Προς το περιεχόμενο

Eurobasket 2007 - Madrid


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο link που παραθετεται πιο πανω, αυτη η ισπανια πολλα 1st εχει μαζεψει λολολ..

Τι εγινε λουκρετιες, σημερα το κολπακι να πιανεστε χερακι χερακι στα τελευταια σεκοντς δεν εκατσε (δεν ντραπηκε ειλικρινα η αδερφη του παυ??)..

Χαρηκα παρα πολυ πραγματικα.. Α, και πειτε στις ξεφωνημενες, οτι τελος το κοκο, αν δεν μπορουνε με την καλυτερη ομαδα που παρουσιασαν τα τελευταια χρονια να το παρουν με διαιτησια ΚΑΙ στην εδρα τους , την εκατσαν, απο νεξτ ταιμ ξεκιναει η δυναστεια του χονδρου και του...κουφου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 795
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Nice! Δεν μπόρεσα να δω τίποτα σήμερα γιατί είχαμε τρεχάματα μ' ένα ζήτημα υγείας (που λύθηκε), αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι έφτιαξε η μέρα μου! Βρωμοϊσπανοί!

 

Μερικοί εδώ μέσα, μου φαίνεστε για Έλληνες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι βεντούζα...Γιατί στον αθλητισμό στο τέλος υπάρχει Θεός.

Γκασόλ παλικάρι μου άιντε μάθε πως βαράνε τις βολές και μετά έλα για κούπα.Γιατί μας ζαλίσατε με τα βρωμόχερά σας.

 

Δικαιοσύνη επιτέλους!Άντε γειά ανύπαρκτοι και ατάλαντοι!

6 ασημένια σε Ευρωμπάσκετ;η χαρά του κακομοίρη

 

@chill:γιατί ρε σύ;η Letizia καλό ήτανε! lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν πράγματι δίκαιο, έτσι έπρεπε να γίνει.Άξιζε να το πάρει η Ρωσία πού ήταν απίθανη σ' αυτή τη διοργάνωση.Ρε τι βρωμόχερο έχει αυτός ο Καλντερόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οι Ισπανοί έχουν περισσότερο αμερικάνικο παρά ευρωπαϊκό στυλ παιχνιδιού, δηλαδή παίρνω μπάλα-κατεβαίνω-σουτάρω. Αν δεν ήταν τόσο ικανοί σουτέρ δε ξέρω αν θα 'φθάναν καν στους 4. Αυτή είναι νομίζω η διαφορά μας απ' τους Ισπανούς. Είμαστε σε όλα καλύτεροι εκτώς από τα σουτ.

 

Πάντως τους έχει πάρει χαμπάρι όλη η Ευρώπη με τα καραγκιοζιλίκια τους. Έβλεπα τον τελικό σε γερμανικό κανάλι και με το που τελειώνει το παιχνίδι αναφέρει ο γερμανός speaker: "όλοι οι μη Ισπανοί δημασιογράφοι πετάχτηκαν απ' τις θέσεις τους, όσοι έχουν παρακολουθήσει ολόκληρη τη διoργάνωση καταλαβαίνουν το γιατί..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: Σχετικά με τις βολές.... ρε παιδιά δεν είναι πιο εύκολο αν δεν το έχεις το σουτ αντί με καμπύλη να το ρίξεις με ταμπλό?

 

Είναι. Εγώ που είμαι πανάθλιος στα σουτ, αν χρειαστεί να σηκωθώ, όλα ταμπλό τα στέλνω πρώτα. Αν τα στείλω με καμπύλη πάνε air ball...

 

Πάντως τους έχει πάρει χαμπάρι όλη η Ευρώπη με τα καραγκιοζιλίκια τους. Έβλεπα τον τελικό σε γερμανικό κανάλι και με το που τελειώνει το παιχνίδι αναφέρει ο γερμανός speaker: "όλοι οι μη Ισπανοί δημασιογράφοι πετάχτηκαν απ' τις θέσεις τους, όσοι έχουν παρακολουθήσει ολόκληρη τη διoργάνωση καταλαβαίνουν το γιατί..."

 

Και οι Γερμανοί τους έχουν στη μπούκα... κάτι τους έκαναν όταν έπαιξαν, όπως διάβασα (δεν έχω παρακολουθήσει απ' την αρχή τη διοργάνωση). Πάντως τα τσατσόνια (πωωωωω, όρος απ´ το παρελθόν) και σήμερα τις ίδιες μπινιές έκαναν με τους Ρώσους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μην τα ισοπεδωνουμε ολα . καραγκιοζηδες και ανανδροι ειναι αλλα οχι και δεν εχει ταλεντο ο καλτερον, ο ναβαρο και ο γκασολ ενταξει. τετοιο κολοχερο εχω πολλα χρονια να δω σαν του καλντερον και του ναβαρο. και ο γκασολ μου φαινετε υπερβολικα ευκινητος για τον ογκο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βγαζαμε εξω τους Αμερικανους περυσι δεν θα περνανε και το παγκοσμιο... ή αν ειχαμε καμμια μερα ρεπο τοτε... Δυστυχως εχουν το χρυσο απο μουντομπασκετ.:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον το ευχαριστηθήκαμε με τους Ρώσους...

Η αρκούδα νίκησε τους Ταύρομάχους!!

 

τους αποφοιτους της θεατρικης σχολης θελεις να πεις. οι ταυρομαχοι δεν μασανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο γκασολ μου φαινετε υπερβολικα ευκινητος για τον ογκο του.

 

Το υψος του θες να πεις. Γιατι απο ογκο ο Σχορτσιανιτης νομιζω γεννηθηκε οσο ειναι ο Γκασολ(παρεπιπτοντως, στο ΝΒΑ πηραν τον Γιαριτς και τον εκαναν σαν τον Στααλονε στα νιατα του, τον Γκασολ που εχει να τα βαλει και με τους πααλαιστες ψηλους του ΝΒΑ πως δεν τον εχουν φουσκωσει 2 χρονια τωρα? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μ@λ@κίες και τα καφριλίκια πληρώνονται και μάλιστα πολύ ακριβά.

 

ΕΛΛΑΣ-ΡΩΣΙΑ-ΣΥΜΜΑΧΙΑ.

 

Αιώνιοι 2οι και κομπλεξικοί σπανιόλοι, πάθατε αυτό που αξίζατε, προκριθήκατε στον τελικό με λαμογιές και σας καθάρισε η πολική αρκούδα. Υπάρχει Θεός και βλέπει και αργά ή γρήγορα τιμωρεί. Ευτυχώς στην περίπτωσή σας έγινε πολύ γρήγορα.

 

γαμω τις κρεπαλες μου με πηρε ο υπνος. χασανε οι αδερφαρες? χαχαχαχααχχαχα. ετσι βεντουζα . νεμεσις , καραγκιοζηδες πικρα μεσα στο σπιτακι σας. Αντε γεια και τα λεμε του χρονου στο πεκινο.

 

Αν δεν είδες την φάτσα του θεατρίνου ψηλολέλεκα στο τέλος πραγματικά έχασες, μέχρι που δάκρυσε η αδελφή από την στεναχώρια του και εγώ το καταυχαριστήθηκα όσο τπτ άλλο.

 

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΟΣΟΙ ΡΩΣΟΙ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΒΛΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ 5 ΦΑΟΥΛ για να κερδίσουν οι Ισπανοί? Σχεδόν με την 2η ομάδα τους έπαιζαν στα τελευταία 2-3 λεπτά αλλά στο τέλος η δικαιοσύνη θριάμβευσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...