνας ξεχάσει τότε πάμε κατά διαόλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε για νεο κραχ... Παρτε τροφιμα, επενδυστε σε ομολογα δημοσιου και χτιστε καταφυγιο στο υπογειο σας. Επισης και τουρκικη εισβολη ερχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να κάνουμε το thread sticky, μέχρι να βρεθεί κάποια λύση για το project και την εταιρεία.

 

να γινει sticky , αλλα οχι σ αυτη τη κατηγορια γιατι θα μας περασουνε κουδουνια:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΩΣ ZIPERIA STUDIOS,

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ,ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟΝ INTERNET EXPLORER ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΠΟΡΝΟ ΜΕ ΤΟ μTORRENT ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ.

 

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ FIREFOX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε ότι θέλετε... Εγώ παιδεύομαι ακόμη να τελειώσω ένα demo που μου είχε στείλει η Ziperia Studios λίγες ώρες πριν καεί! Ορίστε και screenshot:

 

adventure.png

Βασικά είμαι μέσα στη φυλακή και δεν ξέρω από που να βγω... :confused: Μπορείτε να βοηθήσετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...