Προς το περιεχόμενο

hotmail sta 5gb???


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ανοιξα το hotmail και ειδα οτι το inbox πηγε στα 5gb!το παρατηρησε κανεις αλλος?στην αρχικη σελιδα λεει οτι το hotmail προσφερει 2

 

ΧΑ !

Τώρα που το διάβασα και το τσέκαρα έχεις δίκιο. 5gb. Ωραία (αν και ήμουν στα 6% των 2gb)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πιστεύω ότι και ένα Gbyte να είχαν θα ήταν πάλι υπεράρεκτο. Το κάνουν για λόγους marketing, ποιος στα αλήθεια θα πιάσει όλο το χώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πιστεύω ότι και ένα Gbyte να είχαν θα ήταν πάλι υπεράρεκτο. Το κάνουν για λόγους marketing, ποιος στα αλήθεια θα πιάσει όλο το χώρο;

 

Συμφωνώ ότι είναι πολλά.

Δεν πετάω κανένα email από φίλους/ γνωστούς/ δουλειά μόνο διαφημιστικά/ ενημερώσεις/ κτλ εδώ και κάνα 2 χρόνια και δεν γεμίζει με τίποτα.

Αλλά από την άλλη... τζάμπα είναι...

 

Να ρωτήσω, μεγάλωσε και ο χώρος των attachment;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πιστεύω ότι και ένα Gbyte να είχαν θα ήταν πάλι υπεράρεκτο. Το κάνουν για λόγους marketing, ποιος στα αλήθεια θα πιάσει όλο το χώρο;

 

βασικα αν παιρνεισ συνεχεια μηνυματα απο forum δεν φαινονται κ τοσα πολλα. πχ εγω παιρνω απο το insomnia και μονο γυρω στα 50μηνυματα τη μερα, και σε 1 μηνα χρησιμοποιω το 16% απο το gmail. (νομιζω στα 2,5gb ολη η χωριτηκοτητα) ενταξει αν το χρησιμοποιεις για φιλους κλπ ειναι υπερ αρκετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...