Προς το περιεχόμενο

Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα?


Rose_mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1980 ευχαριστω για την κατανοηση. Τελος παντων πολλοι γαμοι περνανα κριση την σημερων ημερα, δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειτε τον δικο μου γαμο αστειο. Το οτι ζηταω την γνωμη σας δεν σημαινει οτι δεν το εχω κανει κουβεντα με δικους μου ανθρωπους και ενταξει σιγουρα οπως λετε με το γαμο δενεις το γαιδαρο σου αλλα τοσο πολυ? δεν νομιζω οτι ειμαι η πρωτη ουτε η τελευταια που εχω προβλημα με το συζηγο μου. Τελος παντων τι να πω? Αν οντως ετσι ειναι τα πραγματα τωρα τι να κανω? πως μπορω να τον φερω παλι κοντα μου? Αυτο ρωταω απο την αρχη.

 

χαπι συγγνωμη αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σαν παντρεμενος, ενα εχω να σου πω:

* Αν εισαι ομορφη: Πετα την μαμα απο το τραινο, να μεινετε μονοι σας.

* Αν δεν εισαι ομορφη: Πεσε εσυ απο το τραινο, να χαρουν τα παιδια στον ερωτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1980 ευχαριστω για την κατανοηση. Τελος παντων πολλοι γαμοι περνανα κριση την σημερων ημερα, δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειτε τον δικο μου γαμο αστειο. Το οτι ζηταω την γνωμη σας δεν σημαινει οτι δεν το εχω κανει κουβεντα με δικους μου ανθρωπους και ενταξει σιγουρα οπως λετε με το γαμο δενεις το γαιδαρο σου αλλα τοσο πολυ? δεν νομιζω οτι ειμαι η πρωτη ουτε η τελευταια που εχω προβλημα με το συζηγο μου. Τελος παντων τι να πω? Αν οντως ετσι ειναι τα πραγματα τωρα τι να κανω? πως μπορω να τον φερω παλι κοντα μου? Αυτο ρωταω απο την αρχη.

 

χαπι συγγνωμη αληθεια

 

να του κανεις μια βραδια δωρο-εκπληξη!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστω λεω εστω οτι εχεις οντως αυτο το προβλημα και εστω οτι μπαινεις και το γραφεις εδω. στο ειπαμε ηδη ειναι αφυσικο να μενετε μαζι με την μανα σου. τι ψαχνεις να βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1980 ευχαριστω για την κατανοηση. Τελος παντων πολλοι γαμοι περνανα κριση την σημερων ημερα, δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειτε τον δικο μου γαμο αστειο. Το οτι ζηταω την γνωμη σας δεν σημαινει οτι δεν το εχω κανει κουβεντα με δικους μου ανθρωπους και ενταξει σιγουρα οπως λετε με το γαμο δενεις το γαιδαρο σου αλλα τοσο πολυ? δεν νομιζω οτι ειμαι η πρωτη ουτε η τελευταια που εχω προβλημα με το συζηγο μου. Τελος παντων τι να πω? Αν οντως ετσι ειναι τα πραγματα τωρα τι να κανω? πως μπορω να τον φερω παλι κοντα μου? Αυτο ρωταω απο την αρχη.

 

χαπι συγγνωμη αληθεια

 

I lusi legetai SEX. Diarkes, asustolo, prostuxo, astamatito.

 

Meta tha deis gia pote tha ton fereis konta...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως θα τα κανουνε ολα αυτα με την μανα μεσα στο σπιτι . ρε δεν παμε καλα .

 

α γίνετε! η μαμα καμια φορα φευγει και παει καμια επισκεψη. Παρολο που νοιωθω αβολα να μιλαω για τα σεξουαλικα, παλια οταν η μαμα εφευγε... ξερετε.. Το περασμενο Σαββατο πηγε η μαμα σε μια ξαδερφη της και ετσι μειναμε μονοι. Ε μολις πεσαμε στο κρεβατι μου εδωσε ενα πεταχτο φιλι και μουγκρισε χασμουριωντας ενα καληνυχτα Μαρια και μου γυρισε την πλατη και εγω εμεινα ξαγρυπνη ολη νυχτα απο την στενοχωρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φαντασου σκηνικο.μπαινει μεσα ο νωντας απ'την οικοδομη μες στη βρωμα και στο κακο κι εσυ θες απελπισμενα να σε παρει στον παγκο της κουζινας.

 

σαν τρελη.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ελα ντε ομως που η μαμα εκει καθαριζει κρεμμυδακια για το βραδινο στιφαδο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α γίνετε! η μαμα καμια φορα φευγει και παει καμια επισκεψη. Παρολο που νοιωθω αβολα να μιλαω για τα σεξουαλικα, παλια οταν η μαμα εφευγε... ξερετε.. Το περασμενο Σαββατο πηγε η μαμα σε μια ξαδερφη της και ετσι μειναμε μονοι. Ε μολις πεσαμε στο κρεβατι μου εδωσε ενα πεταχτο φιλι και μουγκρισε χασμουριωντας ενα καληνυχτα Μαρια και μου γυρισε την πλατη και εγω εμεινα ξαγρυπνη ολη νυχτα απο την στενοχωρια μου

 

ε,εσυ φταις...αν κατεβαινες μεχρι τον νανουκο του και τον πλακωνες στα (ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι) τοτε να δεις τι θα λεγε μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το θέμα ακόμα δεν έχει κλειδωθεί, πιστεύω πως η Μαρία ή ο Νώντας είναι τουλάχιστον moderator στο forum...

 

Πάντως έχω μία απορία: Η μαμά είναι χήρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το θέμα ακόμα δεν έχει κλειδωθεί, πιστεύω πως η Μαρία ή ο Νώντας είναι τουλάχιστον moderator στο forum...

 

Πάντως έχω μία απορία: Η μαμά είναι χήρα;

 

ειπες χηρα και θυμηθηκα αυτο το βιντεακι....

 

http://www.youtube.com/watch?v=P-p8bEexN18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε,εσυ φταις...αν κατεβαινες μεχρι τον νανουκο του και τον πλακωνες στα (ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι) τοτε να δεις τι θα λεγε μετα

 

Ναι το σκεφτηκα αν καταλαβα τι εννοεις αλλα τον λυπηθηκα που ειχε παει σε μια βιλα απο τις 6 το πρωι και εβαφε.. τι να πω ισως δειχνω πολυ κατανοηση και δεν παιρνω την κατασταση στα χερια μου.

 

Ναι τον μπαμπα δυστηχως τον χασαμε το 1996

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...