Προς το περιεχόμενο

PC για τα σκουπιδια? οχι βεβαια!


islandero

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου άρεσε το αφιλοκερδές του εγχειρήματος. Να προτείνω φθηνό τρόπο αποστολής; Οι προπληρωμένοι φάκελοι των ΕΛΤΑ κοστίζουν περίπου 70-80 λεπτά ο μεγάλος και αυτή είναι η τιμή ανεξαρτήτως τί, πόσα και πόσο βαρύ είναι αυτό που στέλνετε. Δεν το ζυγίζουν, απλά πέρνεις τον φάκελο, τον γεμίζεις με ότι τραβά η ψυχή σου και τον ρίχνεις σε ένα κίτρινο κουτί των ΕΛΤΑ. Άσε που δεν περιμένεις σε ουρές κάθε φορά που θες να πάρεις γραμματόσημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν εχει να αποκαληψει μυστικα...τοτε ας προσεχε.

δεν πετανε ετσι πραγματα που δεν θες να μαθευτουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τα ξπ αφού έχεις 256 μνήμη και ικανοποιητικής ταχύτητας σκληρό θα τα σηκώσει χωρίς πρόβλημα, εννοείται μέ όλα τα οπτικά εφε απενεργοποιημένα πάντως... Έχω ξπ σε πεντιο 2 350 με 192 ραμ και 4.3γβ πανάρχαιο σκληρό. ΔΒΔ και βίντεο πάιζει αλλά μην περιμένεις και τπτ υπερηχητικές ταχύτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τα ξπ αφού έχεις 256 μνήμη και ικανοποιητικής ταχύτητας σκληρό θα τα σηκώσει χωρίς πρόβλημα, εννοείται μέ όλα τα οπτικά εφε απενεργοποιημένα πάντως... Έχω ξπ σε πεντιο 2 350 με 192 ραμ και 4.3γβ πανάρχαιο σκληρό. ΔΒΔ και βίντεο πάιζει αλλά μην περιμένεις και τπτ υπερηχητικές ταχύτητες.

 

TO paidi eipe oti to 8elei gia katebasthri den nomizw na 8elei yperbolikes taxythtes.Kai egw pantws 8a hmoyn poly periergos na dw ti krybei o sklhros toy toy geitona.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα δεν εχει, τον εβαλα στο pc μου.

Κατι λιγες φωτογραφιες αλλα τιποτα το ιδιαιτερο, και κατι λιγα προγραμματα.

Για καρτα γραφικων τι πρεπει να κοιταξω να ειναι για να ειναι συμβατη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι. Δες αν ταιριάζει η εγκοπή στην κάρτα και στο AGP της μητρικής.

Γνώμη μου είναι να κάνεις κάτι πρώτα με τον επεξεργαστή ώστε να βεβαιωθείς πως δουλεύει η μητρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε τα win xp flp που είναι για παλαιότερα pc.

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Fundamentals_for_Legacy_PCs

 

Ακόμα βλέπω στο wikipedia ότι το σλοτ λέγεται

Katmai # First release: May 17, 1999 (0.25 µm) - 450-600mhz

 

Στο emarket.gr θα βρεις σίγουρα ανταλλακτικά για το pc. Έχω πάρει celeron 766mhz ~10?. Αλλά καλύτερα ένα p3 στα 450 με 512cache παρά celeron 766mhz με 128kb cache

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...